×

AEG

Značka AEG je vždy o nápad napřed. Zásluhu na tom bezesporu má 130 let inovací, které vám zpříjemní vaření a usnadní péči o domácnost a prádlo. Touha nacházet nová technologická řešení dala vzniknout nejznámějším vynálezům jako elektrická chladnička či technologie tepelného čerpadla pro sušičky. Každý spotřebič AEG je vybaven inteligentními technologiemi a přizpůsobivým designem, takže jedním dotykem můžete změnit pohled na to, co je doma možné.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

u vás již 04.10.
43 999 Kč
u vás již 04.10.
12 999 Kč
u vás již 04.10.
12 499 Kč
u vás již 04.10.
15 990 Kč
u vás již 04.10.
5 499 Kč
u vás již 04.10.
25 999 Kč
u vás již 04.10.
7 999 Kč
u vás již 04.10.
16 990 Kč
u vás již 04.10.
13 990 Kč
U dodavatele očekáváme 10.10.
20 999 Kč

Více než 130 let osvědčená značka vás podrží při zařizování nového bydlení i rekonstrukci toho stávajícího. Milovníci inovací budou zcela ve svém živlu, jelikož výrobky této značky jsou určeny pro zjednodušení a zkvalitnění domácích prací, ať už jde o praní, vaření či úklid.

Vše začalo v roce 1883 v Německu, kde Emil Rathenau založil firmu Deutsche Edison-Gesellschaft für angewandte Elektricität. Cesta k AEG pak již nebyla dlouhá, společnost vznikla sloučením dceřiné Daimler AG a Electroluxu. Již od počátku byla přitom značka charakteristická svým inovátorským přístupem k technologiím a tím, že bere v potaz potřeby a přání svých zákazníků. To, co platilo v minulosti, se stalo samotnou filozofií společnosti a základním pilířem, na němž staví své působení dodnes.

Produkty společnosti AEG vynikají moderním, a přitom nadčasovým designem, který bude v kuchyni, koupelně i ostatních místnostech vaší domácnosti vypadat skvěle dnes, zítra, ale i za padesát let. A věřte, že za půl století spotřebiče doma skutečně budete stále mít, jelikož každý jednotlivý produkt je během výroby důsledně kontrolován a jsou využity ty nejkvalitnější součástky, abyste měli jistotu, že přístroje zůstanou bezchybně funkční po dlouhé roky.

Vařte s radostí, vařte s AEG!

Jakmile si do kuchyně pořídíte šikovné spotřebiče AEG, vaší největší starostí bude vybrat recept pro další skvělé jídlo. Indukční varné desky AEG vás totiž potěší jak přesnou regulací teploty, tak super rychlým ohřevem, který šetří váš čas i energii. Navíc se velmi snadno čistí, takže práce s nimi je přímo geniálně jednoduchá.

Když dostanete chuť na bábovku či pečené kuře, budou vám ochotně asistovat vestavné trouby a sklokeramické sporáky. S troubami objevíte kouzlo páry a připravíte pokrmy jako z těch nejlépe hodnocených restaurací. Sporáky značky AEG zase zvládnou jakoukoli výzvu. Přesvědčíte se?

V kuchyni nesmí chybět ani digestoř neboli odsavač par. V sortimentu AEG můžete vybírat z komínových, ostrůvkových i vestavných modelů. Povinnou výbavu pak ještě doplňte praktickou mikrovlnkou, která zvládne nejen ohřát či rozmrazit jídlo, ale také ugrilovat množství dobrot.

S volně stojícími a vestavnými myčkami AEG vám odpadne také starost o nádobí. Nejen, že jej perfektně umyjí, ale také správnou péčí přispějí k tomu, aby stále vypadalo jako nové. Zároveň jsou však mimořádně tiché a energeticky úsporné.

Poskytněte potravinám skvělé podmínky

Dobré jídlo si zaslouží dobrou péči. Zvolte si proto kombinovanou nebo vestavnou lednici a prodlužte čerstvost svých potravin. Některé modely jsou vybaveny i výrobníkem ledu, abyste měli chladivé osvěžení vždy po ruce. Automatické odmrazování NoFrost zase ušetří čas i nervy s odmrazováním. A o dlouhodobé uchování potravin se postarají mrazničky AEG.

Dopřejte vašim kouskům péči, kterou si zaslouží

Pračky AEG poskytnou vašemu oblečení dokonalou a přitom šetrnou péči. Dokonce vyperou i vlnu nebo jemné hedvábí! A s funkcí AutoDose automaticky dávkují prací prostředek a aviváž, aby si oblečení dlouhodobě zachovalo svůj vzhled.

Značka AEG je tuzemskou jedničkou také v kategorii sušení, což potvrdily výsledky šetření nezávislého výzkumného institutu. Tak už dejte sbohem nevzhlednému sušáku a svěřte oblíbené kousky „do rukou″ šikovné sušičky prádla!

Sáhnout můžete také po skvěle ladícím setu pračky a sušičky za výhodnou cenu nebo si kvůli úspoře místa pořídit pračku se sušičkou v jednom spotřebiči.