×

Samsung

Společnost Samsung beze sporu patří mezi největší výrobce spotřební elektroniky. Na trh dodává televize, ledničky, pračky, sušičky, vysavače, ale třeba i příslušenství v podobě paměťových karet. Jejich obrovskou výhodou je vysoká míra kompatibility, která jednotlivé spotřebiče spojuje do funkčního systému. Nejčastěji však o značce Samsung můžete slyšet ve spojitosti s chytrými mobilními telefony a tablety. Tuto pozici si Samsung vydobyl především smartphony řady S, které se staly v prvních letech existence Androidu jeho nejsilnější zbraní.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 09.02.
18 990 Kč
můžete mít již 09.02.
89 990 Kč
můžete mít již 09.02.
6 990 Kč
můžete mít již 09.02.
39 990 Kč
můžete mít již 09.02.
96 036 Kč
můžete mít již 09.02.
64 990 Kč
můžete mít již 09.02.
25 990 Kč
můžete mít již 09.02.
15 490 Kč
můžete mít již 09.02.
10 989 Kč
můžete mít již 09.02.
7 990 Kč

Světový gigant elektroniky

Samsung, jedna z největších multimiliardových společností na světě, nezačínala výrobou elektroniky. Založil ji obchodník Byung-Chullom v roce 1938, kdy jsme o přenosných telefonech neměli ani páru. Zpočátku prodávali ryby a nudle. Společnost se rozrostla a koncem 50. let se jí naskytla příležitost věnovat se textilu, později realitám a elektronice až v 70. a 80. letech. Jejich první mobil byl Samsung SH-100. Samsung zaměstnává více než 320 tisíc lidí a má prodejny v cca 213 lokalitách.

Mistr v obrazovkách

Samsung si zakladá na kvalitě obrazu. Jejich známý AMOLED displej vyrazí dech každému. S jejich mobily, konkrétně sérií Galaxy, TV nebo tablety máte jistotu krásně živých barev, ale i skvělého zvuku. 120Hz obnovovací frekvence obrazovek mobilů už je zvykem, to stejné platí také pro přiblížení kvalitních fotoaparátů či spolupráci s Dolby Atmos.

Rozpínavý vesmír plný hvězd

U mobilů série Galaxy nekončí, Samsung vyrábí i tablety Galaxy Tab, které se pyšní kvalitním perem S Pen na kreslení a psaní poznámek v té nejvyšší kvalitě, dále sluchátka Galaxy Buds, ale i chytré hodinky Galaxy Watch. A obvykle přijde s novou sérií každý rok. To jde ruku v ruke s vysokou kompatibilitou.

Se Samsungem si vybavíte celou domácnost

Moderní spotřebiče Samsung podporují chytré technologie a smart domácnost. Chladničky, sušičky, pračky, myčky nádobí nebo trouby na pečení této značky vám vybaví celou domácnost a budou si spolu „rozumět″, čímž vám značně usnadní práci.

Důležitý je také design

Samsung se může pochválit nedávnou sérií nových televizorů Lifestyle či ještě novějšími chladničkami Bespoke. Dopřejí vám moderní funkce v elegantním designu. Ten si navíc můžete přizpůsobit vkusu.

Pohodlné používání

Nakupujete a nevíte, co vám chybí v chladničce? Prohlédněte si její obsah na dálku! Nebo jste zapomněli přidat do pračky špinavé tričko? Doplňte ho tam! A k tomu všemu jsou spotřebiče Samsung energeticky úsporné!