Kód: GORBO737E24XGSET2
ID: 1589521
Technické parametry

Technické parametry Set vestavný Gorenje trouba BO737E24XG + varná deska indukce IT640BSC + sada nádobí

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Gorenje
Kategorie Sety velkých spotřebičů Gorenje
Záruka 24 měsíců
Spotřebiče v setu vestavná trouba, indukční deska
Prohlédnout si více vlastností produktu
DOPRAVART – prémiová doprava

Možnost dodání prémiovou dopravou DOPRAVART

Zásilku přivezeme
ve vámi
vybraném čase
.
A třeba i o víkendu!
Výrobek
vyneseme
až do bytu.
Klidně do 10. patra
Nainstalujeme
a předvedeme
(neplatí pro vestavné
spotřebiče, sporáky)
Odvezeme starý
spotřebič i obaly
Vše o produktu

Vše o produktu

vestavná trouba • příkon 2 700 W • energetická třída A • objem 71 l • tvar HomeMade Plus • možnost pečení na více úrovních • odolný povrch SilverMatte • funkce AquaClean • technologie GentleClose • Systém DynamiCooling+ • povrch s technologií TouchFree • rychlý předehřev • funkce PerfectGrill

indukční varná deska • 4 varné zóny • příkon 7 200 W • funkce PowerBoost pro extra výkon varné zóny • dotykové ovládání • ukazatel zbytkového tepla • kuchyňská minutka a časovač • dětský zámek

Gorenje BO737E24XG, nerez

Vestavná trouba Gorenje BO737E24XG vám pomůže v kuchyni vytvářet malé i velké zázraky. Pokrmy z ní budou krásně šťavnaté uvnitř, a zároveň perfektně křupavé zvenčí. Pyšní se XXL objemem o velikosti 71 l, díky čemuž v ní najednou připravíte jídlo pro celou rodinu. Navíc máte možnost péct až na 5 úrovních současně, aniž by docházelo k míchání chutí a vůní. Speciální tvar HomeMade Plus a technologie MultiFlow 360˚ se starají o rovnoměrnou cirkulaci vzduchu.

Užitečné a moderní technologie

Za zmínku stojí především systém DynamiCooling+, který pečuje o bezpečné ochlazení exteriéru trouby. Pravidelné čištění vám usnadní funkce AquaClean a díky technologii TouchFree nebudou na povrchu zůstávat otisky vašich prstů. Pečicí trouba se navíc mimořádně rychle nahřívá.

Gorenje BO737E24XG, nerez


 Gorenje BO737E24XG, nerez

Klíčové vlastnosti:

  • Tvar HomeMade Plus napodobující tradiční pece na dřevo
  • Energetická třída A
  • XXL vnitřní prostor - objem 71 l, možnost pečení na 5 úrovních
  • Funkce AquaClean pro snadné čištění
  • Systém DynamiCooling+ pro efektivní chlazení
  • Nerezový povrch s technologií TouchFree

 

Mimořádně velký objem vám umožní najednou připravit spoustu dobrot. 

 

Oválný tvar trouby

Prostorná trouba se pyšní speciálním tvarem HomeMade Plus, který napodobuje tradiční pece na dřevo. Kolem pečeného jídla je zajištěna optimální cirkulace vzduchu, a pokrmy jsou proto krásně šťavnaté uvnitř a křupavé zvenčí. Použitá dynamika proudění vzduchu se postará o profesionální propečení pokrmů na jedné nebo více úrovních zároveň. 


 

Tiché zavírání dvířek

Spotřebič disponuje technologií GentleClose, která zajišťuje lehké a tiché zavírání dvířek - stačí se jich jen jemně dotknout. 


 

Snadné a pohodlné čištění

Funkce AquaClean vám pomůže s rychlým a jednoduchým čištěním trouby. Stačí jen nalít půl litru vody do pekáče a zapnout funkci AquaClean na 30 minut. Veškerá mastnota a zapečené skvrny se díky síle páry změkčí, a zbytek jen setřete utěrkou.


 

Pečení až na 5 úrovních najednou

 

Pečení až na 5 úrovních najednou

Spotřebič kombinuje HomeMade Plus tvar trouby a technologii MultiFlow 360˚, díky čemuž můžete připravovat jídla až na 5 úrovních zároveň. Inteligentní distribuce vzduchu zajistí, že se jednotlivé chutě a vůně nebudou vzájemně míchat. 

 

Mimořádně odolný a hladký povrch

 

Mimořádně odolný a hladký povrch

Pečicí trouba je zhotovena z vysoce odolného a pevného materiálu SilverMatte, který snese i extrémní teploty při pyrolytickém čištění. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou reflexi a zároveň poskytuje dostatečnou izolaci. 

 

 

Pečení pro celou rodinu

 

Pečení pro celou rodinu

Trouba nabízí XXL kapacitu a pyšní se 71l objemem. Díky tomu můžete péct až na 5 úrovních zároveň, a také používat až 46cm plechy na pečení

 

Účinné chlazení

 

Účinné chlazení

Použitý systém DynamiCooling+ efektivně ochlazuje exteriér trouby, a tím zabraňuje jeho poškození vlivem vysokých teplot. Jakmile s pečením skončíte, speciální snímač ochladí vnější povrch, dokud teplota neklesne pod 60 °C. 

 

Funkce PerfectGrill

 

Funkce PerfectGrill

Spotřebič je vybaven velkým a malým topným tělesem, přičemž malé je umístěno uvnitř většího. Díky tomu je zajištěno optimální rozložení tepla a trouba dosahuje vynikajících výsledků při pečení. 

 

Povrch bez otisků prstů

 

Povrch bez otisků prstů

Nerezový povrch trouby je pokryt speciálním filtrem, který zabraňuje zanechávání otisků prstů. Zůstává proto stále lesklý a jeho čištění je mnohem jednodušší.

 

Mimořádně rychlé předehřátí

 

Mimořádně rychlé předehřátí

Pečicí trouba dosáhne teploty až 200 °C již za 6 minut, díky čemuž vám ušetří až 30 % času potřebného pro předehřev. Jakmile je trouba předehřátá, upozorní vás na to zvukový a světelný signál.

 


 

Gorenje Essential IT640BSC, černáGorenje Essential IT640BSC, černá

Vaření nebylo nikdy jednodušší. S touto indukční varnou deskou Gorenje bude příprava vašich oblíbených pokrmů hračka. A navíc ušetříte i vaši peněženku. Při indukčním ohřevu se totiž zahřívá pouze dno hrnce a nedochází tak ke zbytečným ztrátám elektrické energie. Připravené jsou pro vás celkem 4 varné zóny pro pohodlnou přípravu pokrmů. Pro jejich ovládání slouží dotykový panel umístěný v přední části. Zde si snadno navolíte intenzitu ohřevu.

Maximální výkon

Při přípravě jídel rovněž oceníte funkci PowerBoost. Díky té v krátkém čase vytáhnete z varné desky maximum. Po jejím zapnutí se vybraná varná zóna maximálně rozehřeje. Výsledkem je tak rychlejší ohřev jídel a úspora vašeho času.

Maximálně bezpečná

Výrobci z Gorenje mysleli na maximální míru bezpečí jak pro vás, tak i pro ty nejmenší. Z tohoto důvodu nechybí dětský zámek, který dokáže zablokovat ovládací panel. Máte tak jistotu, že ze strany dětí nedojde k jeho nechtěnému přenastavení. Varná deska zároveň ukazuje míru zbytkového tepla. Díky tomu tak vždy víte, zda je deska ještě nahřátá, nebo zda se jí již můžete bez problémů dotýkat třeba při úklidu.   

Nastavte si čas

Při vaření se často kuchař nebo kuchařka neobejde bez odpočtu času. U popisované varné desky můžete využít funkci kuchyňské minutky a časovače, které vás na uplynulou dobu automaticky upozorní zvukovým signálem. Vaření se tak rázem stává mnohem jednodušší a vy již čas nemusíte tolik hlídat.

 

Technické parametry

Technické parametry Set vestavný Gorenje trouba BO737E24XG + varná deska indukce IT640BSC + sada nádobí

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Gorenje
Kategorie Sety velkých spotřebičů Gorenje
Záruka 24 měsíců
Spotřebiče v setu vestavná trouba, indukční deska
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů