×

Electrolux

Electrolux už celé století pomáhá žít lepší, jednodušší život. Profesionální zkušenosti společnost dokonale zúročila při vývoji domácích kuchyňských spotřebičů s ohleduplností k životnímu prostředí tak, aby planetu zachovala zdravou pro budoucí generace. Proslavila se především svými vysavači – ne nadarmo při vysávání často říkáme, že „luxujeme″.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 04.02.
149 Kč
můžete mít již 04.02.
10 990 Kč
U dodavatele očekáváme 10.02.
4 990 Kč
můžete mít již 04.02.
469 Kč
U dodavatele očekáváme 10.02.
42 990 Kč
můžete mít již 04.02.
659 Kč
můžete mít již 04.02.
199 Kč
můžete mít již 04.02.
119 Kč
můžete mít již 04.02.
549 Kč
můžete mít již 04.02.
599 Kč

Heslem společnosti je přetvářet bydlení k lepšímu. Inovace je neustálým procesem změny a pro značku Electrolux také hnacím motorem, který každý den přináší nové zkušenosti a výzvy. Electrolux věří, že budoucnost tvoříme způsobem, jakým žijeme, a proto se snaží neustále vylepšovat aspekty běžného života svých zákazníků v souladu se zásadami etiky a udržitelného rozvoje.

Vaření a pečení

Vařte, pečte a grilujte v jedné multifunkční troubě Electrolux! Vybrané trouby se chlubí i funkcí páry, díky níž můžete třeba vařit metodou Sous-Vide, nechat kynout těsto nebo ohřívat hotové jídlo či talíře. Ve vaší kuchyni by pochopitelně neměla chybět ani varná deska. Vybírat můžete z plynových, indukčních nebo sklokeramických modelů. Pokud však chcete raději troubu a varnou desku v jednom, sáhněte po sporáku Electrolux. V nabídce najdete množství elektrických sporáků, které jsou dokonce vybavené grilem/infragrilem pro přípravu skutečných dobrot.

A protože k vaření a pečení patří také směsice ne vždy žádoucích pachů a vůní, pořiďte si rovnou také vestavnou či komínovou digestoř. Pro rychlé ohřátí hotového jídla a rozmražení polotovarů pak využijete volně stojící nebo vestavnou mikrovlnku Electrolux.

Mytí nádobí, chlazení a mrazení

Dobré jídlo a hodování s sebou však nese také dobrovolně povinné mytí nádobí. Ale žádné strachy, s myčkami Electrolux půjde vše jako po másle! Pokud vaši domácnost tvoří max. 2 osoby, bude vám nejspíš stačit úzká myčka o šířce 45 cm, ať už vestavná nebo volně stojící. V případě většího počtu členů v domácnosti sáhněte raději po 60cm provedení.
Dalším spotřebičem, který nepochybně doplní vaši kuchyň, je chladnička (kombinovaná, vestavná, jednodvéřová). Vsaďte na značku Electrolux a skladujte své potraviny ve výkonných spotřebičích s nízkou spotřebou energie!

Pro dlouhodobé uchování potravin pak oceníte šuplíkové a pultové mrazáky.

Malé spotřebiče, které zastanou velké množství práce

Electrolux má rozhodně co říct také v kategorii malých spotřebičů. Vybírat můžete třeba z bezsáčkových a tyčových vysavačů, vhodného příslušenství, klimatizací, rychlovarných konvic, mixérů nebo topinkovačů, které vám pomohou s přípravou vydatné snídaně.