Kód: AEGBSE792320MSET
ID: 1600570
Technické parametry

Technické parametry Set vestavný AEG trouba BSE792320M + varná deska ind. IKE64441IB

Všeobecné vlastnosti
Výrobce AEG
Kategorie Sety velkých spotřebičů AEG
Záruka 24 měsíců
Spotřebiče v setu vestavná trouba, indukční deska
Prohlédnout si více vlastností produktu
DOPRAVART – prémiová doprava

Možnost dodání prémiovou dopravou DOPRAVART

Zásilku přivezeme
ve vámi
vybraném čase
.
A třeba i o víkendu!
Výrobek
vyneseme
až do bytu.
Klidně do 10. patra
Nainstalujeme
a předvedeme
(neplatí pro vestavné
spotřebiče, sporáky)
Odvezeme starý
spotřebič i obaly
Vše o produktu

Vše o produktu

vestavná trouba • objem 70 l • dotykové ovládání • nerez s povrchovou úpravou proti otiskům prstů • funkce rychlého zahřátí trouby • chladící ventilátor • automatické váhové programy • integrovaná parní funkce • elektronická regulace teploty • systém tepelné úpravy: Fan + Ring + Steam • halogenové osvětlení • indikace zbytkového tepla • dětská pojistka • zastavení horkovzdušného větráku při otevření dveří • teleskopický výjezd • pečicí teplotní sonda

indukční varná deska • dotykové ovládání • příkon 7 350 W • 4 varné zóny • funkce Booster pro maximální výkon • propojení varných zón • indikace zbytkového tepla • podsvícené ukazatele • časové funkce • časovač eco • přičítací časoměr CountUp • Direct Control • technologie Hob2Hood • detekce nádobí • zvukový signál • dětský zámek • automatické vypnutí • rozměry 67,8 × 11,8 × 60 cm

Trouba AEG Mastery BSE792320MAEG Mastery BSE792320M, nerez

Doveďte své kulinářské umění k dokonalosti a ohromte své blízké nezapomenutelnými gastronomickými zážitky. Proměňte každodenní jídla v neobyčejné lahůdky snadno, rychle a bez námahy se sedmdesátilitrovou multifunkční troubou AEG Mastery BSE792320M nerez s praktickým teleskopickým výjezdem plechů. Vybavte svoji domácnost vestavnou pečící troubou AEG Mastery BSE792320M v moderním nerezovém provedení a vychutnejte si jak perfektní jídla, tak jejich snadnou přípravu a jednoduchý úklid díky praktické povrchové úpravě proti otiskům prstů. Dopřejte si profesionální spotřebič kombinující atraktivní vzhled s praktickými funkcemi a skvělým výkonem.

Šetřete časem, penězi i silami

Nechte se příjemně překvapit a najděte v balení pečící trouby AEG Mastery BSE792320M nerez smaltovaný koláčový plech na pečení a odkapávací pekáč z šedého smaltu. Ulevte své peněžence také extrémně nízkou spotřebou energie.

Ohromte své blízké gastronomickým zážitkem.

 

Vyzkoušejte nové chutě

Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte tři režimy vaření a pečení trouby AEG Mastery BSE792320M nerez. Využijte horký vzduch, páru, i jejich kombinaci, při které trouba AEG Mastery BSE792320M nerez vypočítá optimální poměr ohřevu a páry, a těšte se vždy z perfektního výsledku. Inspirujte se přednastavenými recepty trouby AEG Mastery BSE792320M nerez. Potěšte všechny své smysly, ochutnejte a ovoňte lahodné pokrmy. Překvapte sami sebe, co vše s šikovným pomocníkem AEG Mastery BSE792320M nerez dokážete. Zajistěte si automatickým nastavením teploty a času u široké řady pokrmů vždy špičkovou kontrolu nad výsledkem.

Trouba AEG Mastery BSE792320M


 

Vychutnejte si špičkové pokrmy i jejich přípravu

Usnadněte si život, rozlučte se zbytečnými starostmi a dosahujte vždy dokonalých výsledků s troubou AEG Mastery BSE792320M nerez. Měřte pohodlně teplotu vašeho pokrmu v průběhu pečení teplotní sondou a spolehněte se, že ohromíte i ty nejmlsnější jazýčky. Jednoduše teplotní sondu zasuňte třeba do středu masa či ryby, nastavte teplotu a pohodlně se usaďte, o zbytek se pečící trouba AEG Mastery BSE792320M nerez postará za vás. Stačí se už jen nechat troubou AEG Mastery BSE792320M nerez upozornit na dokonalé připravení, nachystat na stůl a pošmáknout si.
Trouba AEG Mastery BSE792320M


 

Dopřejte si to nejlepší a nejšťavnatější

Připravte sobě i svým blízkým levně a rychle jídlo chutnější, voňavější a šťavnatější než z pětihvězdičkové restaurace. Využijte v pohodlí vašeho domova techniku profesionálních kuchařů - vakuové vaření. Zajistěte vašemu jídlu vždy křehkou kůrčičku, šťavnatou texturu a intenzivní chuť jednoduše díky snímači vlhkosti pečící trouby AEG Mastery BSE792320M nerez, který sám bez vaší asistence nastaví optimální množství páry.

Trouba AEG Mastery BSE792320M


 

Usnadněte si život inovativními vychytávkami

Dopřejte si dokonalé pokrmy, které připravíte jednoduše a rychle v profesionální troubě AEG Mastery BSE792320M nerez, propracované do těch nejmenších detailů jako jsou například dvířka. Sami si zkuste, že je stačí lehounce popostrčit a sami se tiše a bezpečně zavřou. Spolehněte se, že i úklid je stejně tak snadný. Pro celkové odstranění nečistot využijte pohodlné parní čištění a speciální houbičku na zbylou vodu z pečení. Objevte všechny inovativní vychytávky pečicí trouby AEG Mastery BSE792320M nerez a usnadněte si život třeba paměťovými funkcemi pro často používaná nastavení, automatickými váhovými programy, časovačem, indikací zbytkového tepla, funkcí rychlého zahřátí, infragrilem, párou i horkým vzduchem.

Trouba AEG Mastery BSE792320M


 

Zapomeňte na složitosti

Připravujte pokrmy pohodlně v kvalitní vestavné troubě AEG Mastery BSE792320M nerez s možností pečení na třech úrovních najednou a jejich přehledným značením. Zapomeňte na zbytečné složitosti a vychutnejte si maximálně snadné ovládání. Využijte perfektně čitelný vícejazyčný displej s pohodlným dotykovým ovládáním, vyberte si z automatické nabídky teplot nebo jednoduše regulujte teplotu pečení a mějte naprostý přehled o stavu připravovaného pokrmu díky praktickému halogenovému osvětlení, které se samo zapne při otevření dvířek.
Trouba AEG Mastery BSE792320M


 

Neohrožujte své zdraví

Zajistěte své domácnosti stoprocentní bezpečnost pečící troubou AEG Mastery BSE792320M nerez s chladicím ventilátorem chránící elektronické komponenty, automatickým zastavením horkovzdušného větráku při otevření dvířek a dětskou pojistkou zabraňující nejen nenechavým dětským prstíkům proti náhodnému zapnutí.

Trouba AEG Mastery BSE792320M


AEG Mastery IKE64441IB, černá

S varnou deskou AEG Mastery IKE64441IB vás bude vaření bavit díky modernímu způsobu, který probíhá na principu indukčního ohřevu a šetří váš čas i energii. Jeho velkou výhodou je rychlý a rovnoměrný ohřev, s kterým si přesnou regulací výkonu vaření vždy přizpůsobíte všem svým potřebám.

Dokonalá kontrola nad přípravou pokrmů

K dispozici budete mít 4 varné zóny. Obsluha spotřebiče je zajištěna pomocí dotykového ovládání s podsvícenými tlačítky. Skvělá funkce detekce nádobí znamená, že jednotlivé zóny začnou hřát až ve chvíli, kdy na ně umístíte nádobí.

Přizpůsobí se vašim potřebám

Ukazatel zbytkového tepla vám napoví, zda je varná zóna ještě horká, abyste mohli efektivně využít všechnu energii. Se zbytkovým teplem pracuje užitečný časovač Eco. S funkcí PowerBooster a s maximálním výkonem přivedete vodu k varu během krátkého okamžiku, dokonce rychleji, než by to zvládla rychlovarná konvice. Nastavení varné zóny lze uzamknout dětskou pojistkou. Elegantní povrch varné desky v provedení černého skla a se zkosenou hranou je snadno čistitelný a odolný vůči poškrábání. Na jeho povrchu se nic nepřipálí, postačí ji pouze otřít vlhkým hadříkem.

Mějte dokonalou kontrolu nad vařením, které bude probíhat bezpečně a bezstarostně. 

 

Propojení varných zón 

Varné zóny se automaticky přizpůsobí každému tvaru a různým rozměrům nádobí. 


 

Varná plocha bez omezení

 S inteligentní funkcí propojení varných zón lze dvě zóny spojit a ovládat ji jako dvojitou. 


 

Bezdrátové propojení spotřebičů

Varná deska je vybavena moderní technologií Hob2Hood, která umožňuje propojení varné desky s digestoří. Podle intenzity vaření poté dochází k aktivování osvětlení a odsávání.

Technické parametry

Technické parametry Set vestavný AEG trouba BSE792320M + varná deska ind. IKE64441IB

Všeobecné vlastnosti
Výrobce AEG
Kategorie Sety velkých spotřebičů AEG
Záruka 24 měsíců
Spotřebiče v setu vestavná trouba, indukční deska
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů