×

Revlon

Americkou legendu v oblasti krásy, Revlon, milují ženy na celém světě. Společnost se sídlem v New Yorku dělá z žen bohyně již od roku 1932, kdy za použití barevných pigmentů vyvinula lak na nehty s mnoha odstíny. Netrvalo dlouho a již v roce 1940 se Revlon mohl pochlubit kompletní řadou kosmetiky, navíc i kvalitními rtěnkami. Od kosmetiky byl jen krůček k parfémům a Revlon se tímto směrem vydal v roce 1973 s představením kultovní vůně Charlie. Dnes Revlon nabízí kompletní portfolio produktů pro ženskou krásu. Přibyla zejména řada produktů v péči o vlasy. Každá žena je jiná, ale neustálé inovace v oblasti vlasové techniky umožňují reagovat na aktuální potřeby žen po celém světě. S Revlonem to zvládnete levou zadní!

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

u vás již 09.12.
1 599 Kč
u vás již 09.12.
1 099 Kč
u vás již 09.12.
1 199 Kč
u vás již 09.12.
1 159 Kč
u vás již 09.12.
1 799 Kč
u vás již 09.12.
1 699 Kč
u vás již 09.12.
1 249 Kč
u vás již 09.12.
649 Kč
u vás již 09.12.
1 599 Kč
u vás již 09.12.
1 439 Kč

Staňte se i Vy bohyní

Vyžehlit, natočit, vysušit, rozčesat či uzdravit? Nebo chcete mikádo? Nic není problém. Rotační kulmofén Revlon dnes patří k nejprodávanějším kartáčům na sušení a tvarování vlasů na světě. Staňte se i vy součástí vlasové revoluce a dopřejte svým vlasům to nejlepší na trhu.

Sušení a tvarování vlasů v jednom

Kartáče na sušení a tvarování vlasů Salon One-Step spojují dva přístroje v jednom. Trojitá keramická mřížka důkladně a rovnoměrně vysuší mokré vlasy, speciálně navržený oválný design zase dodá vlasům požadovaný tvar a objem. Výrazně se zkrátí čas působení horkého vzduchu. Ionizační funkce umožňuje za krátkou chvíli upravit krepaté a elektrizující vlasy. Dlouhodobé používání navíc přináší viditelné výsledky. Vaše vlasy budou nejen hydratované, zacelené, hladší, ale také odolnější.

Změňte pravidla ‒ vyzkoušejte vertikální režim sušení vlasů

Inovativní způsob sušení fény Revlon, tzv. „vertikální režim″, funguje na principu koncentrovaného proudění teplého vzduchu do integrované štěrbiny, která obklopuje vlasy z obou stran. Díky této „vychytávce″ budou vaše vlasy nejen rychle suché, ale i krásně rovné, lesklé a zdravé. Pro nastavení klasického, horizontálního režimu jednoduše otočte hlavici v horizontálním směru a používejte jako klasický fén.