×
Kód: ELEEW6F428BCSET ID: 1475244

Set výrobků Electrolux PerfectCare 600 EW6F428BC + EW8H458BC

doprava zdarma

předem plněná pračka • energetická třída D • kapacita 8 kg • hlučnost 73 dB při odstřeďování • 1 200 ot./min • technologie SensiCare pro automatické nastavení času a spotřeby • LED displej • dětský...

23 490 Kč
Není skladem?

Vše o produktu

Pračka Electrolux PerfectCare 600 EW6F428BC


Při výběru pračky se nevyplatí šetřit. Je totiž důležité si uvědomit, že jde o spotřebič, který se stará o veškeré vaše oblečení a tím pádem má velký vliv na váš zevnějšek. Výbornou volbou, která se s citem a maximální péčí postará o veškeré typy oblečení, je model PerfectCare 600 od společnosti Electrolux. Kapacitou až na 8 kg prádla v kombinaci s oblíbeným předním plněním pro snadné vkládání větších kusů prádla přitom ukazuje, že hodí zejména do velkých domácností.


Stejně tak ale exceluje i v dalších oblastech. O prádlo se výborně postará díky technologii SensiCare, která má pozitivní vliv i na celkovou spotřebu, z níž budete nadšení. A kdo by také nebyl, když tento produkt patří do energetické třídy D a přináší oproti ní ještě 20% úsporu energií! Má také bohatou programovou nabídku a mnoho možností nastavení, k čemuž využijete LED displej. O maximálně bezpečný chod pak pečují vyspělé systém proti tvorbě pěny či ochrana proti vytopení.
Záruka 10 let na invertor motor


Společnost Electrolux nabízí záruku 10 let na invertor motor vašeho spotřebičeKlíčové vlastnosti: • Předem plněná parní pračka třídy D, 8kg prádla

 • Technologie SensiCare pro úsporu spotřeby, času a ochranu tkanin

 • Automatické přizpůsobení pracího programu podle hmotnosti prádla

 • Prodloužená záruka 10 let na invertor motor

 • Systém proti tvorbě pěny a ochrana proti vytopeníPostarám se o to, abyste vždy byli reprezentativní. Slibuji!


Technologie SensiCare


SensiCare automaticky nastavuje čas, spotřebu vody a elektrické energie pro každou jednotlivou várku prádla. Umožňuje tak efektivně vyprat i menší dávky při zkrácení času celého procesu. Kromě úspory času a energií technologie SensiCare přináší i další výrazný benefit – oblečení bude i po mnoha vypráních vypadat stále jako nové.


Program SoftPlus


SoftPlus je speciální program, jenž namáčí oblečení rovnoměrně. S péčí se stará individuálně o každé vlákno a výsledkem je dokonale měkké a voňavé oblečení.


Antialergenní pára


S antialergenní párou získáte výhody spojení vodní páry a účinného pracího programu. Z oděvů tak beze zbytku odstraníte bakterie i alergeny.


TimeManager


Díky TimeManageru lze nastavit nastavit délku mycího cyklu podle toho, jak potřebujete. Pračka dopere v čas, který je pro váš žádoucí a zároveň i ušetří energii. Samozřejmě při nejvyšší kvalitě praní.


Program pro dokonalou hygienu


I po stovkách použití bude pračka stále efektivní jako po zakoupení. Vděčí za to speciálnímu programu pro údržbu, jenž využívá vysoké teploty pro čištění. Eliminuje bakterie i pachy, a to i z velmi těžce dostupných míst.

Sušička Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC


Se sušičkou prádla Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC se vašemu oblečení konečně dostane perfektní péče. Ulehčí vám také výrazně žehlení a ušetří prostor na balkoně i doma, kde byste jinak prádlo museli sušit. Kapacitou 8 kg přitom tento model jasně ukazuje, že se hodí do větších domácností. Velký otvor bubnu pak usnadňuje vkládání i velkých kusů prádla. Využívá také maximálně spolehlivý invertorový motor a vyniká šetrnou péči prádlo, o čemž svědčí senzory sledující vlhkost náplně i sušení při téměř poloviční teplotě oproti běžným sušičkám.


Stejně skvěle si počíná i v oblasti energetické efektivity, když se řadí do vysoce úsporné třídy A++. Nabízí také dotykový displej informující o všech důležitých aspektech sušení a bohatou programovou nabídkou, která se na míru postará o každý kus vašeho oblečení.Záruka 10 let na invertor motor


Společnost Electrolux nabízí záruku 10 let na invertor motor vašeho spotřebiče.Klíčové vlastnosti: • Sušička prádla třídy A++, 8kg prádla

 • Technologie SensiCare automaticky změří vlhkost prádla a upraví čas a spotřebu

 • GentleCare program suší prádlo téměř při poloviční teplotě než běžné sušičky

 • DelicateCare přizpůsobí teplotu sušení

 • Technologie SmartSense zajišťuje rovnoměrné vysušení prádla

 • Spolehlivý invertorový motor s prodlouženou zárukou 10 letPřizpůsobím se každému druhu vašeho oblečení. Jsem jemná jako vaše ruce.


DelicateCare


DelicateCare je technologie, která precizně přizpůsobuje teplotu a pohyb bubnu na základě prádla v něm. Díky tomu tento model poskytne nejlepší péči o všechny druhy tkanin.


SmartSense


SmartSense sleduje vlhkost každého kusu oblečení v sušičce, čemuž následně uzpůsobuje nastavení. Oblečení tak bude rovnoměrně osušené a nedojde k jeho zbytečnému sušení.


GentleCare


GentleCare dokáže prádlo dokonale usušit při téměř poloviční teplotě oproti běžným sušičkám. Prádlo tak zůstane v delší kondici, když není vystavována zbytečně vysokým teplotám.


Ložní prádlo XL a Mix XL


Programy Ložní prádlo XL a Mix XL zvládají prádlo usušit ještě efektivněji, aniž by bylo potřeba opakovat více cyklů. Šetří tak čas i energii.


SensiCare


SensiCare automaticky sleduje vlhkost každé várky prádla, čemuž přizpůsobuje čas a spotřebu elektřiny, aby zajistila nejlepší výsledky při minimální spotřebě.


Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Značky Electrolux
Rozměry balení
Šířka výrobku 90.0 cm
Výška výrobku 65.0 cm
Hloubka výrobku 80.0 cm
Hmotnost výrobku 145.0 kg

Uživatelské recenze - Set výrobků Electrolux PerfectCare 600 EW6F428BC + EW8H458BC

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Značky Electrolux
Šířka výrobku 90.0 cm
Výška výrobku 65.0 cm
Hloubka výrobku 80.0 cm
Hmotnost výrobku 145.0 kg