×
Kód: CONVR3120 ID: 1596508

Robotický vysavač Concept Perfect Clean VR3120 bílý

4.8 (66)

robotický vysavač 2 v 1 • filtrace HEPA 13 • 3 režimy úklidu • 3 funkce úklidu • navigační technologie LaserTec 2.0 • mobilní aplikace • TOF senzor • CARPET turbo • ROOMPLAN • Total Surface •...

9 999 Kč
K vyzvednutí v prodejně
rychlart do 30 minut

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 2 900 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 2 200 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 1 100 Kč

Popis produktu

robotický vysavač 2 v 1 • filtrace HEPA 13 • 3 režimy úklidu • 3 funkce úklidu • navigační technologie LaserTec 2.0 • mobilní aplikace • TOF senzor • CARPET turbo • ROOMPLAN • Total Surface • bezpečnostní funkce • dálkový ovladač • objem zásobníku na prach 600 ml • objem zásobníku na vodu 300 ml • BLDC motor • LG BYD baterie • výdrž baterie 250 minut • sací síla 3 300 Pa • hlučnost 60-70 dB • doba nabíjení 4-5 hodin • plánování úklidu

Concept RoboCross VR3120, bílý


S robotickým vysavačem Laser 2 v 1 Concept VR3120 bude úklid vaší domácnosti velmi snadný a rychlý. Tento robotický vysavač vyniká svou unikátní laserovou navigací LaserTec 2.0, která perfektně naplánuje úklid všech místností. Nejenže se vyznačuje vysokou sací silou, ale dokáže uklízet až 250 minut na jedno nabití. Součástí robota je mobilní aplikace v českém jazyce.S robotickým vysavačem budete mít úklid vždy pod kontrolou.

 


Perfektní orientace v prostoru


Robotický vysavač je opatřen dokonalou laserovou navigací LaserTec 2.0, která dokáže perfektně naskenovat všechny místnosti vaší domácnosti a sestavit přesnou mapu pro plánování úklidu. Robot se tak dokáže s velkou přesností orientovat v prostoru, aniž by opakovaně přejížděl uklizená místa. Tím dochází ke zkrácení doby úklidu. Dokáže si poradit se všemi podlahovými krytinami a velmi členitým prostorem. Velká kola a silný motor umožní snadno překonat jakékoliv překážky do výše až 1,8 cm, jako jsou např. dveřní prahy. Jakmile je úklid dokončen, robot se vrátí zpět do nabíjecí stanice.

 


Stop virům a bakteriím


Chcete se zbavit všech virů a bakterií ve vaší domácnosti? Pak stačí přidat do zásobníku na vodu vhodný dezinfekční prostředek a robot může začít vytírat. Vaše podlahy budou perfektně čisté a dezinfikované.


 
 


Dva zásobníky pro suché a mokré vysávání


Chcete mít vysáto a současně i vytřenou podlahu? Robotický vysavač má dva zásobníky. Jeden zásobník s kapacitou 600 ml je určen pro suché vysávání a druhý zásobník s kapacitou 300 ml pro mokré vysávání. Pokud nasadíte mopovací modul s elektronicky řízeným vytíráním, pak můžete vysávat a vytírat současně. Vaše domácnost tak bude v blesku uklizená. Součástí zásobníku na vytírání je textilie z mikrovlákna, která sesbírá veškeré nečistoty z podlahy a zároveň podlahu i vyleští. Údržba textilie je velmi jednoduchá. Stačí ji sundat a vyprat v pračce.


 
 


Aplikace v češtině


Rádi byste si pořídili robotický vysavač, kterému budete rozumět? Pak robotický vysavač Concept VR3110 je tou správnou volbou. Robot je naprogramován v českém jazyce. Budete tak mít přehled o jeho činnosti. Součástí je i mobilní aplikace v českém jazyce, přes kterou ho můžete ovládat i na dálku. Jestliže už tento model máte doma, pak je zapotřebí si pravidelně aktualizovat mobilní aplikaci na novější verzi, ve které naleznete nový hlasový balíček v českém jazyce.


 
 


Vysoká výkonnost a sací síla


Digitální bezkartáčový stejnosměrný BLDC motor přináší vysoký a tichý výkon oproti běžným motorům. Je velmi spolehlivý, energeticky úsporný a má delší dobu životnosti. Další předností je vysoká sací síla o 3 300 Pa. Je možné volit mezi třemi sacími úrovněmi výkonu, které se mění podle zvoleného režimu úklidu. Lze také sací výkon nastavit manuálně podle potřeby a míry znečištění.


 
 


LG BYD baterie


Součástí robotického vysavače je kvalitní vysokokapacitní 3 200mAh baterie LG BYD, která dokáže na jedno nabití uklízet až 250 minut. Tato baterie se vyznačuje dlouhou životností, vysokým výkonem, bezpečností a stabilním cyklem. Díky svým vynikajícím vlastnostem se používá především v automobilovém průmyslu nebo v bateriových uložištích fotovoltaických systémů. Jakmile klesne baterie pod úroveň 15 %, robot se okamžitě vrátí do dokovací stanice, aby se baterie plně nabila.


 
 


Různé druhy kartáčů


Robotický vysavač VR3110 má tři hlavní kartáče (CARPET, HARDFLOOR a PET), které můžete měnit podle vysávaného povrchu a dva boční kartáče, které rozšiřují záběr vysávání. Tyto boční kartáče vám pomůžou dokonale uklidit kolem stěn, nábytku, v rozích a v dalších těžko přístupných místech. Díky těmto kartáčům se robot přizpůsobí celé vaší domácnosti.


 
 


CARPET kartáč


Tento kartáč spirálovitého tvaru je tvořen kombinací štětin a gumových lamel a lze jej použit na všechny druhy podlah, včetně koberců.


 
 


HARDFLOOR kartáč


Tento kartáč má měkký povrch se speciálními vlákny, dokáže tak zachytit až 3× více nečistot, včetně miniaturních částic. Můžete ho použít na tvrdé podlahy, aniž by došlo k poškrábání povrchu. Výsledkem je efektivní a šetrný úklid.


 
 


PET kartáč


Tento kartáč spirálovitého tvaru je vybaven gumovými lamelami, které dokážou zachytit i ten nejjemnější prach, zvířecí srst nebo popadané vlasy, aniž by docházelo k jejich namotávání. Je vhodný zejména pro domácnosti s chlupatými mazlíčky.


 
 


Funkce CARPET turbo


Funkci Carpet lze použít pouze v případě, že máte v robotu nainstalovaný carpet kartáč. Tato funkce se automaticky spustí, jakmile vysavač vjede na koberec. Tím dojde ke zvýšení sacího výkonu, aby byl úklid opravdu efektivní. V okamžiku, kdy vysavač vjede na tvrdou podlahu, vrátí se k původnímu sacímu výkonu.


 
 


Perfektní orientace s TOF senzorem


V robotickém vysavači je zabudováno speciální čidlo, které umožní dokonalou orientaci podél zdí. Zároveň si robot udržuje mírný odstup od veškerých překážek, aby nedocházelo k nárazům. Nemusíte se tedy bát, že vám robotický vysavač poškodí nábytek. Senzor dokáže snadno rozpoznat sklo a černé stěny. Poradí si s úklidem těchto ploch.


 
 


Mobilní aplikace pro ovládání


Pomocí mobilní aplikace Concept Robot je možné velmi snadno robota ovládat. Tato aplikace je zdarma a je určena pro iOS a Android v českém jazyce. Aplikace vám umožní naplánovat úklid kdykoliv a odkudkoliv. Můžete v daný okamžik sledovat, kolik toho robot uklidil a kde se zrovna nachází. Úklid vaší domácnosti budete mít vždy pod kontrolou. Součástí je také dálkový ovladač, pomocí něhož lze také robota ovládat.


 
 


Funkce ROOMPLAN


Funkce ROOMPLAN vám pomůže naplánovat úklid do posledního detailu. Díky aplikaci můžete nastavit přesný čas úklidu, režim úklidu a úroveň sacího výkonu pro každou místnost či vyznačenou zónu. Vše ostatní už necháte na robotovi. Robotický vysavač se v nastavený čas automaticky spustí a zahájí úklid. Jakmile dokončí úklid, vrátí se zpět do nabíjecí stanice.


 
 


Funkce Total Surface


Jedná se o funkci automatického pokračování v úklidu. Jestliže se robot během úklidu vybije, automaticky vyhledá nabíjecí stanici, aby se mohl plně nabít. Po nabití se automaticky vrátí k úklidu a pokračuje tam, kde skončil.


 
 


Režim kompletního úklidu


Tento režim je vhodný především pro úklid celé domácnosti. Robot prohledá a vygeneruje mapu, kterou si následně rozdělí na menší zóny. Jednotlivé oblasti následně jednu po druhé důkladně vysaje podél stěn a poté v liniích uklidí zbylé prostory. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.


 
 


Režim zónového úklidu


Hlavní význam zónového úklidu spočívá v tom, že robot bude uklízet pouze tam, kde opravdu potřebujete. Díky mobilní aplikaci můžete zvolit a pojmenovat až 10 zón, včetně zakázaných oblastí. V zónové oblasti robot uklidí stejným způsobem jako při automatickém úklidu. Vysaje podél stěn a následně v liniích uklidí zbylé prostory. Velkou předností tohoto režimu je možnost vyznačení zakázaných zón, kde nechcete, aby robot uklízel. Lze také využít další funkce. Jednou z funkcí je DOUBLE, kdy robot po dokončení běžného úklidu zopakuje úklid v liniích napříč své prvotní dráhy. Druhá přídavná funkce je TURBO, která zvýší sací výkon na nejvyšší stupeň.


 
 


Režim lokálního úklidu


Tento režim je vhodný pro úklid menších ploch. Aktivovat ho lze přímo na těle robotického vysavače. Robot na střední sací výkon vykoná dvojí úklid v oblasti 2 × 2 m se středem ve své startovací poloze. Pokud chcete dosáhnout efektivnějšího úklidu, pak stačí pomocí aplikace určit bod na mapě a aktivovat úklid v TURBO režimu. Robot automaticky přejede na zvolené místo, které stanoví jako střed a provede dvojí úklid s maximálním výkonem v oblasti 1,5 × 1,5 m.


 
 


Tichý režim


Při aktivaci tichého režimu dojde k vypnutí všech hlasových oznámení a robot nebude uklízet v případě naplánovaného úklidu.


 
 


Ideální pro alergiky


Tento robotický vysavač ocení především alergici. Součástí robota je pokročilý filtrační systém TripleAirClean, který je založen na třístupňové filtraci s HEPA filtrem 13. Filtr odstraní ze vzduchu až 99,9 % částic, včetně bakterií a virů. Váš domov tak bude zcela čistý a bez jakýchkoliv škodlivin.


 
 


Obsah balení


  • Nabíjecí stanice
  • CARPET hlavní kartáč
  • HARDFLOOR hlavní kartáč
  • PET hlavní kartáč
  • 2× HEPA filtr 13 + pěnový filtr
  • Dálkové ovládání s displejem
  • Čisticí kartáček
  • 4× boční kartáč
  • 1× textilie na vytírání + 1× náhradní
Dokumentace k tomuto produktu
VR3120_navod Stáhnout / (1.8 MB)
VR3120_rozsireny_popisek Stáhnout / (234.82 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Virtuální zeď ano, v mobilní aplikaci
Zdroj energie aku (Li-ion)
Hlučnost 60 dB
Mopování Ano
Objem prachového sáčku nebo nádoby 0.6 l
Mobilní aplikace Ano
Použití robotický vysavač s mopem
Doba provozu na jedno nabití až 250 min.
Výška 10 cm
Druh podlahy na tvrdé podlahy, na koberce
Na zvířecí chlupy Ano
Plánování úklidu Ano
Rozeznávání překážek bezdotykové
Typ navigace laserová navigace
Značky Concept
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 35.0 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hloubka výrobku 35.0 cm
Hmotnost výrobku 3.1 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 40.0 cm
Výška výrobku 14.0 cm
Hloubka výrobku 60.0 cm
Hmotnost výrobku 6.2 kg

Uživatelské recenze - Robotický vysavač Concept Perfect Clean VR3120 bílý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.8
(97%)

Hodnotilo 66 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Magdaléna
01.10.2022 - 10:44
80 %

je to náš první robot a jsem spokojená. Vysaje kvalitně a vytře dle možností.

Celková spokojenost
Pavla
20.09.2022 - 13:44
100 %

Vše v pořádku

Celková spokojenost
Hanna
09.08.2022 - 22:31
100 %

Super pomocník.... Doporučují

Celková spokojenost
Lucie
20.07.2022 - 16:30
100 %

Vysavac je perfektní

Celková spokojenost
Tereza
15.07.2022 - 10:37
80 %

Vysává vcelku dobře, aplikace je jednoduchá. Občas nepochopitelně vynechá nějaké místo na podlaze. Zatím se ztratil jenom jednou, když narazil do otevřených dveří, což byla moje vina. Do nábytku nenaráží, případně předtím velice zpomalí. Prahy přejíždí dobře, ale sušák na prádlo se ukázal být nepřekonatelnou překážkou, takže k němu má zákaz. Úklid sto m2 mu trvá cca hodinu a zbývá mu ještě půlka baterie. Vytírání je spíš funkce na ozdobu než k užitku.

Celková spokojenost
Marcela
13.07.2022 - 11:45
100 %

Veliká spokojenost

Celková spokojenost
Marie
12.07.2022 - 15:34
100 %

ok. jen převod do češtiny jsem musel použít aplikaci pro apple.

Celková spokojenost
Jiřina
08.07.2022 - 11:35
100 %

Jsem velice mile překvapena. Uklízení je systematické, výhoda je i ovládání skrze mobilní telefon. Líbí se mi, že robot nahlásí co bude dělat nebo když uvázne. Nádržka na nečistoty je dostatečně veliká. Jen vyšší dveřní práhy mu dělají problém, někdy je přejede, máme i přechodovou lištu (nižší než práh), ale poradí si jen občas. Koberce luxuje velice dobře. Vytírání jsem zatím nevyzkoušela. Jsem spokojena, že jsem zvolila dražší variantu robotického vysavače kvůli složitějšímu interiéru (hodně překážek). Tento robotický vysavač doporučuji.

Celková spokojenost
Sabina
08.07.2022 - 11:35
60 %

Je hloupej, zasekava se pod wc, několikrát už se stalo, ze nemohl najít nabíjecí stanici, občas nevysaje cely prostor. Už bych ho nekoupila.

Celková spokojenost
Zdeněk
02.07.2022 - 10:19
100 %

Zatím jsem velmi spokojen

Celková spokojenost
Karel
07.06.2022 - 09:08
100 %

Vše v pořádku děkuji

Celková spokojenost
Jana
26.04.2022 - 10:21
100 %

O koupi vysavače jsem dlouho uvažovala a porovnávala jiné typy, Concept VR3120 splnil moje očekávání.

Celková spokojenost
Martin
20.04.2022 - 08:44
100 %

Spokojenost, spojil to, co jsme očekávali

Celková spokojenost
Leoš
12.04.2022 - 08:10
100 %

Vysavač je super, prostě člen domácnosti. Na prcka vysává dobře, mopovaní je spíš takové symbolické. Nastavení zakázaných zón je super. Trochu mne zklamala nemožnost uložit si mapy podlaží.

Celková spokojenost
Josef
08.04.2022 - 08:29
100 %

Recenze píšu po dvouměsíčním dennodenním testování a používání. Jsem s ním naprosto spokojený a dávám plný počet pěti hvězd. Má opravdu velkou kapacitu baterie, uklidí celý dům i s velkou rezervou. Vysává opravdu moc dobře nejen podlahu, ale i koberec. Vytírá taky velmi slušně, samozřejmě nevytře tak jako ruční mop, ale to je pochopitelné. Je inteligentní, pouze jedenkrát se ztratil, to jsme ale přes aplikaci napravili. Aplikace je jednoduchá, intuitivní, nemám co vytknout. Výhodou je načtení map z historie (to když pracuje na jiném místě), jinak si mapu sám vytvoří velmi rychle a pracuje podle ní velmi šikovně a poctivě.

Je super, když si nastavíme úklid večer před spaním nebo ráno před probuzením a vkročíme tak po probuzení do našeho pokoje, který je krásně uklizený :)

Celková spokojenost
Renata
16.03.2022 - 07:51
100 %

Vse ok

Celková spokojenost
Jan
01.03.2022 - 10:52
100 %

Dlouho jsme vybirali, cetli recenze, a neunahlili jsme se. Vysavac je super a splnil vse co jsme od nej cekali. Nespornou vyhodou je i vybaveni prislusenstvi v krabici

Celková spokojenost
Vladimír
13.02.2022 - 07:09
100 %

Funkční i pro kobercové vysávání.

Celková spokojenost
Dagmar
13.02.2022 - 07:09
100 %

vše v pořádku

Celková spokojenost
Šárka
04.02.2022 - 05:03
100 %

velká spokojenost

Celková spokojenost
Martina
01.02.2022 - 06:40
100 %

Splnil veškerá očekávání!!!

Celková spokojenost
Peter
20.01.2022 - 05:52
80 %

Zatim dela co ma.Nema zadne nedostatky

Celková spokojenost
Pavlína
01.12.2021 - 05:39
80 %

Vysavač je super, pro me nepostradatelný pomocník, trošku hlučnější na vyšší výkon, ale při nízkém výkonu je tichý. Skvělé vysává i koberec. Trochu mi chybí v aplikaci možnost nastavení pater, kdyz vysavač přenesu, musim vyhledat mapu patra v historii, kde vysaval predtim a tu nastavim, pak je možné využívat vysavač i v patrech.

Celková spokojenost
Jiří
22.11.2021 - 04:58
100 %

Chytrá mašinka.

Celková spokojenost
Aneta
24.10.2021 - 07:04
100 %

Jsme spokojeni, hezky vysava, tvorba mapy taky kvalitni, rychly. Ma potize s neupevnenymi koberci, ale to i normalni vysavace. Dele mu trva, nez najede do dobijeci stanice (jezdi okolo ni a porad ne se zaparkovat).

Celková spokojenost
Jiří
24.10.2021 - 07:04
100 %

Jednoduché ovládání i dálkově přes aplikaci ,dostatečný výkon.

Celková spokojenost
Petra
18.10.2021 - 07:02
100 %

Nízká hlučnost

Celková spokojenost
Jan
17.10.2021 - 07:26
80 %

Vykonny, hlasity, na vetsi byt pomerne pomaly (3-4h). Pomerne precizni, vzdy po nem cisto.

Celková spokojenost
Marek
12.10.2021 - 06:50
100 %

Produkt splnil naše očekávání. Je to před se jen robot, občas to zablbne, jako že se odpojí od sítě, ale to nemusí být ním ale naši internetovou sítí. Uklízí perfektně to co vysaje snad nevezme ani klasický vysavač (tak precizně). Úskalí nedostupných míst řešíme klasickým vysávačem ale na denní vysávaní chlupů zvířat, drobků, prachu a vše co se denně za běžného provozu na plovoucí podlaze objeví zvládá perfektně. Jako bonus je pak i mopování, kde by sice i při největším dávkování množství vody by té vody mohlo být klidně více. Snad to časem půjde aktualizací aplikace? Jinak spokojenost, mluví česky, aplikace v mopbilu také, přehledná, bezproblémová. Doporučuji!

Celková spokojenost
Petra
27.07.2021 - 07:15
80 %

nevidí dobíjecí stanici, i když stojí přímo pod ní, zmateně krouží kolem

Celková spokojenost
Přemysl
23.07.2021 - 07:19
100 %

Je to úžasný pomocník do domácnosti, splňuje vše, co jsem od něj očekával.

Celková spokojenost
Luboš
23.07.2021 - 07:19
100 %

Nedostatky vidím v aplikaci Robot Concept. Na tom je potřeba zapracovat. viz hodnocení aplikace 2,8

Celková spokojenost
Lenka
22.07.2021 - 08:20
100 %

Jsem naprosto spokojená

Celková spokojenost
Jan
06.07.2021 - 06:31
100 %

Super

Celková spokojenost
Renáta
30.06.2021 - 06:19
100 %

Je to paráda.

Celková spokojenost
Pavel
28.06.2021 - 06:36
80 %

Spokojenost. Vse funguje jak ma. Apka v mobilu super. Vysava vytira… jen prach… super zonove vysavani

Celková spokojenost
Hana
17.06.2021 - 07:01
100 %

splnil má očekávání

Celková spokojenost
Alena
15.06.2021 - 05:53
100 %

Skvělý ve všech ohledech

Celková spokojenost
Jiří
01.06.2021 - 06:22
100 %

Než narazí do překážky, tak zpomalí - ok

Celková spokojenost
Dagmar
28.05.2021 - 05:39
80 %

Jsme spokojeni

Celková spokojenost
Vladimír
25.05.2021 - 14:46
100 %

Úklid lina perfektní. Při nájezdu vysavače na koberec malý problém. Při špatném úhlu najetí koberec hrne před sebou.

Celková spokojenost
Jaroslav
14.05.2021 - 05:21
100 %

Mám ho pouze několik týdnů a zatím naprostá spokojenost

Celková spokojenost
Václav
11.05.2021 - 05:25
100 %

Zatím spokojenost.

Celková spokojenost
Miroslav
09.05.2021 - 06:47
100 %

Skvele vysava, jezdi dle mapy na vybranou oblast, vydrz baterie, komunikace v cestine, Hure se v aplikaci nastavuje zakazana zona (napr. stul, aby nejezdil na nohu)

Celková spokojenost
Aleš
07.05.2021 - 05:10
100 %

spokojen

Celková spokojenost
Staša
05.05.2021 - 11:14
100 %

Zvládne celý byt na jedno nabití.

Celková spokojenost
Eva
05.05.2021 - 11:14
100 %

Je to skvělý pomocník , doporučuji.

Celková spokojenost
Zbyněk
28.04.2021 - 11:45
100 %

super, vše pracuje jak má

Celková spokojenost
Lucie
26.04.2021 - 10:23
100 %

Jsem nadšená, máme psa a kočku. Měla jsem obavy z dlažby, ale mohu jen doporučit.

Celková spokojenost
Další hodnocení
Magdaléna
01.10.2022 - 10:44
80 %

je to náš první robot a jsem spokojená. Vysaje kvalitně a vytře dle možností.

Celková spokojenost

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Virtuální zeď
ano, v mobilní aplikaci
Zdroj energie aku (Li-ion)
Hlučnost
60 dB
Mopování Ano
Objem prachového sáčku nebo nádoby
0.6 l
Mobilní aplikace
Ano
Použití robotický vysavač s mopem
Doba provozu na jedno nabití až 250 min.
Výška 10 cm
Druh podlahy na tvrdé podlahy, na koberce
Na zvířecí chlupy Ano
Plánování úklidu Ano
Rozeznávání překážek bezdotykové
Typ navigace laserová navigace
Značky Concept
Šířka výrobku 35.0 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hloubka výrobku 35.0 cm
Hmotnost výrobku 3.1 kg
Šířka výrobku 40.0 cm
Výška výrobku 14.0 cm
Hloubka výrobku 60.0 cm
Hmotnost výrobku 6.2 kg
Dokumentace k tomuto produktu
VR3120_navod Stáhnout / (1.8 MB)
VR3120_rozsireny_popisek Stáhnout / (234.82 kB)