×
arrow-up arrow-down

Podlahové vysavače sáčkové Gallet (1)

Vsaďte na osvědčenou klasiku a pořiďte si sáčkový vysavač, který vám zajistí během několika málo minut dokonale čistou a uklizenou domácnost! Sáčkový vysavač se výborně hodí k použití na tvrdých podlahách a kobercích, ze kterých zvládne odstranit prach i další suché nečistoty. S jeho výběrem vám pomůže náš článek Jak vybrat vysavač.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

u vás již 07.12.
3 299 Kč
u vás již 07.12.
3 299 Kč
u vás již 07.12.
3 799 Kč
u vás již 07.12.
1 699 Kč
u vás již 07.12.
6 799 Kč
u vás již 07.12.
3 999 Kč
u vás již 07.12.
2 499 Kč
u vás již 07.12.
1 599 Kč
u vás již 07.12.
2 799 Kč
u vás již 07.12.
2 199 Kč

Značky:

Filtry:

Podlahové vysavače sáčkové Gallet 1 produktů

Značky:

Filtry:

Dostupnost na prodejně
Dostupnost
Cena s DPH
Stav zboží
Bazar - stav zboží
Značky
Typ filtrace
Určení

Značky:

Filtry:

sáčkový vysavač • ECO motor • příkon 700 W • akční rádius 8 m • délka kabelu 5 m • 2 parkovací polohy • ochrana proti přehřátí • automatické navíjení kabelu • 1,5l prachové sáčky • hlučnost 77 dB • HEPA filtr • sklopné držadlo • signalizace plného prachového sáčku • bohaté příslušenství

1 099 Kč
Produktů na stránku 16 32 48

Vysávání je jednou z nejméně oblíbených, leč nutných činností, které jsou nezbytné pro zdravý a čistý domov. Pokud si ale pořídíte kvalitní a tichý podlahový vysavač s účinnou filtrací, dlouhým akčním rádiusem a příslušenstvím dle převažujícího povrchu, bude vysávání snazší a komfortnější. A kdo ví, třeba vás i začne bavit.

K nejtradičnějším typům vysavačů patří podlahové vysavače sáčkové, u nichž jsou nasáté nečistoty zachyceny do prachového sáčku, který stačí po zaplnění vyměnit za nový. Hlavní výhodou je, že vůbec nepřijdete do kontaktu s prachem a dalšími nečistotami, proto jsou sáčkové vysavače nejčastější volbou alergiků a astmatiků.

Pro každou domácnost

Jednou z hlavních předností sáčkových vysavačů je jejich mnohostranné využití. Proto jsou vhodné nejen pro alergiky, ale i do domácnosti se zvířaty. Zatímco dříve byl jedním z klíčových parametrů příkon a platila zde rovnice čím více, tím lépe, dnes je tomu přesně naopak. Moderní digitálně řízené motory a dokonale utěsněné aerodynamicky tvarované hubice zapříčinily, že i ty nejméně úsporné vysavače disponují příkonem jen okolo 900 W, drtivá většina si přitom vystačí s max. 750 W. Absolutní špička dokonce atakuje hranici 400 W.

Minimální hlučnost, maximální dosah

Doby, kdy hlučnost většiny vysavačů přesahovala 80 dB, takže o vašem úklidu věděli všichni sousedé, jsou naštěstí nenávratně pryč. Hlučnost dnes prodávaných vysavačů se obvykle vejde pod 75 dB, stále více vysavačů bez problémů pokoří i hranici 70 dB, tudíž je lze plným právem označit za extra tiché.

Nezapomeňte ani na akční rádius neboli dosah udávající, jak velkou plochu lze vysát bez nutnosti přendávat kabel z jedné zásuvky do druhé. V malém bytě si vystačíte s dosahem do 8 m, pro běžné domácnosti volte raději akční rádius 9–10 m. Pro velký úklid se pak nejlépe hodí modely s dosahem 11–12 m. Chcete-li zvládnout celý byt „na jeden zátah″, pak si vyberte vysavač s více než 13m dosahem.

Opomenout nelze ani velikost sáčku, kdo by chtěl řešit jeho výměnu po každém druhém vysávání? Pro domácnost s obytnou plochou do 50 m² vám postačí sáček o objemu cca 2 l, pro byty s plochou do 100 m² raději sáhněte po vysavači s 3–4l sáčkem. V případě větších bytů či domů doporučujeme volit variantu se sáčkem o objemu minimálně 4 l.

Příslušenství na míru

Při výběru sáčkového vysavače berte v úvahu převažující typ povrchu. Pokud u vás dominují koberce a navíc máte i domácího mazlíčka, pak vsaďte na turbo kartáč – ať už elektrický, vzduchový, maxi či mini. Dokáže totiž efektivně pročesat husté koberce, odstranit zašlapané nečistoty i zamotané chlupy, stejně jako hluboko usazený prach. Naopak v případě převažujících tvrdých podlah přijde vhod speciální hubice na tvrdé podlahy, jejíž součástí jsou extra jemné štětiny pro šetrné odstraňování prachu z choulostivých povrchů, jako jsou dřevěné podlahy.

Vybírat můžete mezi sáčkovými vysavači značek ETA, Bosch, Electrolux, Miele či Rowenta. Nabídka je opravdu bohatá, podívejte se také třeba na vysavače Hoover nebo Sencor.