×
Kód: HARHW90B14979SSET ID: 1609169

Set výrobků Haier HW90-B14979-S + HD90-A3979

doprava zdarma 2 500 Kč ZPĚT

předem plněná pračka • kapacita 9 kg • energetická třída A • 1 400 ot./min • Direct Motion Motor • systém SmartDualSpray • systém Steam Plus • buben PillowDrum • regulace praní iTime • odložený start...

32 990 Kč
u vás již 27.06.

Vše o produktu

Haier HW90-B14979-S, bílá


Hledáte spotřebič, který vám v domácím prostředí nabídne profesionální péči o vaše oblečení? Užijte si čisté a voňavé prádlo díky předem plněné pračce Haier HW90-14979-S! Pračku ocení i ti, kteří požadují špičkové výsledky praní prádla za kratší dobu a bez jakýchkoli kompromisů.


Profesionální péče bez kompromisů


Kvalitu jemného praní vám zaručuje nasvícený šetrný buben PillowDrum, který pojme až 9 kg prádla. Tato pračka tak představuje bezkonkurenční řešení i pro početnější rodiny. Pračka vám nabízí až 14 pracích programů digitální displej, na kterém si můžete zkontrolovat čas, který zbývá do dokončení pracího programu. Vnitřek pračky je pokryt exkluzivním materiálem, který chrání její nejcitlivější oblasti a ABT antibakteriální ochrana chrání před tvorbou plísní a bakterií, vaše prádlo tak bude vždy prané v čistém prostředí. Motor Direct Motion bez pásu je přímo připojen k bubnu, což výrazně snižuje jeho hluk a vibrace, prodlužuje jeho životnost a zároveň snižuje spotřebu energie a vody, maximální hlučnost při odstřeďování tak dosahuje 69 dB. Spotřebič je vybavený chytrými funkcemi, díky kterým poskytne profesionální a citlivou péči i tomu nejjemnějšímu prádlu. Funkce I–Refresh osvěží vaše oblečení pomocí mikropar a funkce iTime nabízí možnost úpravy délky pracích cyklů podle vašich preferencí. Pračka se řadí do energetické třídy A, její provoz je velmi ekonomický a zároveň i šetrný k životnímu prostředí. 
 


Klíčové vlastnosti:


 • Energetická třída A
 • 14 programů
 • Kapacita 9 kg je ideální i velké rodiny
 • Funkce iTime pro úpravu délky pracích cyklů
 • Nasvícený PillowDrum buben s polštářky pro tu nejjemnější péči
 • I–Refresh parní technologie pro osvěžení prádla
 • Motor Direct Motion zajišťuje nízký hluk a vibrace

Pračka Haier nabízí špičkové výsledky praní prádla za kratší dobu a bez jakýchkoli kompromisů.

 


Kvalitní péče i o to nejjemnější prádlo


Speciální polštářky v bubnu se starají o to, že vaše prádlo se při otáčení bubnu jemně sklouzne po povrchu, nikde se nezachytí látku a během paní nedojde k poškození jeho kvality.

 


Profesionální péče


Funkce I–Refresh osvěží vaše oblečení novým vysoce efektivním způsobem, a to pomocí technologie mikropar. Ty odstraňují pachy, jemný prach i alergeny, a zároveň chrání vlákna vašeho oblečení tak, že se na něm netvoří záhyby. Za pouhých 20 minut se tak postará bez použití čisticího prostředku o výsledky stejné, jako z profesionální čistírny.

 


Nasvícený buben


Díky osvětlení uvnitř bubnu nezapomenete v pračce ani jeden kousek prádla a vždy budete mít vše perfektně pod kontrolou.

 


Čistá pračka


Vnitřek pračky je pokryt exkluzivním materiálem, který chrání její nejcitlivější oblasti. ABT antibakteriální ochrana chrání před tvorbou plísní a bakterií v citlivých oblastech, jako je zásuvka na prací prostředek a těsnění okénka.

 


Vnitřní vážení prádla


Tato pračka používá digitální vnitřní váhy k vážení prádla. Před spuštěním programu automaticky upraví spotřebu vody a délku cyklu a zajistí tak vynikající výsledky. Minimální spotřebu pak garantuje motor Direct Motion.

 


Již žádné skvrny


Chytrá funkce rozptyluje páru a čisticí prostředek uvnitř bubnu, uvolňuje vlákna vašeho prádla a lépe odstraňuje i zaschlé nečistoty a skvrny. Usnadňuje také žehlení vašeho oblečení.

 


Hygienické praní


Užitečný systém automatického čištění pračky Smart Dual Spray se aktivuje na konci každého pracího cyklu. Zajistí hygieničtější praní prádla a také delší životnost pračky.

 


Efektivní a spolehlivý motor


Motor Direct Motion bez pásu je přímo připojen k bubnu, což výrazně snižuje jeho hluk a vibrace, prodlužuje jeho životnost a zároveň snižuje spotřebu energie a vody.

 


Flexibilita v nastavení délky cyklu


Chytrá funkce iTime nabízí možnost úpravy délky pracích cyklů podle vašich preferencí. Délku cyklu můžete nastavit tak, abyste pohodlně stíhali další naplánované aktivity.

 


Úspora času i energie


Pračka nabízí kapacitu 9 kg, díky které můžete prát více prádla současně. Tím šetříte čas, který můžete věnovat věcem, které máte rádi.

Haier HD90-A3979, bíláHaier HD90-A3979, bílá


Představujeme vám sušičku Haier HD90-A3979, která vám v pohodlí domova zajistí profesionální výsledky sušení. Jedná se o odolný, energeticky úsporný, tichý a spolehlivý spotřebič s velkým objemem náplně, který ve své domácnosti oceníte. Každá z funkcí byla navržena tak, aby zlepšovala výkonnost a současně snižovala spotřebu či hluk, šetřila váš čas.


Kvalitu zpracování potvrzuje materiál bubnu z nerez oceli se strukturou polštářků Pillow Drum na jeho vnitřní straně, která je navržena pro péči o vaše nejjemnější kousky prádla. Inovativní praktické vnitřní osvětlení bubnu vám posvítí na vaše prádlo. Sušička vám nabízí revoluční parní funkci I-Refresh – používá zbrusu novou technologii mikročástic páry k čištění a dezinfekci oblečení bez kontaktu s vodou i bez pracího prostředku. Odstraňuje bakterie a alergeny, osvěžuje oblečení a snižuje pomačkání. Dokáže nahradit profesionální čistírny prádla, lze ji totiž využít i na košile, obleky, hedvábné šátky nebo třeba kožešiny. Rafinovaný design dokonale ladí s pračkami stejné řady a vnáší do vašeho domova eleganci.

 


Klíčové vlastnosti:


 • Buben s kapacitou 9 kg a polštářovým povrchem pro šetrnou péči
 • 14 přednastavených programů pro různé typy tkanin
 • Účinné tepelné čerpadlo snižuje spotřebu energií – energetická třída A+++
 • Funkce odložení začátku sušení o 1 až 12 hodin
 • Kompaktní sušák na boty
 • Díky osvětlení bubnu nezapomenete na jediný kousek


Haier I-Pro Series 7 – profesionál v praní a sušení pro váš domov. 

 


Technologie tepelného čerpadla


Sušička s tepelných čerpadlem využívá efektivní a úsporné tepelné čerpadlo k opětovnému použití horkého vzduchu. Tento systém využití energie činí z bubnových sušiček s tepelným čerpadlem nejefektivnější typ. Nižší spotřeba energie také znamená, že můžete používat více než jeden ze svých spotřebičů současně, což vám ušetří ještě více času!

 


I-Refresh - hi-tech ošetření párou


Přídavná funkce I-Refresh používá zbrusu novou technologii mikročástic páry k čištění a dezinfekci oblečení bez kontaktu s vodou i bez pracího prostředku. Odstraňuje bakterie a alergeny, osvěžuje oblečení a snižuje pomačkání. Nejedná se přitom o pouhé osvěžení párou. I-Refresh roztříští kapky vody na mikroskopické částice. Ty proniknou hlouběji do tkanin a působením teplého vzduchu a zpětného chodu bubnu odnesou pryč i hluboko usazené nečistoty. Studený proud vzduchu na závěr přinese pocit svěžesti. Sušička Haier dokáže nahradit profesionální čistírny prádla, technologii I-Refresh lze totiž využít i na košile, obleky, hedvábné šátky nebo třeba kožešiny.

 


Čtyři úrovně automatického senzorového sušení


Sušička Haier disponuje 4 úrovněmi sušení: Super suché pro prádlo, které lze rovnou uložit do šatníku nebo obléknou, K žehlení pro prádlo s mírnou vlhkostí, které snadněji vyžehlíte, Suché k nošení, Do skříně pro zavěšení na ramínko.

 


I-Time – upravte si flexibilně dobu praní


Inovativní funkce Haier I-Time vám umožňuje upravit délku pracího cyklu podle vašich časových potřeb, takže můžete zkrátit nebo prodloužit čas praní, tak jak zrovna potřebujete. Pračka Haier se vám vždy přizpůsobí.

 


Velký buben pro kvalitní péči s rotací oběma směry


Sušička s velkým bubnem se šířkou 525 mm poskytne vašemu prádlu tu nejlepší péči. Díky většímu bubnu lépe pracuje s prádlem, prádlo má více prostoru, a sušení je tak efektivnější s omezením pomačkání. Rotace bubnu oběma směry navíc přispívá k lepšímu pročechrání prádla. Kapacita 9 kg prádla vám umožní vysušit více prádla najednou, což vám ušetří spoustu času a vy se tak můžete věnovat věcem, které máte rádi.

 


Vnitřní osvětlení bubnu, abyste v něm už nic nezapomněli


Vnitřní LED osvětlení bubnu je další skvělou inovací od značky Haier. Díky praktickému osvětlení nerezového bubnu už uvnitř sušičky nepřehlédnete žádný kousek. Funkce pro váš komfort a pohodlí, kterou oceníte.

 


Invertorový motor se zárukou 12 let


Invertorový motor v sušičkách Haier bez uhlíkových kartáčů výrazně snižuje tření, což znamená menší vibrace, tišší chod, větší úsporu energie v energetické třídě A+++ a také dlouhou životnost motoru. Právě proto poskytuje společnost Haier 12 let záruku zdarma na všechny invertorové motory.

 


Trojitý filtr pro lehkou a snadnou údržbu


Snadný přístup, perfektně integrovaný do designu sušičky. Nový filtrační systém sušiček Haier umožňuje po sušení snadno sbírat vlákna na jednom místě díky špičkové trojité vrstvě filtru. Vnitřní umístění filtru je velmi pohodlné a designové.

 


Všechny praktické programy, které zrovna potřebujete pro vaše dokonale usušené prádlo


Nabídka 14 programů byla sestavena na míru vašim potřebám a zahrnuje vše, co budete každodenně potřebovat. Můžete si vybrat z cyklů pro sušení: Smíšené prádlo, Jemné prádlo, Syntetika, Objemné, Ručníky, Košile, Peřiny, Sportovní prádlo, Vlna, Dětská péče, K žehlení, Rychlé sušení, Časované sušení, Bavlna.

 


Přizpůsobte čas sušení prádla vašemu rozvrhu, ne naopak!


Neuvěřitelně pohodlná funkce, která vám umožní vybrat, kdy chcete dokončit cyklus sušení. Nyní si můžete být jisti, že vaše prádlo bude připraveno, přesně dle vašich potřeb, ne naopak. Nastavte čas sušení až 12 hodin předem. Jednoduše se rozhodnete, kdy potřebujete ukončit cyklus sušení a sušička automaticky vypočítá čas zahájení.

 


Záruka 12 let na motor


Společnost Haier si za kvalitou svých výrobků stojí, proto k sušičce Haier HD90-A3979 nabízí záruku 12 let na motor. Pro získání prodloužené záruky je třeba výrobek registrovat do 14 dnů od zakoupení na registračních stránkách výrobce.


Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Značky Haier
Rozměry balení
Šířka výrobku 65.3 cm
Výška výrobku 89.0 cm
Hloubka výrobku 64.6 cm
Hmotnost výrobku 82.0 kg

Uživatelské recenze - Set výrobků Haier HW90-B14979-S + HD90-A3979

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

Zobrazit více příslušenství
Zobrazit méně příslušenství

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Značky Haier
Šířka výrobku 65.3 cm
Výška výrobku 89.0 cm
Hloubka výrobku 64.6 cm
Hmotnost výrobku 82.0 kg