×

Oral-B

V roce 1950 vynalezl zubař Robert Huston kartáček, který měl jemná zaoblená vlákna. Vyvíjel ho tak, aby byl šetrný kzubní sklovině, lépe masíroval dásně a byl celkově šetrnější a účinnější než tehdejší kartáčky. Tato vize inspiruje společnost Oral-B dodnes. Být o krok napřed a nabízet pacientům nejlepší možnou péči. Kulaté kartáčkové hlavy Oral-B odstraní až o 100 % více plaku než manuální zubní kartáček. Značka pečuje o výbornou zubní hygienu a nabízí širokou řadu pomůcek pro čištění dutiny ústní.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 08.02.
100 Kč
můžete mít již 08.02.
1 999 Kč
můžete mít již 08.02.
999 Kč
můžete mít již 08.02.
2 299 Kč
můžete mít již 08.02.
150 Kč
můžete mít již 08.02.
999 Kč
můžete mít již 08.02.
949 Kč
můžete mít již 08.02.
1 699 Kč
můžete mít již 08.02.
649 Kč
můžete mít již 08.02.
379 Kč

Od patentu k nadnárodnímu koncernu

Poté, co vynalezl zubař Robert Huston první kartáček, nechal patentovat značku Oral-B. Od roku 2005 je značka součástí nadnárodního koncernu Procter Gamble. Dnes už se označení Oral-B nepoužívá pouze pro špičkové produkty, které využijete pro dokonalou domácí ústní hygienu. Součástí jsou i profesionální zubní centra. Výzkumy ukazují, že unikátní oscilačně-rotační pohyb elektrického zubního kartáčku je efektivnější v odstraňování zubního plaku a snížení zánětu dásní než u běžných manuálních zubních kartáčků. V sortimentu této značky najdete také zubní sprchy, ústní centra (set kartáčku a sprchy) a nechybí samozřejmě ani příslušenství např. v podobě náhradních hlavic či zubních past.

Oral-B je průkopníkem a leadrem v segmentu rotačních elektrických zubních kartáčků. Společnost je známá vysokou kvalitou zpracování a velmi dobrou účinností při čištění. Je stálicí mezi nejlepšími při opakovaných srovnávacích testech. Proč se spolehnout právě na produkty Oral-B? Protože na vývoji produktů se podílí řada zubních profesionálů, pro které je váš úsměv na prvním místě.

Myslí i na nejmenší

Společnost Oral-B ví, jak je důležité naučit kvalitní péči o chrup i ty nejmenší, proto nabízí dětské kartáčky se stejně kvalitním ergonomickým tvarováním. Držadlo je zmenšené, stejně jako kartáčková hlavice, ale design je přizpůsobený dětským preferencím.