Kód: BOSWAX32EH0BY ID: 1596764

Pračka Bosch HomeProfessional WAX32EH0BY bílá

předem plněná pračka • kapacita 10 kg • energetická třída C • max. počet otáček 1600 ot./min. • index prací účinnosti 1,04 • hlučnost odstřeďování 72 dB • system i-DOS • Home Connect • AntiStain •...

? 39 990 Kč Ušetříte: 8 000 Kč (20%)
31 990 Kč
12.08.

Vše o produktu

předem plněná pračka • kapacita 10 kg • energetická třída C • max. počet otáček 1600 ot./min. • index prací účinnosti 1,04 • hlučnost odstřeďování 72 dB • system i-DOS • Home Connect • AntiStain • motor EcoSilence Drive • AquaStop • VarioDrum • AlergiePlus • SpeedPerfect • ActiveWater • konstrukce AntiVibration • 4D Wash System • TFT displej • funkce Reload • odložení konce programu • ukazatel zbytkového času • dětský zámek • noční praní • rozměry: (v × š × h): 84,8 × 59,8 × 59 cm

Bosch WAX32M40BY, bílá


Předem plněná volně stojící pračka Bosch s asynchronním motorem EcoSilence Drive. Motor je extrémně tichý s dlouhou životností. Je schopný vyprodukovat až 1 600 ot./min. Se systémem SpeedPerfect ušetříte čas a funkce ActiveWater přesně nastaví spotřebu vody. XXL buben má vnitřní LED osvětlení a pojme až 70 l Můžete oprat 10 kg prádla a přidávat kdykoli během praní. Plnící otvor má 32 cm s úhlem otevírání 180° a dětským zámkem. Díky systému 4D Wash voda a prací gel účinně pronikají do tkaniny pro perfektní výsledek praní. Systém i-DOS automaticky dávkuje prací prostředek a aviváž. Aplikace Home Connect vám zároveň zaručí flexibilní ovládání pračky na dálku. Celý proces praní tak budete mít vždy plně pod kontrolou.


AntiStain system zvládne odstranit čtyři nejběžnější typy skvrn - od krve, oleje, trávy nebo červeného vína. Program AlergiePlus je vyvinutý pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou. TFT displej poskytuje údaje o probíhajícím programu, teplotě, počtu otáček, zbývajícím čase v minutách a případném odloženém konci až o 24h. Program snadno vyberete otočným voličem. Šetrnou péči vašemu prádlu dopřeje struktura bubnu VarioDrum. Vysokou stabilitu a tichý chod zajistí AntiVibration Design. Automatická detekce náplně přesně určí množství prádla pro nastavení potřebného množství vody. 


Energetická třída C s třídou účinnosti odstředění A zajišťují velkou úsporu. Roční spotřeba energie je 67 kWh na 100 pracích cyklů. Automatická pračka dosahuje při odstřeďování 72 dB hluku.


 


Klíčové vlastnosti


  • Systém i-DOS: automaticky odměří přesné množství pracího prostředku a vody potřebné pro každé praní
  • AntiStain Plus: spolehlivě odstraní až 16 různých druhů odolných skvrn bez nutnosti ošetření předem
  • Systém Home Connect: domácí spotřebiče s chytrým propojením pro jednodušší každodenní život
  • Vše je automaticky přizpůsobeno potřebám vašeho prádla v závislosti na typu textilie a stupni znečištění
  • EcoSilence Drive™: extrémně efektivní a tichý motor s dlouhou životností

 


 Ovládání praček Bosch je snadné a intuitivní. Velký LED displej a ovládací panel jsou maximálně přehledné. Na displeji můžete sledovat nejen průběh programu a čas zbývající do konce, ale u vybraných modelů i doporučené náplně a indikaci spotřeby.

 


Zjednodušte si život s moderní technologií


Už se nemusíte přizpůsobovat vaší pračce. Pračka se přizpůsobí vám. Stačí nainstalovat aplikaci Home Connect do svého mobilu nebo tabletu a zbytek bude hračka. Pomocí technologie Home Connect nastavíte dokonalý program přesně pro vaše prádlo. Vyberete typ látky, barvu a stupeň znečištění oblečení a prádlo bude perfektně čisté.


Aplikace Home Connect oznámí, kdy je prádlo vyprané. Program řídí a monitoruje pračku za vás. Stiskem jediného tlačítka spustíte program, i když jste mimo dům. Jedinečné možnosti v organizování vašeho každodenního života.


 


Šetřete prací prostředek i vaše prádlo


Pračka Bosch využívá nové technologie i-DOS. Stačí vhodit prádlo do bubnu, nastavit automatický program a o zbytek se postará pračka. Stiskem jediného tlačítka si pračka prádlo zváží a podle tvrdosti vody přesně odměří prací prostředek i aviváž. Na oblečení po vyprání nebudou zůstávat zbytky pracího gelu. Praní je šetrné k oblečení i k vaší peněžence.


 


Nejúčinnější využití vody a pracího prostředku


Systém 4D wash zajistí vysokou účinnost proniknutí vody a pracího prostředku do tkaniny. Vložte klidně plný buben prádla a systém 4D Wash vše důkladně vypere. Využívá účinně otáčky a přímé sprchování a tím dosáhne nejúčinnějšího využití vody a pracího prostředku.


Při silně zašpiněné textilii využijete funkci Intensive Plus. S ní přidáte další prací cyklus a zvýšíte tak sílu praní znečištěného oblečení. Výsledkem bude perfektně vyprané oblečení s efektivním využitím vody a pracího gelu.

 


Ani neuslyšíte, že perete


Vadí vám hluk pračky právě v době, kdy chcete odpočívat? S tichým motorem EcoSilence Drive o praní ani nevíte. Tichý a efektivní bezuhlíkový motor díky jedinečné konstrukci eliminuje hluk a je stále chladný. Nedochází zde k energetickým ztrátám. Tím si zajišťuje dlouhodobou životnost, kterou Bosch garantuje 10letou zárukou.

 


Rychlejší praní a stále perfektně čisté prádlo


S funkcí SpeedPerfect urychlíte praní. Prádlo vyperete až o 65 % rychleji než při standardním režimu zvoleného programu. Tuhle funkci můžete použít pro různou náplň pračky, druhy materiálů nebo většinu programů. Když spěcháte, jednoduše navolíte program zároveň s funkcí SpeedPerfect a vyperete až 4 kg namíchané náplně pouze za 41 minut.*Rozdíl mezi dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C a dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C v kombinaci s volitelnou funkcí SpeedPerfect.
 


Vaše pokožka bude jako v bavlnce


Pokud je vaše pokožka citlivá nebo podrážděná, oceníte program AlergiePlus. Vyprané oblečení v sobě může ponechat alergenní částice a ty způsobí kožní podráždění. Program AlergiePlus má delší dobu ohřevu a máchání navíc. Tím snižuje množství alergenů. V prádle bude zůstávat méně roztočů, pylových částic nebo zvířecích chlupů. Program byl oceněn pečetí kvality ECARF – vhodný pro alergiky a ohleduplný k materiálu.


 


Automaticky dokonalé výsledky


Praní už nemůže být jednodušší. Naplňte buben prádlem a stiskněte tlačítko „Start“. O vše ostatní se postará pračka. Pro vaše prádlo nastaví ideální program, který je potřeba. Výsledek praní bude vždy výborný.

 


Přidávat prádlo během praní je tak snadné


Taky se vám stává, že po zapnutí pračky najdete další oblečení, které by potřebovalo oprat? Nebo naopak na vás vykoukne přes okýnko bubnu červená ponožka mezi dalším bílým oblečením? Funkce Reload umožní přidání nebo odebrání prádla během pracího cyklu. Váš problém tedy vyřeší okamžitě. Stačí vzít zapomenutou věc, otevřít buben a jednoduše přidat prádlo do pračky. Pokračovat v praní můžete okamžitě. *Přidání není možné, pokud je teplota pěny vyšší než 50 °C nebo je hladina vody v bubnu příliš vysoko.
 


Jedinečná struktura bubnu pro intenzivnější praní


Nový nerezový prací buben VarioDrum je k vašemu prádlu ještě šetrnější. Kapkovitý tvar bubnu a asymetrické unašeče se budou starat o prádlo pomocí jemných pohybů. Prádlo v bubnu se obrací do středu bez ohledu na směr otáčení. Tím účinně operete všechny druhy materiálu, aniž by se zmačkaly nebo poškodily. Díky programu VarioDrum vaše pračka zvládne intenzivně vyčistit velmi znečištěné prádlo a odstranit i ty nejhorší skvrny.

 


Efektivní využití každé kapky vody


S využitím technologie ActiveWater spotřebujete opravdu jen tolik vody, kolik je ve skutečnosti nutné. Dva vestavěné senzory – průtokový senzor a senzor měřící stojatou vodu v bubnu – zajistí použití přesného množství vody s ohledem na typ materiálu a množství vloženého prádla. Konstantní rozložení vody v bubnu zajistí ideální využití každé vodní kapky.

 


Škody způsobené vodou vás neohrozí


Se systémem AquaStop vás značka Bosch ochrání před škodami způsobenými vodou po celou dobu životnosti pračky. Zajišťuje to řada vzájemně propojených opatření – bezpečnostní ventil na vodovodním kohoutku, dvouvrstvá přívodní hadice s automaticky odlehčením tlaku, vanu s plovákovým spínačem a vypouštěcí čerpadlo.*Záruční podmínky najdete na stránkách dodavatele.
 

Dokumentace k tomuto produktu
BOSWAX32EH0BY_návod Stáhnout / (5.75 MB)
BOSWAX32EH0BY_informační list Stáhnout / (986.99 KB)

Technické parametry

Další parametry
Rozšířená záruka Bosch 10 let záruka na motor
Profesionální výrobek Ne
SMART Funkce Ano
Značka kvality dTest Ne
Přívodní a odpadní hadice v balení Ano
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ne
Značky Bosch
Funkce
AquaStop Ano
Český panel Ne
Displej Ano
Systém automatického dávkování Ano
Parní pračka Ne
Odložený start Ano
Ukazatel zbytkového času Ano
Regulace spotřeby vody množstevní automatika
Ochrana proti úniku vody Ne
Konstrukce
Otevírání dveří levé
Hloubka pračky 59
Konstrukce pračky/sušičky plněná zepředu
Typ volně stojící
Spotřeba
Energetická třída 2021 C
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů 67 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus 49 l
Odhadované náklady praní za 1 rok 1569 Kč
Odhadované náklady praní za 5 let 7846 Kč
Odhadované náklady praní za 10 let 15692 Kč
Praní/sušení
Hlučnost při praní 47 dB
Kapacita prádla pro praní 10 kg
Třída pracího výkonu A
Třída hlučnosti A
Odstřeďování
Hlučnost při odstřeďování 72 dB
Max. počet otáček za minutu 1600 ot/min
Třída účinnosti odstřeďování A
Programy
Program pro alergiky Ano
Doba trvání eko-programu 3:55 hod.
Počet programů 14
Speciální programy AlergiePlus, automatický jemný, automatika, hotovo, košile, odčerpání, odstředění, rychlý/mix, samotné máchání, Sport/Fitness, start/doplnění, super 15'/30', tmavé prádlo, VarioSpeed, volba teploty, volitelný počet otáček, zap.
Distribuce
Distribuce oficiální ČR
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ano
Google Home Ne
Vlastní systém Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 84.8 cm
Hloubka výrobku 59.0 cm
Hmotnost výrobku 83.4 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 64.0 cm
Výška výrobku 87.5 cm
Hloubka výrobku 68.0 cm
Hmotnost výrobku 83.6 kg

Uživatelské recenze - Pračka Bosch HomeProfessional WAX32EH0BY bílá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

5

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(100%)

Hodnotilo 1 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Anh Tuan
18.04.2021 v 09:08
100 %

Je skvělý

Celková spokojenost

Příslušenství

Anh Tuan
18.04.2021 v 09:08
100 %

Je skvělý

Celková spokojenost

Technické parametry

Rozšířená záruka
Bosch 10 let záruka na motor
Profesionální výrobek Ne
SMART Funkce
Ano
Značka kvality dTest Ne
Přívodní a odpadní hadice v balení Ano
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ne
Značky Bosch
AquaStop
Ano
Český panel Ne
Displej
Ano
Systém automatického dávkování
Ano
Parní pračka Ne
Odložený start
Ano
Ukazatel zbytkového času Ano
Regulace spotřeby vody
množstevní automatika
Ochrana proti úniku vody
Ne
Otevírání dveří levé
Hloubka pračky
59
Konstrukce pračky/sušičky
plněná zepředu
Typ volně stojící
Energetická třída 2021
C
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů
67 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus
49 l
Odhadované náklady praní za 1 rok
1569 Kč
Odhadované náklady praní za 5 let
7846 Kč
Odhadované náklady praní za 10 let
15692 Kč
Hlučnost při praní
47 dB
Kapacita prádla pro praní
10 kg
Třída pracího výkonu
A
Třída hlučnosti A
Hlučnost při odstřeďování
72 dB
Max. počet otáček za minutu
1600 ot/min
Třída účinnosti odstřeďování
A
Program pro alergiky
Ano
Doba trvání eko-programu 3:55 hod.
Počet programů 14
Speciální programy
AlergiePlus, automatický jemný, automatika, hotovo, košile, odčerpání, odstředění, rychlý/mix, samotné máchání, Sport/Fitness, start/doplnění, super 15'/30', tmavé prádlo, VarioSpeed, volba teploty, volitelný počet otáček, zap.
Distribuce
oficiální ČR
Amazon Alexa
Ano
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ano
Šířka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 84.8 cm
Hloubka výrobku 59.0 cm
Hmotnost výrobku 83.4 kg
Šířka výrobku 64.0 cm
Výška výrobku 87.5 cm
Hloubka výrobku 68.0 cm
Hmotnost výrobku 83.6 kg
Dokumentace k tomuto produktu
BOSWAX32EH0BY_návod Stáhnout / (5.75 MB)
BOSWAX32EH0BY_informační list Stáhnout / (986.99 KB)

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky +3roky 6 398 Kč
Pojištění prodl. záruky +2roky 4 799 Kč
Pojištění prodl. záruky +1rok 3 199 Kč