×
Kód: SAMWW90T654DLHSET ID: 1607070

Set výrobků Samsung WW90T654DLH/S7 + DV90T6240LH/S7

doprava zdarma

volně stojící předem plněná pračka • kapacita 9 kg • energetická třída A+++ • 1 400 ot./min • funkce Bubble Soak na odolné skvrny • funkce Eco Bubble pro šetrné a úsporné praní • inteligentní funkce...

30 990 Kč
očekáváme 02.06.

Vše o produktu


Samsung WW90T654DLH/S7


Předem plněná volně stojící parní pračka Samsung WW90T654DLH/S7 s rozměry 60 × 85 × 55 cm pojme až 9 kg prádla. Pračka se může pochlubit spolehlivým invertorovým motorem. Technologie digitálního invertoru využívá silné magnety, jež zajišťují tišší chod a vyšší výkon, ale zároveň spotřebovává méně energie než univerzální motor. Díky tomu, že nevyužívá kartáče, nabízí vynikající odolnost, kterou navíc kryje 10letá záruka. Nabídka zahrnuje celou řadu parních programů pro různé druhy textilií.


Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu praní, a to bez předpírky. Vypouští ze dna bubnu páru, která prostoupí každý kousek oblečení a odstraňuje uchycené nečistoty, 99,9 % bakterií a alergenů. Technologie Eco Bubble vytvoří z pracího prostředku aktivní pěnu a postará se o dokonalý výsledek i při nízkých teplotách praní. Funkce Super Speed ​​dokonale vypere várku oblečení již za 59 minut. Zatímco se technologie Eco Bubble postará o důkladné vyprání, řešení Speed Spray zkrátí dobu máchání a rychlost odstřeďování se zvýší.


Zapomenuté prádlo už není problém. Dvířka Add Wash vám umožní rychle a jednoduše přidat další prádlo nebo prací prostředek po zahájení pracího cyklu. Můžete také přidat ručně vyprané prádlo, které chcete jen opláchnout nebo odstředit. Dvířka Add Wash se otevřou, pouze když je teplota bubnu nižší než 50 °C.


Praní bude ještě jednodušší s inteligentní funkcí AI Control, která si pamatuje vaše návyky a sama vám navrhne nejvhodnější prací cyklus. Pro ještě pohodlnější ovládání lze pračku ovládat přes mobilní aplikaci SmartThings.
 


Klíčové vlastnosti:


 • Maximálně úsporná pračka třídy A+++
 • Funkce Bubble Soak pro důkladné odstranění veškerých skvrn
 • Dokonale čisté a svěží prádlo za 59 min s programem Super Speed
 • Šetrné a úsporné praní díky technologii Eco Bubble
 • Chytré ovládání s AI Control
 • Cyklus Hygiene Steam z prádla spolehlivě odstraní bakterie, alergeny a další nečistoty
 • Tichý a spolehlivý invertor motor se zárukou 10 let

 


Pračka Samsung je vybavena parním programem Hygiene Steam, který spolehlivě odstraní až 99,9 % bakterií a alergenů.

 


Důkladné čištění bublinami


Nechte výkonné bubliny proniknout do vašeho prádla a zbavit ho všech nečistot. Speciální technologie Eco Bubble se postará o dokonalé vyprání i při nízkých teplotách a navíc šetří energii a chrání látku.

 


Praní hravě pod kontrolou


Lehké, a přitom účinné praní zajistí inteligentní funkce AI Control, díky které budete mít parametry praní lehce pod kontrolou. Pamatuje si vaše návyky a sama vám navrhne nejvhodnější prací cykly. V zájmu ještě praktičtějšího používání pračky můžete využít i praktickou aplikaci SmartThings.

 


Zapomenuté prádlo, žádný problém


Spustili jste prací cyklus v okamžiku, kdy se vaše ratolest vrátila z fotbalového tréninku se špinavým dresem? Nevadí, inovativní dvířka Add Wash umožňují přidat prádlo a čisticí prostředky i po spuštění cyklu. Dvířka lze také využít na odstředění nebo opláchnutí tkanin praných v ruce.

 


Ušetří váš čas


Prádlo dokonale čisté za krátkou dobu, a to zcela bez kompromisů. Funkce Super Speed ​​vyčistí várku oblečení již za 59 minut. Řešení Speed ​​Spray urychlí odstřeďování a zkrátí dobu máchání, zatímco Eco Bubble se postará o samotné výkonné čištění.

 


Perte pomocí páry


O dokonalou čistotu vašeho prádla se nyní postará pára. Přesněji cyklus Hygiene Steam, který výrazně zvýší kvalitu praní tím, že vypustí ze dna bubnu páru, která následně projde vaším oblečením a odstraní z něj bakterie, alergeny a další nečistoty.

 


Výkon, na který se můžete spolehnout


Tišší chod, vyšší výkon a menší spotřeba. To vše zajistí technologie digitálního invertoru pomocí silných magnetů. O její spolehlivosti svědčí i to, že je na ni poskytována záruka 10 let.

 


Poradí si se silnými skvrnami


Ani odolné nečistoty už nemají šanci. Funkce Bubble Soak vypere i oblečení ušpiněné od čaje, krve či trávy. Látku namočí v aktivních bublinách, které výrazně pomohou v odstraňování skvrn.

Samsung DV90T6240LH/S7 sušičkaSamsung DV90T6240LH/S7, bílá


Neztrácejte čas věšením čerstvě vypraného prádla – jeho usušení přenechte chytrému spotřebiči! Předem plněná sušička Samsung DV90T6240LH/S7 se o vaše oblečení postará s jemností a zároveň vysokou efektivitou. Chytrá technologie vám poradí s výběrem programu a sušení přizpůsobí vloženému prádlu na míru. Z útrob spotřebiče tak po konci sušicího cyklu pokaždé vytáhnete načechrané a příjemně voňavé prádlo.


Bohatá nabídka programů


V nabídce sušičky Samsung DV90T6240LH/S7 snadno najdete ten optimální program včetně režimu pro ručníky, vlnu či outdoor. Pokud pospícháte, Quick Dry 35' vám 1 kg oděvů dokonale vysuší již za 35 minut. Pro osvěžení oblečení využijete technologii Air Wash. Vše nastavíte pomocí přehledného displeje nebo mobilní aplikace SmartThings.
 


Klíčové vlastnosti:


 • Sušička nabízí kapacitu až pro 9 kg prádla
 • Díky chytré technologii AI se můžete vždy těšit na perfektní výsledky sušení
 • Technologie OptimalDry délku sušení přizpůsobí vloženému prádlu
 • Technologie tepelného čerpadla je energeticky vysoce efektivní
 • Likvidaci bakterií zajistí speciální Hygiene Care
 • Díky funkci Wrinkle Prevent bude usušené oblečení zcela bez záhybů

Samsung DV90T6240LH/S7 ovládací panel


Se sušičkou Samsung DV90T6240LH/S7 budete mít sušení oděvů zcela bez práce!

 


Inteligentní sušení přizpůsobené na míru


Chytrá technologie AI Control si pamatuje vaše návyky a umí vám tak navrhnout ty nejvhodnější programy. Aplikace SmartThings vám pak pomůže s plánováním a řešením problémů. Pokud vlastníte také pračku vybavenou technologií AI, využít můžete funkci Auto Cycle Link. Ta automaticky vybere takový program sušení, který se optimálně hodí k danému pracímu programu.


Samsung DV90T6240LH/S7 AI Control
 


Stop přesoušení


Neplýtvejte energií ani časem! 3 senzory monitorují vlhkost prádla a svým zjištěním přizpůsobují délku sušicího cyklu. Oděvy jsou díky tomu usušené rychle a s využitím minima elektrické energie. Materiál navíc déle vypadá jako nový.


Samsung DV90T6240LH/S7 OptimalDry
 


Eliminace choroboplodných zárodků


Nenechte si život omezovat viry, roztoči a bakteriemi. Cyklus Hygiene Care v průběhu sušení vložené věci spaří teplem o velmi vysoké teplotě, efektivně tak zlikviduje až 99,9 % bakterií. Nejen oděvy, ale i měkké hračky či ložní prádlo, budou dokonale čisté a nebudou dráždit plíce alergiků.


Samsung DV90T6240LH/S7 Hygiene Care
 


Oblečení bez záhybů


Sušička už doběhla, vy ale nemáte čas hned prádlo vyndat a uklidit? Stačí zvolit funkci Wrinkle Prevent. Ta buben otáčí i po skončení sušicího cyklu, a tak udržuje oděvy načechrané a svěží. Na látkách se díky tomu nevytváří nevzhledné záhyby. I když tedy přijdete později, nic se neděje.


Samsung DV90T6240LH/S7 Wrincle Prevent
 


Otevírání směrem, jaký potřebujete


Ať už máte jakkoliv uspořádaný interiér, k sušičce Samsung budete mít vždy skvělý přístup. Směr otevírání dvířek lze změnit, stěny už vám tedy nebudou překážet. Dveře jsou průhledné, jediným pohledem tak rychle zkontrolujete, co se právě děje uvnitř.


Samsung DV90T6240LH/S7 změna otevírání dveří

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Značky Samsung
Rozměry balení
Šířka výrobku 66.6 cm
Výška výrobku 89.0 cm
Hloubka výrobku 66.0 cm
Hmotnost výrobku 69.0 kg

Uživatelské recenze - Set výrobků Samsung WW90T654DLH/S7 + DV90T6240LH/S7

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

Zobrazit více příslušenství
Zobrazit méně příslušenství

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Značky Samsung
Šířka výrobku 66.6 cm
Výška výrobku 89.0 cm
Hloubka výrobku 66.0 cm
Hmotnost výrobku 69.0 kg