×
Kód: WHIW8W046WBEE ID: 1621366

Pračka Whirlpool Supreme Silence W8 W046WB EE bílá

4.8 (5)
doprava zdarma Úsporný spotřebič

předem plněná pračka • kapacita 10 kg • energetická třída A • 1 400 ot./min. • 20 let záruka na motor • český panel • parní praní • systém AutoDose – automatické dávkování pracího prostředku •...

21 990 Kč
u vás již 04.10.

Může se hodit

ETA 894690000
ETA 894690000
229 Kč
ETA 794690000
ETA 794690000
489 Kč

Vše o produktu

předem plněná pračka • kapacita 10 kg • energetická třída A • 1 400 ot./min. • 20 let záruka na motor • český panel • parní praní • systém AutoDose – automatické dávkování pracího prostředku • technologie WaterSave – sníží spotřebu vody až o 59 % • technologie FreshCare+ – udrží prádlo v pračce svěží až 6 hod po doprání • technologie Steam Hygiene – vydezinfikuje a odstraní až 99,9 % bakterií • technologie 6. smysl • funkce Stop & Add – možnost přidání prádla během praní • signalizace pravidelné údržby • odložený start • dětský zámek • V × Š × H: 84,5 × 59,9 × 64 cm (hloubka s přesahem: 67 cm)

Chcete se o nejtišších pračkách Whirlpool dozvědět více? Přečtěte si náš článek.

Whirlpool W8 W046WB EE Supreme Silence


S touto pračkou od firmy Whirlpool zažijete praní prádla první třídy, bez potřeby hledat kompromisy. Vyniká technologií praní, která udrží prádlo v pračce svěží až 6 hodin po skončení cyklu, automatickým dávkováním pracího prostředku, dezinfekcí a svěžestí pomocí horké páry, možností doplnit prádlo i během praní a spousty dalšími technickými funkcemi. Rychlost otáčení bubnu při odstřeďování dosahuje slušných 1400 otáček za minutu a na jeden prací cyklus pojme až 10 kg prádla.


Supertichá i úsporná


Můžete se těšit na extra tichý chod pračky. Díky inovativnímu bezkartáčovému ZEN motoru a bočním panelům, které eliminují hluk, nepřesáhne hlučnost 71 dB během odstřeďování. Spotřebič se vyšplhal do nejvyšší energetické třídy A, při které spotřeba energie za 100 cyklů dosahuje 51 kWh a spotřeba vody za cyklus činí 45 litrů. Zůstaňte v čistotě bez velkých výdajů za vodu a elektřinu.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Mimořádně tichá a úsporná
  • AutoDose: automatické přidávání pracího prostředku během praní
  • FreshCare+svěží prádlo bez nepříjemných zápachů i v případě, že jej zapomenete uvnitř bubnu
  • SteamHygiene: pro hloubkově hygienickou čistotu
  • Technologie 6. smysl automaticky zvolí vhodný cyklus praní
  • S tlačítkem START / STOP můžete přidat zapomenuté kousky oblečení i během cyklu
  • Velký výběr standartních i speciálních programů
  • Dětský zámek

 


Extra tichá pračka z řady Supreme Silence přináší perfektní výsledky praní při současné úspoře vody, energie i pracího prostředku.
 


 


 


Záruka 20 let na inovativní ZEN motor


Na motor pračky se můžete spolehnout a to i díky tomu, že na ni společnost Whirlpool poskytuje 20letou záruku. Pro uplatnění záruky je třeba registrovat daný výrobek u výrobce.


 


 
Nenaruší váš klid


Abyste doma mohli odpočívat i během praní prádla, nabízí pračka Whirlpool supertichý proces praní, díky čemuž se intenzita hluku nedotkne ani 72 dB. Napomáhá v tom především inovativní bezkartáčový ZEN motor a  také speciální design bočních panelů, který redukuje šíření hluku a snižuje vibrace během odstřeďování.

 


Natolik spolehlivý, že o něm ani nevíte


Bezkartáčový motor ZEN, který již neobsahuje tradiční řemen bubnu, umožnuje velmi tichý provoz pračky a minimalizuje její vibrace. Přímá rotace s přímým pohonem bubnu poskytuje precizní pohyb a lepší stabilitu pračky. Motor ZEN tak disponuje perfektním výkonem, nízkou hlučností 71 dB i během odstřeďování. Můžete se na něj spolehnout, o čemž svědčí prodloužená 20letá záruka, poskytovaná po registraci výrobku.

 


Dávkovací systém AutoDose


Obejdete se bez odměrek i zkoumání doporučeného dávkování pracího prostředku. Jednoduše naplňte zásobníky pracím prostředkem a aviváží a pračka už automaticky nastaví správné množství prostředku pro praní. Jedno naplnění zásobníku prostředkem vystačí až pro 26 pracích cyklů. AutoDose sytém ušetří až 30% pracího prostředku, zároveň tak chráníte životní prostředí a vlákna vašeho oblečení před poškozením.  

    


Technologie WaterSave


S aktivovanou technologií WaterSave snížíte spotřebu vody až o 59 %,  především díky regulaci množství vody a její recirkulaci. Díky vstřikování vody z vrchní části bubnu se prací prostředek lépe rozpouští a zároveň se dostává k prádlu rovnoměrněji.

 


Technologie FreshCare+


Zapomněli jste vyndat vyprané prádlo z pračky? S pračku Whirlpool se nemusíte obávat nepříjemného zápachu, což by vás běžně přinutilo zapnout prací cyklus znovu. Praktická technologie FreshCare+ díky jemné páře a speciálním pohybů bubnu zajistí, že vaše zapomenuté oblečení, povlečení nebo ručníky zůstanou svěží a voňavé i po 6 hodinách v bubnu pračky! Zároveň pára napomáhá vyrovnávat záhyby prádla, které díky tomu nebude tolik pomačkané. 

    


Technologie Steam Hygiene


Vydezinfikuje a odstraní až 99,9 % bakterií a alergenů pomocí proudu silné páry během cyklu praní. Není třeba žádných speciálních prostředků, takže je tato volba ideální pro osoby s citlivou pokožkou

  


  Technologie 6. SMYSL


Nemusíte být expert na oděvní materiály, ani dumat nad tím, kolik prádla do bubnu můžete vložit. Inteligentní technologie 6. SMYSL sama rozpozná typ a množství prádla a automaticky zvolí vhodné nastavení cyklu. Ušetří vám spotřebu vody, energie i čas a peníze.

 


Konec pátrání po ztracených ponožkách


Součástí trysky WaterSave je i vnitřní osvětlení bubnu. Díky tomu vaší pozornosti po vyprání neunikne ani ten nejmenší kousek prádla.

 


Standartní a speciální programy


Na LCD displeji v českém jazyce si vyberte jeden ze 14 standartních nebo z 10 speciálních programů pro perfektně čisté a svěží prádlo. Mezi standartními programy najdete mimo jiné. Smíšené prádlo, Syntetika, Bavlna, Jemné prádlo, 20 °C, Odstřeďování a Vypuštění, Máchání a Odstřeďování. K těm speciálním náleží programy jako: Trička, Džíny, Ložní prádlo & ručníkyProšívané přikrývkyHedvábí & ZávěsyDětskéPlyšové hračky, Program pro odstranění zvířecích chlupů, Antialergenní program, Pestrobarevné prádloProgram na odolné skvrny.
 


Program Steam Refresh


Svěží prádlo bez nutnosti praní? Seznamte se s 20minutovým parním programem, který prádlo osvěží a narovná bez potřeby praní. Právě pára pronikne hluboko do vláken, osvěží jeodstraní zápach a k tomu všemu i narovná záhyby. Není potřeba žádný prací prostředek – stačí pouhá síla páry a minimální množství vody.   
   


Antibakteriální úprava těsnění bubnu


Snižuje tvorbu bakterií v oblasti těsnění bubnu až o 99%. 

 


A mnoho dalších funkcí


Funkce Snadné žehlení upraví program, který zajistí minimální pomačkání prádla. Funkce Odložený start  odsune prací cyklus až o 24 hodin. Volba Víceúrovňové máchání zvýší účinnost máchání, což zajistí naprosté odstranění pracího prostředky – ocení osoby s citlivou pokožkou.  Volba Praní ve studené vodě se bude hodit pro praní tmavých, pestrých nebo jemných kousků.

 


Jedním prstem


Zásobník na prací prostředky snadno otevřete pouhým dotykem díky funkci Push to open. 

 


Funkce Stop & Add


Zapomněli jste do pračky přidat své oblíbené triko, ale prací cyklus už běží? Naštěstí pračka Whirlpool disponuje chytrou funkcí Stop & Add. Jednoduše stiskněte tlačítko START / STOP a doplňte chybějící kousky, a to bez ovlivnění výsledku praní. 


  


  


 


Extra tichý program pro smíšené prádlo


Zapněte si přes noc tento program pro smíšené tkaniny, který ani při odstřeďování nepřekročí hlučnost 60 dB.  Po skončení cyklu se aktivuje funkce FreshCare+, díky čemuž je svěžest prádla zaručena. 


 


 


  


 


Když zrovna spěcháte


Program Plná náplň vypere oblečení za 45 minut i při využití plné kapacity a program Rychlý vypere prádlo za pouhých 30 minut. Kvalitní práce odvedená v krátkém čase!


  


Signalizace pravidelné údržby


Pračka se prostřednictvím ikonky přibližně každých 50 cyklů sama připomene, že je nejvyšší čas se o ni postarat. Na vás už je pak jen spustit cyklus údržby pro vyčištění, odstranění vodního kamene i nepříjemného zápachu


 


   


 


 


Zámek ovládání


Spočívá v uzamknutí pracího cyklu. Užitečné zejména pro rodiny s malými dětmi. 


 


 


  


Poté, co pračka doslouží, nezatíží životní prostředí


Na závěr snad zbývá zmínit jen fakt, že tato pračka je z 87 % vyrobena z dále recyklovatelných materiálů.

Dokumentace k tomuto produktu
WHIW8W046WBEE_informační list Stáhnout / (45.12 kB)
WHIW8W046WBEE_návod Stáhnout / (2.14 MB)
WHIW8W046WBEE_produktový list Stáhnout / (659.84 kB)

Technické parametry

Konstrukce
Typ volně stojící
Konstrukce pračky / sušičky plněná zepředu
Provedení pračky pračka
Hloubka pračky 64.3 cm
Hloubka s přesahem 67 cm
Šířka pračky 59.9 cm
Výška pračky 84.5 cm
Otevírání dveří levé
Praní/sušení
Kapacita prádla pro praní 10 kg
Index účinnosti praní 1.04
Třída hlučnosti A
Odstřeďování
Max. počet otáček za minutu 1400 ot./min.
Třída účinnosti odstřeďování B
Hlučnost při odstřeďování 71 dB
Spotřeba
Energetická třída 2021 A
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů 51 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus 45 l
Programy
Doba trvání EKO programu 3:59 hod.
Počet programů 24
Speciální programy antialergenní, dětské prádlo, plyšáci, zvířecí program, osvěžení párou, mix extra tichý, plná dávka 45´, hedvábí & záclony, jeans, košile, povlečení & ručníky
Program pro alergiky Ano
Funkce
Parní pračka Ano
Systém automatického dávkování Ano
Displej Ano
Český panel Ne
Ukazatel zbytkového času Ano
Regulace spotřeby vody množstevní automatika
Ochrana proti úniku vody Ne
AquaStop Ne
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka Whirlpool 20 let záruka na motor ZEN
Rozšířená záruka značky Ano
Přívodní a odpadní hadice v balení Ano
Úzká Ne
Smart funkce Ne
SMART diagnostika Ne
Značka kvality dTest Ne
Profesionální výrobek Ne
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ne
Značky Whirlpool
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
Vlastnosti značky
6. smysl Ano
Distribuce
Distribuce oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 59.9 cm
Výška výrobku 84.5 cm
Hloubka výrobku 64.3 cm
Hmotnost výrobku 83.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 67.7 cm
Výška výrobku 87.8 cm
Hloubka výrobku 69.9 cm
Hmotnost výrobku 88.0 kg

Uživatelské recenze - Pračka Whirlpool Supreme Silence W8 W046WB EE bílá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.8
(96%)

Hodnotilo 5 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Petr
08.03.2022 - 08:05
80 %

Spokojnost,dufam,že vydrži a pozaruke sa nepokazi

Celková spokojenost
Zuzana
01.03.2022 - 10:56
100 %

Naozaj tichá práčka aj pri 1400 otáčkach, veľká kapacita bubna, maximálna spokojnosť

Celková spokojenost
Marie
15.12.2021 - 07:33
100 %

Mooc spokojená s výběrem této pračky. Pára opravdu funguje!!!! Čisté, nepokrcene, dobře výzdimane pradlo. Trička pověsim na ramínka, za chvilku suché, skoro nic nezehlim....Měkké prádlo i bez aviváže, - Akce 2000,- Cashback Wirpool bonus

Celková spokojenost
Denisa
18.11.2021 - 04:47
100 %

Mám ji krátce zapojenou a zatím spokojenost

Celková spokojenost

Příslušenství

Zobrazit více příslušenství
Zobrazit méně příslušenství
Petr
08.03.2022 - 08:05
80 %

Spokojnost,dufam,že vydrži a pozaruke sa nepokazi

Celková spokojenost

Technické parametry

Typ volně stojící
Konstrukce pračky / sušičky
plněná zepředu
Provedení pračky pračka
Hloubka pračky
64.3 cm
Hloubka s přesahem 67 cm
Šířka pračky 59.9 cm
Výška pračky 84.5 cm
Otevírání dveří levé
Kapacita prádla pro praní
10 kg
Index účinnosti praní 1.04
Třída hlučnosti A
Max. počet otáček za minutu
1400 ot./min.
Třída účinnosti odstřeďování
B
Hlučnost při odstřeďování
71 dB
Energetická třída 2021
A
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů
51 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus
45 l
Doba trvání EKO programu 3:59 hod.
Počet programů 24
Speciální programy
antialergenní, dětské prádlo, plyšáci, zvířecí program, osvěžení párou, mix extra tichý, plná dávka 45´, hedvábí & záclony, jeans, košile, povlečení & ručníky
Program pro alergiky
Ano
Parní pračka Ano
Systém automatického dávkování
Ano
Displej
Ano
Český panel Ne
Ukazatel zbytkového času Ano
Regulace spotřeby vody
množstevní automatika
Ochrana proti úniku vody
Ne
AquaStop
Ne
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka
Whirlpool 20 let záruka na motor ZEN
Rozšířená záruka značky Ano
Přívodní a odpadní hadice v balení Ano
Úzká
Ne
Smart funkce
Ne
SMART diagnostika
Ne
Značka kvality dTest Ne
Profesionální výrobek Ne
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ne
Značky Whirlpool
Amazon Alexa
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ne
6. smysl
Ano
Distribuce
oficiální ČR
Šířka výrobku 59.9 cm
Výška výrobku 84.5 cm
Hloubka výrobku 64.3 cm
Hmotnost výrobku 83.0 kg
Šířka výrobku 67.7 cm
Výška výrobku 87.8 cm
Hloubka výrobku 69.9 cm
Hmotnost výrobku 88.0 kg
Dokumentace k tomuto produktu
WHIW8W046WBEE_informační list Stáhnout / (45.12 kB)
WHIW8W046WBEE_návod Stáhnout / (2.14 MB)
WHIW8W046WBEE_produktový list Stáhnout / (659.84 kB)

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 6 377 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 4 838 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 2 419 Kč