Kód: ELEEZB2400AOXSET3 ID: 1428711

Set výrobků Electrolux EZB2400AOX + EHH6240ISK

vestavná trouba • pečení až na 2 úrovních • chladící ventilátor • 8 programů pečení • energetická třída A • objem 58 l • příkon 2 725 W • povrchová úprava oceli proti otiskům prstů indukční varná...

? 15 080 Kč
0 Kč
Není skladem?

Vše o produktu

vestavná trouba • pečení až na 2 úrovních • chladící ventilátor • 8 programů pečení • energetická třída A • objem 58 l • příkon 2 725 W • povrchová úprava oceli proti otiskům prstů indukční varná deska • čtyři plotýnky (2× 145mm, 180mm, 210mm) • maximální příkon 6 600 W • elektronické ovládání • senzorová tlačítka • detekce nádobí • automatické vypnutí • funkce Power Booster • dětský zámek • indikátory zbytkového tepla • materiál: sklokeramika

Electrolux EZB2400AOX, nerez/stříbrná


Připravte si výborné pochoutky, které vám dokážou prozářit všednost každého dne. Pořiďte si klasicky krásnou vestavnou trouba Electrolux EZB2400AOX a nadchněte se pro intuitivní ovládání a snadnou přípravou, což bude zárukou těch nejlahodnějších pokrmů pro vaši rodinu. Nabízí vám chutnou úpravou grilem, šetrné horkovzdušné pečení nebo možnost péct na dvou úrovních současně.


Pro skvělou přípravu pokrmů


Multifunkční trouba Electrolux EZB2400AOX vás překvapí příjemnou cenou a kvalitou renomované značky a osloví tak každou moderní domácnost. Je vyrobená z nerezové oceli a k potěšujícím faktům patří speciální povrchová úprava, na které nezůstávají otisky prstů, díky čemuž ji snadno udržíte v čistotě. Disponuje kruhovým topným tělesem, které optimálně podporuje multifunkci trouby a zajišťuje, že všechna jídla budou chutnat skvěle. U spotřebiče oceníte úsporný provoz, který ho řadí do energeticky efektivní třídy A.


Trouba s plnými možnostmi


Trouba disponuje vnitřním objemem 58 litrů pro pohodlné a bezstarostné pečení. Nabízí 8 různých programů, které poskytují širokou nabídku možností ke správné přípravě pokrmů. Vybrat si můžete spodní a horní ohřev samostatně nebo v kombinaci s ventilátorem. Horkovzdušným pečením navíc můžete zkrátit dobu a snížit teplotu přípravy jídel, díky čemuž ušetříte čas a provozní náklady. Oblíbenou funkcí je dvouokruhový gril pro dosažení těch nejlepších výsledků snadno a ve velmi krátkém čase.Rovnoměrné pečení zajistí skvělou chuť!

 


Pro dokonalou kontrolu


K nadstandardním funkcí patří časovač pro řízení času, se kterým budete mít neustálou kontrolu nad pečením. Dokonce si můžete nastavit dobu trvání pečení, po jejímž uplynutí budete informováni akustickým signálem. Ovládání je přitom řešeno jednoduchou kombinací LED displeje a dvou otočných ovladačů. Když je trouba vypnutá, displej zobrazuje nastavený aktuální čas. Vnitřek je navíc efektně osvětlen, abyste měli o připravovaném pokrmu vždy dokonalý přehled.

 


Jednoduchá údržba


Spotřebič je vybaven chladícím ventilátorem, jenž snižuje teplotu vnitřních komponentů a tím prodlužuje jejich životnost. Využít můžete pečení na dvou úrovních současně, což bude ideální při přípravě pokrmů pro větší počet strávníků. Oceníte dvířka se skleněnými panely, které lze zcela odstranit a snadno vyčistit. Součástí balení je smaltovaný plech na pečení koláčů, smaltovaný plech na zachytávání mastnoty a chromovaný rošt na grilování.


 

Electrolux EHH6240ISK


Indukční varná deska Electrolux EHH6240ISK zaujme na první pohled svým minimalistickým zpracováním, díky němuž snadno zapadne do jakéhokoliv stylu kuchyně. S černou barvou sklokeramické desky elegantně kontrastují bílé popisky a ukazatele, přičemž veškeré prvky jsou však pouze grafické. To znamená, že deska je zcela hladká, a lze ji tedy až překvapivě snadno udržovat.


Vysoký výkon


Vzhled je sice u takto zásadního spotřebiče důležitý, ale jstě vás potěší informace, že deska rozhodně nezaostává ani na poli výkonu. Nabízí čtveřici indukčních plotýnek, které se liší nejen svou velikostí, ale i maximálním výkonem. Nejmenší 145mm plotýnky najdete na desce hned dvě a každá z nich dokáže nabídnout výkon až 1 800 W. O něco větší, 180mm plotýnka pak pracuje s výkonem 1 200 W. Největší plotýnka o průměru 210 mm nabízí nejvyšší výkon, který může dosahovat až 2 800 W. Celkový maximální příkon pak činí 6 600 W.

 


Č. 1 ve varných deskách


Vyhodnotil nezávislý výzkumný institut, dle hodnot prodejů varných desek v České Republice v období od 2015 do 2018. 


Produkt roku 2019


V rámci soutěže Heureky varná deska Electrolux EHH6240ISK dostala ocenění Produkt roku 2019. Jedná se o nejpopulárnější výrobek v dané kategorii dle zájmu spotřebitelů.


 


I varná deska může být chytrá! S tímto modelem bude vaření bavit každého.

  


Okamžitá změna teploty


Výše zmiňované hodnoty výkonu jednotlivých plotýnek jsou maximální, většinou vám však bude samozřejmě stačit výkon menší. Regulace se prování pomocí senzorových tlačítek umístěných v pravém spodním rohu desky, kde je máte pěkně po ruce. Výhodou indukční technologie je, že se změna výkonu projeví v podstatě okamžitě a nemusíte tedy příliš předvídat.


  


Snadná údržba


Někdy trochu přehlíženou výhodou indukčních desek je velmi snadná údržba, kterou jsme zmiňovali již v úvodu. Kromě zcela hladkého povrchu usnadňují čištění také relativně nízké teploty, díky nimž nemůže dojít k „pořádnému“ připečení nečistot. K údržbě vám tedy bude zpravidla stačit vlhký hadr s kapkou čisticího prostředku.


  


 


Rychlé nahřívání Power Booster


Systém rychlého nahřívání Power Booster funguje tak, že po aktivaci krátkodobě zvýší výkon dané plotýnky na maximální hranici. K nahřátí tak dojde během několika okamžiků a vy nebudete muset zbytečně ztrácet čas čekáním na to, až se takříkajíc začne něco dít.


 


  


Detekce nádobí


Technologie pro detekci nádobí zajišťuje, že se varná zóna zahřívá skutečně jen tehdy, kdy je na ní nádobí. Jakmile hrnec či pánev sundáte, dojde okamžitě k automatickému vypnutí. Tato funkce nejen šetří elektřinu, ale také značně snižuje riziko popálení.


 


  


Indikátory zbytkového tepla


Každá zóna je opatřena světelným indikátorem zbytkového tepla, takže budete přesně vědět, na které části ještě není dobré sahat, a kde už naopak můžete bez obav začít s údržbou. Funkce indikátorů je pochopitelně zcela automatická, nemusíte se tedy o nic starat.

Technické parametry

Další parametry
Spotřebiče v setu indukční deska, vestavná trouba
Značky Electrolux
Rozměry balení
Šířka výrobku 63.0 cm
Výška výrobku 79.0 cm
Hloubka výrobku 68.0 cm
Hmotnost výrobku 41.0 kg

Uživatelské recenze - Set výrobků Electrolux EZB2400AOX + EHH6240ISK

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

0

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Spotřebiče v setu indukční deska, vestavná trouba
Značky Electrolux
Šířka výrobku 63.0 cm
Výška výrobku 79.0 cm
Hloubka výrobku 68.0 cm
Hmotnost výrobku 41.0 kg