basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Společenská odpovědnost

Naši firemní kulturu a fungování mezi sebou stavíme na firemních hodnotách, které vzešly od lidí, kteří firmu sami tvoří. Od lidí, kterým nejsou lhostejní vlastní kolegové v práci ani okolí. Od nás.

Označením „lidé lidem“ se dá jednoduše popsat podpora a pomoc, kterou s přirozenou samozřejmostí poskytujeme sobě navzájem – v okamžiku, kdy se někdo z nás dostane do tíživé situace. Ať už finanční sbírkou nebo třeba projektem „Dobročinná vánoční aukce“, prostřednictvím kterého si navzájem prodáváme nevšední zážitky nebo třeba lekce toho, v čem sami vynikáme. Vybrané peníze pak darujeme do rukou, které zrovna potřebují naši pomoc.

A pomáhat chceme i jiným

V rámci společenské odpovědnosti se zaměřujeme na podporu neziskových organizací, na projekty
z oblasti životního prostředí a pro dobrou věc vždy rádi navážeme spolupráci také s jinými.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A UDRŽITELNOST

Jedním z našich předpokladů strategického a dlouhodobého partnerství s dodavateli je jejich přístup k udržitelnosti, ať už je to výroba vysoce kvalitních energeticky úsporných produktů nebo například dlouhodobá opravitelnost výrobků. Řada našich dodavatelů klade důraz na dlouhou životnost svých výrobků garancí dostupných náhradních dílů a službou opravy, a to i několik let po vyřazení výrobku z prodeje.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů