AEG

AEG bylo založeno už roku 1887. Ty doby dávno odvál čas, dnes tato značka patří do skupiny Electrolux, pozůstatky této doby však v žilách AEG kolují dodnes. Značka si nese odkaz Petera Behrense, zakladatele, který popřel striktně funkční stránku průmyslového designu a propůjčil chladničkám, pračkám, sušičkám, myčkám a další technice atraktivní podobu. Estetika se tak poprvé spojila s ergonomií a evolucí dospělo AEG k současné kvalitě.

Nejprodávanější

Nejprodávanější v kategorii

U dodavatele očekáváme 04.10.
15 990 Kč
Očekáváme do 19.10.
31 290 Kč
u vás již 29.09.
14 490 Kč
u vás již 29.09.
46 490 Kč
u vás již 29.09.
24 990 Kč
27 888 Kč
u vás již 29.09.
1 599 Kč
U dodavatele očekáváme 04.10.
24 490 Kč
U dodavatele očekáváme 04.10.
1 999 Kč
Očekáváme do 11.10.
4 999 Kč

Více než 130 let osvědčená značka vás podrží při zařizování nového bydlení i rekonstrukci toho stávajícího. Milovníci inovací budou zcela ve svém živlu, jelikož výrobky této značky jsou určeny pro zjednodušení a zkvalitnění domácích prací, ať už jde o praní, vaření, či úklid.

Vše začalo v roce 1883 v Německu, kde Emil Rathenau založil firmu Deutsche Edison-Gesellschaft für angewandte Elektricität. Cesta k AEG pak již nebyla dlouhá, společnost vznikla sloučením dceřiné Daimler AG a Electroluxu. Již od počátku přitom značka byla charakteristická svým inovátorským přístupem k technologiím a tím, že bere v potaz potřeby a přání svých zákazníků. To, co platilo v minulosti, se stalo samotnou filozofií společnosti a základním pilířem, na němž staví své působení dodnes.

Produkty AEG: Design a funkce

Čas nekompromisně běží a svět se ve všech ohledech vyvíjí, je proto potřeba držet krok s aktuálními trendy a nabízet lidem vždy něco nového, něco, o čem sami netušili, že můžou k ulehčení života potřebovat.

Produkty společnosti AEG vynikají moderním, a přitom nadčasovým designem, který bude v kuchyni, koupelně i ostatních místnostech vaší domácnosti vypadat skvěle dnes, zítra, ale i za padesát let. A věřte, že za půl století spotřebiče doma skutečně budete stále mít, jelikož každý jednotlivý produkt je během výroby důsledně kontrolován a jsou využity ty nejkvalitnější součástky, abyste měli jistotu, že přístroje zůstanou bezchybně funkční po dlouhé roky.

Chytré technologie

Velkým krokem dopředu je propojení funkčního designu s inovativními chytrými technologiemi. U spotřebičů značky AEG si práci urychlíte a usnadníte využitím intuitivního dotykového ovládání, praktickými funkcemi kontroly teploty a kvality a celou řadou praktických technologií, které se starají o každou z funkcí. Nádobí je čistší a lesklejší, prádlo jemnější se zachováním výrazných barev, jídlo připravené přesně podle vašich požadavků… A to všechno ruku v ruce s ochranou životního prostředí.