×
Kód: PHI55010SKKM ID: 1571609

Sada Philips náhradních autožárovek H1/H7 (55010SKKM)

5 (1)

sada náhradních autožárovek • typ hlavní žárovky: halogenová H1/H7 • určení žárovek v sadě: potkávací světla, dálková světla, přední/zadní směrová světla, postranní směrová světla, přední/zadní...

233 Kč
očekáváme 06.02.

Popis produktu

sada náhradních autožárovek • typ hlavní žárovky: halogenová H1/H7 • určení žárovek v sadě: potkávací světla, dálková světla, přední/zadní směrová světla, postranní směrová světla, přední/zadní mlhová světla, světla pro couvání, brzdová světla, zadní světla, parkovací světla, osvětlení interiéru, osvětlení registrační značky • napětí 12 V • kompaktní, odolné provedení (krabička)

Philips sada náhradních autožárovek H1/H7 (55010SKKM)


Náhradní žárovky sice již nejsou součástí zákonné povinné výbavy, ale každý řidič ví, že do auta patří. Některá ze světel jsou pro bezpečnost provozu zásadní, a pokud chcete v jízdě pokračovat, žárovku vyměnit musíte.


Philips je expert na osvětlení domácností, podniků i automobilů a nabízí praktickou sadu, která obsahuje nejpoužívanější autožárovky a náhradní pojistky. Hlavní žárovky v sadě jsou typ H1 a H7 (halogenové). Žárovky v sadě jsou určené pro potkávací světla, dálková světla, přední/zadní směrová světla, postranní směrová světla, přední/zadní mlhová světla, světla pro couvání, brzdová světla, zadní světla, parkovací světla, osvětlení interiéru a osvětlení registrační značky.


Krabička, ve které jsou žárovky umístěné, je kompaktní a skvěle se vejde do zavazadlového prostoru nebo přihrádky u spolujezdce. Zároveň je dostatečně robustní a odolná na to, aby ochránila žárovky před poškozením.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 55010SKKM
Typ H7
Značky Philips
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 9.7 cm
Výška výrobku 5.5 cm
Hloubka výrobku 9.1 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg

Uživatelské recenze - Sada Philips náhradních autožárovek H1/H7 (55010SKKM)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

5
(100%)

Hodnotilo 1 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 55010SKKM
Typ H7
Značky Philips
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Šířka výrobku 9.7 cm
Výška výrobku 5.5 cm
Hloubka výrobku 9.1 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg