×

Electrolux

Electrolux už celé století pomáhá žít lepší, jednodušší život. Profesionální zkušenosti společnost dokonale zúročila při vývoji domácích kuchyňských spotřebičů s ohleduplností k životnímu prostředí tak, aby planetu zachovala zdravou pro budoucí generace. Proslavila se především svými vysavači – ne nadarmo při vysávání často říkáme, že „luxujeme″.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

u vás již 11.08.
139 Kč
u vás již 11.08.
399 Kč
u vás již 11.08.
10 490 Kč
u vás již 11.08.
8 990 Kč
u vás již 11.08.
899 Kč
u vás již 11.08.
899 Kč
u vás již 11.08.
11 990 Kč
u vás již 11.08.
199 Kč
u vás již 11.08.
11 990 Kč
u vás již 11.08.
1 299 Kč

Všechny kategorie Electrolux

Heslem společnosti je přetvářet bydlení k lepšímu. Inovace je neustálým procesem změny a pro značku Electrolux také hnacím motorem, který každý den přináší nové zkušenosti a výzvy. Electrolux věří, že budoucnost tvoříme způsobem, jakým žijeme, a proto se snaží neustále vylepšovat aspekty běžného života svých zákazníků v souladu se zásadami etiky a udržitelného rozvoje.

Vaření a pečení

Vařte, pečte a grilujte v jedné multifunkční troubě Electrolux! Vybrané trouby se chlubí i funkcí páry, díky níž můžete třeba vařit metodou Sous-Vide, nechat kynout těsto nebo ohřívat hotové jídlo či talíře. Ve vaší kuchyni by pochopitelně neměla chybět ani varná deska. Vybírat můžete z plynových, indukčních nebo sklokeramických modelů. Pokud však chcete raději troubu a varnou desku v jednom, sáhněte po sporáku Electrolux. V nabídce najdete množství elektrických sporáků, které jsou dokonce vybavené grilem/infragrilem pro přípravu skutečných dobrot.

A protože k vaření a pečení patří také směsice ne vždy žádoucích pachů a vůní, pořiďte si rovnou také vestavnou či komínovou digestoř. Pro rychlé ohřátí hotového jídla a rozmražení polotovarů pak využijete volně stojící nebo vestavnou mikrovlnku Electrolux.

Mytí nádobí, chlazení a mrazení

Dobré jídlo a hodování s sebou však nese také dobrovolně povinné mytí nádobí. Ale žádné strachy, s myčkami Electrolux půjde vše jako po másle! Pokud vaši domácnost tvoří max. 2 osoby, bude vám nejspíš stačit úzká myčka o šířce 45 cm, ať už vestavná nebo volně stojící. V případě většího počtu členů v domácnosti sáhněte raději po 60cm provedení.
Dalším spotřebičem, který nepochybně doplní vaši kuchyň, je chladnička (kombinovaná, vestavná, jednodvéřová). Vsaďte na značku Electrolux a skladujte své potraviny ve výkonných spotřebičích s nízkou spotřebou energie!

Pro dlouhodobé uchování potravin pak oceníte šuplíkové a pultové mrazáky.

Malé spotřebiče, které zastanou velké množství práce

Electrolux má rozhodně co říct také v kategorii malých spotřebičů. Vybírat můžete třeba z bezsáčkových a tyčových vysavačů, vhodného příslušenství, klimatizací, rychlovarných konvic, mixérů nebo topinkovačů, které vám pomohou s přípravou vydatné snídaně.