tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Reklamační rádce

V případě, že výrobek, který jste si u nás zakoupili, náhodou nefunguje tak, jak by měl, postará se Datart pochopitelně o nápravu.

Jak tedy nejlépe postupovat?

Obraťte se prosím na naši Zákaznickou linku 225 991 000, kde Vám poskytneme telefonickou asistenci při řešení reklamace. To vše v rámci naší služby Komfortní servis.

Pokud se Vám v daném okamžiku jeví jako výhodnější osobní kontakt, můžete reklamaci vyřídit v libovolné prodejně naší společnosti.

Aby byla Vaše reklamace co nejdříve vyřízena, můžete kontaktovat přímo autorizovaný servis. Pokud nenaleznete servis v blízkosti Vašeho bydliště v tomto seznamu, můžete využít kontaktů v záručním listě nebo na webových stránkách výrobce.

Reklamační řád našeho E-shopu si můžete přečíst zde.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty
X