×
Kód: SAMVR50T95735WGE ID: 1620498

Robotický vysavač Samsung Jet Bot AI+ bílý

robotický vysavač • příkon 170 W • prachová nádoba 0,2 l • hlučnost 74 dB • invertorový motor • Wi-Fi • LiDAR senzor • 3D senzor • umělá inteligence • 5vrstvý filtrační systém • No-go zóny • Li-ion...

? 39 990 Kč Ušetříte: 10 890 Kč (27 %)
29 100 Kč
Není skladem?

Vše o produktu

robotický vysavač • příkon 170 W • prachová nádoba 0,2 l • hlučnost 74 dB • invertorový motor • Wi-Fi • LiDAR senzor • 3D senzor • umělá inteligence • 5vrstvý filtrační systém • No-go zóny • Li-ion baterie • čisticí stanice o objemu 2,5 l

Samsung Jet Bot AI+, bílá


Robotický vysavač Samsung Jet Bot AI+ vybavený umělou inteligencí se postará o to, aby u vás doma bylo dokonale naklizeno, ale vy mohli svůj drahocenný čas využít lépe. Pro dokonalou orientaci v prostoru využívá kromě AI také LiDAR senzor, stejně jako autonomní vozy za miliony, a 3D senzor. Spolehlivě se tak vyhne i těm nejmenším překážkám. Současně umožňuje vzdálené ovládání odkudkoli na světě prostřednictvím Wi-Fi a aplikace SmartThings. Ta navíc přináší i další vítané možnosti, jako jsou například tvorba virtuálních No-go zón nebo sledování toho, co se děje u vás doma – v přední části robota je totiž integrovaná i kamera pro streamování obrazu.


Vysoký výkon, aby si poradil se všemi typy povrchů i odolnými nečistotami, zajistí invertorový motor společně s účinným kartáčem s jemnými vlákny z měkkých tkaných textilií, které zahrnují i antistatické stříbro. Robot je navíc dodáván i se speciální čisticí stanicí, díky níž stačí prachy vysypat jednou za 1 až 3 měsíce.
 


Klíčové vlastnosti:


  • LiDAR senzor, 3D senzor a umělá inteligence pro dokonalou orientaci v prostoru
  • Vysoký výkon invertorového motoru se špičkovou spolehlivostí
  • Integrovaná kamera pro streamování obrazu
  • Součástí setu je speciální čisticí stanice
  • Mimořádně efektivní kartáč vhodný na všechny typy povrchů
  • Vzdálené ovládání přes Wi-Fi a aplikaci SmartThings
  • Možnost tvorby No-go zón

 


Nechte za sebe uklízet umělou inteligenci!

 


Umělá inteligence


Tento model disponuje špičkovou technologií Jet AI Object Recognition. Ta robotu pomáhá rozpoznat, vyhodnotit a mapovat předměty a nábytek tak, aby dokonale vyčistit všechny prostory, ale přitom si ponechal bezpečný rozestup od velmi křehkých předmětů.

 


LiDAR


Maximální efektivitě úklidu výrazně napomáhá senzor LiDAR, který využívají například autonomní vozy za miliony. Dokáže s mimořádnou přesností robotu orientovat se v prostoru a shromažďovat informace o vzdálenostech.

 


3D senzor


K dokonalé čistotě výrazně přispívá také 3D senzor, díky němuž robot nenaráží do překážek. S 3D hloubkou obrazu se všemu spolehlivě vyhne, včetně malých předmětů, jako jsou například kabely vysoké pouhý centimetr.

 


5vrstvý filtrační systém


S pětivrstvým filtračním systémem máte zaručený perfektně čistý vzduch. V prvním kroku je zachycen velký prach v kovových mřížkách, Jet Cyclone + houbový a prachový filtr pak zachytí jemný prach. 99,999 % mikro prachu, pyl, plísně a další alergeny neprojdou přes jemný prachový filtr.

 


Skvělý výkon


Robot disponuje invertorovým motorem, který zajišťuje maximální efektivitu na všech typech povrchů a vypořádá se se všemi nečistotami.

 


Jet Cyclone


K preciznímu vysávání napomáhá i systém Jet Cyclone, který snižuje odpor vzduchu. Zachytí velké prachové částice v mřížkovém filtru první komory, zatímco druhá komora s 8 samostatnými vzduchovými proudy zastaví i skutečně malé prachové částice. Ani v průběhu času tak nedochází ke ztrátě sací síly kvůli zanesení filtrů, současně je z vysavače vyfukován krásně čistý vzduch.

 


Inteligentní řízení


Dokonalé čistotě na tvrdých podlahách i kobercích napomáhá také technologie inteligentního řízení napájení. Dokáže totiž chytře regulovat sací výkon na základě povrchu.

 


Mimořádně efektivní kartáč


I s odolnými nečistotami si robot ví rady díky účinnému kartáči s jemnými vlákny z měkkých tkaných textilií, které zahrnují i antistatické stříbro. V kombinaci s technologií čištění rotačního kartáče, která eliminuje namotávání vlasů kolem kartáče, zůstane dlouhodobě čistý. Vhodný je přitom na jakékoli povrchy včetně tvrdého dřeva a koberců.

 


Čisticí stanice


Díky speciální čistící stanici, která je součástí balení, stačí, když vyprázdníte koš jednou za 1 až 3 měsíce (dle intenzity čištění). Jet Bot se totiž automaticky vrací do čistící stanice, která z jeho 0,2litrové nádoby vysaje prach do většího prachového prostoru s objemem 2,5 litru. Vícevrstvý filtrační systém přitom účinně zachycuje 99,999 % jemného prachu a alergenů.

 


Omyvatelný prachový koš


Dokonalé hygieně napomáhá plně omyvatelný prachový koš o objemu 0,2 litru.

 


Wi-Fi ovládání


Ovládat robota odkudkoli můžete prostřednictvím Wi-Fi a aplikace SmartThings. Vzdáleně tak lze naplánovat čištění vybraných prostorů i nastavit virtuální no-go zóny. Jet Live pak umožní živě sledovat stav čistění.

 


Select & Go


Ještě vyšší efektivity lze dosáhnout výběrem konkrétního prostoru, který má robot vyčistit. Umožňuje to funkce Select & Go.

 


No-go zóny


Pokud potřebujete, aby se robot určitým prostorům vyhnul (například pelíšku vašeho domácího mazlíčka), lze prostřednictvím aplikace SmartThings vytvořit tzv. „no-go zóny“ či virtuální stěny. Ty následně robot vynechá, aniž by bylo nutné používat fyzické prvky.

 


Jet Live


Díky tomuto robotu můžete okamžitě zjistit, co se děje u vás doma. Má totiž v přední části integrovanou kameru, která zvládne streamovat obraz skrze aplikaci SmartThings.

 


Live Cleaning Report


Dokonalý přehled o počínání robota budete mít prostřednictvím aplikace SmartThings. Systém Live Cleaning Report umožní přesně sledovat jeho aktuální pracovní vytížení, stejně tak jej můžete vzdáleně pozastavit nebo úklid ukončit a prohlížet historii úklidu.


Dokumentace k tomuto produktu
Návod_VR9500_GE_DJ68-00846G-00_EN_SR_HR_MK_SQ_RO_BG_EL_HU_CS_SK_PL_SL_210416 Stáhnout / (25.59 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Virtuální zeď 1× virtuální zeď
Zdroj energie aku (Li-ion)
Hlučnost 74 dB
Mopování Ne
Objem prachového sáčku nebo nádoby 2.5 l
Mobilní aplikace Ano
Použití robotický vysavač
Doba provozu na jedno nabití až 90 min.
Výška 13.6 cm
Druh podlahy na tvrdé podlahy, na koberce
Na zvířecí chlupy Ano
Plánování úklidu Ano
Rozeznávání překážek bezdotykové
Typ navigace laserová navigace
Značky Samsung
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 30.5 cm
Výška výrobku 13.6 cm
Hloubka výrobku 32.0 cm
Hmotnost výrobku 4.4 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 41.7 cm
Výška výrobku 45.1 cm
Hloubka výrobku 57.8 cm
Hmotnost výrobku 13.6 kg

Uživatelské recenze - Robotický vysavač Samsung Jet Bot AI+ bílý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Virtuální zeď
1× virtuální zeď
Zdroj energie aku (Li-ion)
Hlučnost
74 dB
Mopování Ne
Objem prachového sáčku nebo nádoby
2.5 l
Mobilní aplikace
Ano
Použití robotický vysavač
Doba provozu na jedno nabití až 90 min.
Výška 13.6 cm
Druh podlahy na tvrdé podlahy, na koberce
Na zvířecí chlupy Ano
Plánování úklidu Ano
Rozeznávání překážek bezdotykové
Typ navigace laserová navigace
Značky Samsung
Šířka výrobku 30.5 cm
Výška výrobku 13.6 cm
Hloubka výrobku 32.0 cm
Hmotnost výrobku 4.4 kg
Šířka výrobku 41.7 cm
Výška výrobku 45.1 cm
Hloubka výrobku 57.8 cm
Hmotnost výrobku 13.6 kg
Dokumentace k tomuto produktu
Návod_VR9500_GE_DJ68-00846G-00_EN_SR_HR_MK_SQ_RO_BG_EL_HU_CS_SK_PL_SL_210416 Stáhnout / (25.59 MB)

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 8 439 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 6 402 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 3 201 Kč