×
Kód: SGEBPB002 ID: 1485619

Příslušenství k mixérům SAGE BPB002

Sada hrnků na smoothie - 2x 500 ml.

? 1 059 Kč
0 Kč
Není skladem?

Vše o produktu

SAGE BPB002


Pořídili jste si domů smoothie mixér Sage BPB620 a chtěli byste si udělat výborné ovocné či zeleninové smoothie pro celou rodinu a vzít si ho s sebou na výlet, do školy či do práce? Pak vám tedy v žádném případě nesmí chybět příslušenství SAGE BPB002 v podobě dvou hrnků na lahodný a zdravý nápoj o objemu 500 ml.


Praktický hrnek do každého zavazadla


Tato praktická sada obsahuje 2 hrnky o objemu 500 ml a 2 praktická víčka. Díky tomu si můžete vzít ovocnou, zeleninovou šťávu nebo mléčný koktejl kamkoliv s sebou na cesty. Její ideální praktická velikost se vejde do každé tašky, batohu či dokonce kabelky. Víčko je opatřeno velkým poutkem, takže můžete láhev i zavěsit.


Pití přímo z přenosné láhve


Smoothie se stalo hitem posledních let. Jak by také ne, když zdravější a chutnější nápoje, byste jen stěží připravili jiným způsobem. Můžete upotřebit jakékoliv sezónní ovoce, zeleninu, přidáte oříšky nebo chia semínka a máte vitamínovou bombu jako vyšitou. Vy i děti si tak můžete každý den doplnit potřebné vitamíny, minerály a enzymy a být zdraví po celý rok. Hrnky jsou konstruovány tak, že mají uzavíratelný systém uvnitř nádoby. Máte tedy jistotu, že se vám nevylijí do tašky. Okraj je velmi hladký, a tak máte možnost pít přímo z něj a nemusíte celý obsah přelívat do jiného sklenice.


Vitamíny v každé láhvi.

 


Z kvalitního Tritanu a BPA free


Když už zdravý životní styl, tak samozřejmostí je, že jsou hrnky vyrobeny z kopolyesteru Eastman Tritan™, BPA free. Jedná se o velmi kvalitní materiál, který se využívá i pro výrobu domácích spotřebičů, které musí vydržet extrémní zátěž. Snesou i opakované mytí v myčce nádobí. Všechny výrobky vyrobené z Tritanu jsou odolné proti nárazu a poškrábání. Zůstávají čisté a odolné i po několika stovkách cyklů v myčce nádobí. Vydrží vám téměř navždy!


Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Příslušenství mixéru/šlehače ostatní
Značky SAGE
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 14.6 cm
Výška výrobku 29.3 cm
Hloubka výrobku 24.9 cm
Hmotnost výrobku 1.0 kg

Uživatelské recenze - Příslušenství k mixérům SAGE BPB002

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Příslušenství mixéru/šlehače ostatní
Značky SAGE
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Šířka výrobku 14.6 cm
Výška výrobku 29.3 cm
Hloubka výrobku 24.9 cm
Hmotnost výrobku 1.0 kg