Kód: WHIWHVS90FLTCK ID: 1574581

Odsavač par Whirlpool W Collection WHVS 90F LT C K černý

odsavač par • nástěnný • šířka 90 cm • energetická třída A++ • výkon 240 až 801 m³/hod • dotykové ovládání • 10 stupňů výkonu • LED pásové osvětlení • 1 tukový filtr • uhlíkové filtry v balení •...

DÁREK po registraci
? 28 690 Kč Ušetříte: 9 563 Kč (33%)
19 127 Kč
20.12.

Vše o produktu

odsavač par • nástěnný • šířka 90 cm • energetická třída A++ • výkon 240 až 801 m³/hod • dotykové ovládání • 10 stupňů výkonu • LED pásové osvětlení • 1 tukový filtr • uhlíkové filtry v balení • odsávání do komína i recirkulace • příkon motoru 160 W • hlučnost 70 dB

Whirlpool WHVS 90F LT C K


Pověste si na stěnu výkonný odsavač par Whirlpool WHVS 90F LT C K, který dokáže z místnosti odstranit vůně i dým z vaření a smažení. Přístroj s šířkou 90 cm se hodí i do velkých kuchyní v restauracích a jídelnách, jelikož nabízí neuvěřitelný maximální výkon až 801 m3/hod. Pomocí dotykového ovládání si můžete dle aktuálních potřeb zvolit mezi deseti stupni výkonu. Navzdory vysoké intenzitě odsávání si zařízení dokáže udržet nízkou hlučnost 70 dB, takže jeho chod neruší ostatní v blízkosti.


LED pásové osvětlení


Nejenže digestoř efektivně odstraní dým a zápach, ale ještě lépe vám osvítí varnou desku i okolní pracovní plochu. Zapněte si LED pásové osvětlení a připravujte lahodné pokrmy ve dne i v noci. V balení najdete tukový filtr i uhlíkové filtry, které jsou potřebné pro zapojení zařízení na funkci recirkulace. Na filtru se nečistoty zachytí a vzduch se vrací zpět do místnosti, není proto třeba spotřebič připojovat ke komínu. Kromě recirkulace však lze digestoř připojit také na přímý odtah.


Připojení pomocí aplikace 6th Sense Live - integrovaná Wi-Fi pro ovládání na dálku.

 


Technologie, která se postará o příjemné prostředí ve vaší kuchyni


Odhalte pokroková řešení, která vám pomohou v kuchyni. Odsavač par Whirlpool s technologií 6. SMYSL s vestavěnými senzory vlhkosti a teploty rozpozná intenzitu výparů a automaticky nastaví výkon potřebný k jejich odsátí.

 


Buďte chytří. Buďte připojeni. Buďte svobodní.


Zapnout a vypnout. Péct a opékat. Poklepat a přetáhnout. Aplikace 6th Sense Live je vždy inspirativní. Po připojení k aplikaci 6th Sense Live budete mít ihned přístup k širokému výběru receptů, nápadů a návodů. Máte možnost snadno ovládat spotřebič a a průběh vaření na dálku. Ale to není všechno! Aplikace vám doporučí potřebné suroviny a přidá je do nákupního seznamu. Kulinářská veledíla tak máte na dosah ruky.

 


Ovládání na dotyk


Díky aplikaci Whirlpool 6th Sense Live můžete ovládat svůj spotřebič kdykoliv a odkudkoliv. S pomocí této apky dosáhnete požadovaných výsledků bez námahy a navíc ušetříte čas i energii. Kromě nových receptů pro inspiraci si sami můžete vytvářet, nahrávat a ukládat své oblíbené recepty a programy, nebo si sepsat nákupní seznam. Posuňte vaření na vyšší úroveň a změňte běžná jídla v kulinářský zážitek s minimální námahou.

 


Čisté a pod kontrolou


Funkce CookSense rozpozná množství páry a intuitivně zvolí vhodný výkon odsávání. Senzor 6. Smysl automaticky rozpozná a odsaje tukové částice i páru, a zbaví vás tak nepříjemných a nežádoucích pachů. . Aby byla vždy zaručena vynikající kvalita vzduchu, odsavač rozpozná režim vaření, analyzuje typ páry a intuitivně přizpůsobí úroveň výkonu, takže zajistí dostatečné odsávání kouře, pachů i tukových částic.

 


Příjemný vzduch v kuchyni. Celý den, každý den.


Díky funkci AirSense odsavač pokračuje v práci i po ukončení vaření. Technologie AirSense je schopna rozpoznat nejen kuchyňské pachy, ale i pachy, které nevznikají při vaření, jako jsou čisticí prostředky či cigaretový kouř apod. Odsavač se intuitivně a automaticky zapne a odsaje veškeré nežádoucí pachy a vzdušné nečistoty. K dispozici jsou dva cykly, intenzivní a denní, které zaručují příjemné ovzduší bez rušivých pachů při každodenních aktivitách.

 


Inteligentní, příjemné a funkční osvětlení


Správné osvětlení je nezbytné a technologie Whirlpool LightSense s inteligentním řešením dokáže přizpůsobit osvětlení vaší náladě nebo aktivitě, a to i v noci. LightSense dokáže perfektně osvětlit pracovní prostor, nebo světla ztlumit a navodit příjemnou atmosféru. Funguje i jako neotřelé bezpečnostní světlo.

 


Maximální výkon, minimální hluk


Stiskem jediného tlačítka aktivujete speciální režim ZEN Mode, který zaručuje optimální kompromis mezi odsáváním a hlučností. Je ideální při delším vaření pokrmů, za přítomnosti větší společnosti v kuchyni nebo v okamžiku, kdy je potřeba ticho (např. při telefonickém hovoru).

 


Výkonný odsavač


Funkce Booster zvýší výkon odsávání v případě ostrých pachů nebo kouře, například při připálení jídla. Vzduch se vyčistí rychleji, takže šetříte čas i energii. Při aktivaci této funkce se odsavač na nezbytně dlouhou dobu přepne na maximální výkon a následně se vrátí na naposledy použitý stupeň odsávání.

 


Podstatná úspora energie


Energetická třída B zaručuje vysoký výkon odsavače a hospodárnou spotřebu energie.

 


LED osvětlení


LED žárovky používané v odsavači Whirlpool WHVS90FLTCK poskytnou důkladné osvětlení celého sporáku a současně šetří energii – mají totiž 10× delší životnost a spotřebují o 90 % méně energie než klasické žárovky.

 


Nemusíte hlídat čas


Díky funkci časovače se váš odsavač po skončení práce automaticky vypne. Při odchodu z kuchyně nemusíte myslet na to, že je potřeba jej vypnout.

 


Zdravé vaření


Tukové filtry odsavače Whirlpool WHVS90FLTCK zachytávají tukové částice i další nečistoty. Vzduch v kuchyni se čistí pomocí několika vrstev kovového síta, které snadno vyjmete a umyjete v myčce nádobí, takže vám bude sloužit dlouhá léta.

 


Užijte si svěží vzduch


Vaření už nemusí nutně znamenat těžko odstranitelné pachy, které zaplaví celou kuchyni a dlouho se jich nelze zbavit. Pachový filtr v odsavači Whirlpool rychle obnoví ve vaší kuchyni příjemný a svěží vzduch.

 


Oceníte vysokou účinnost i styl odsavače


Už nemusíte hledat kompromis mezi účinným odsáváním a designem. Vyberte si odsavač Whirlpool WHVS90FLTCK s nízkou hlučností a systémem obvodového odsávání. Bezesporu oceníte také jeho stylový vzhled, tichý chod, i o 10 % vyšší výkon.

 


Jednotný vzhled


Odsavač Whirlpool WHVS90FLTCK dokonale ladí s troubou, varnou deskou i mikrovlnnou troubou z řady W Collection a společně tak tvoří celistvý design, díky kterému bude váš interiér ještě působivější a stylovější.


Dokumentace k tomuto produktu
WHIWHVS90FLTCK_NÁVOD Stáhnout / (754.51 kB)
WHIWHVS90FLTCK_INF.LIST Stáhnout / (58.68 kB)
WHIWHVS90FLTCK_produkt.list Stáhnout / (700.34 kB)

Technické parametry

Další parametry
Hob2Hood Ne
Retro Ne
Energetická třída A++
Typ osvětlení LED
Odsávání do komína Ano
Ovládání dotykové
Počet rychlostí 10
Recirkulace Ano
Maximální výkon odtahu 650 m3/h
Šířka 89.8 cm
Barva černá
Konstrukce odsavače par komínový
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ano
Minimální hlučnost 40 dB
Maximální hlučnost 70 dB
Počet motorů 1
Komunikační displej Ano
Příkon 160 W
Značky Whirlpool
Funkce
Boční odtah Ne
Horní odtah Ano
Zadní odtah Ne
Zpětná klapka Ne
Výbava
Průměr odtahového hrdla 150 mm
Zpětná klapka v balení Ne
Uhlíkový filtr v balení Ne
Distribuce
Rozšířená záruka -
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 89.8 cm
Výška výrobku 105.0 cm
Hloubka výrobku 37.0 cm
Hmotnost výrobku 33.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 94.0 cm
Výška výrobku 44.0 cm
Hloubka výrobku 60.0 cm
Hmotnost výrobku 40.5 kg

Uživatelské recenze - Odsavač par Whirlpool W Collection WHVS 90F LT C K černý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

0

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Hob2Hood
Ne
Retro Ne
Energetická třída
A++
Typ osvětlení LED
Odsávání do komína Ano
Ovládání
dotykové
Počet rychlostí 10
Recirkulace
Ano
Maximální výkon odtahu 650 m3/h
Šířka 89.8 cm
Barva černá
Konstrukce odsavače par komínový
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ano
Minimální hlučnost 40 dB
Maximální hlučnost 70 dB
Počet motorů 1
Komunikační displej
Ano
Příkon 160 W
Značky Whirlpool
Boční odtah Ne
Horní odtah Ano
Zadní odtah Ne
Zpětná klapka
Ne
Průměr odtahového hrdla
150 mm
Zpětná klapka v balení
Ne
Uhlíkový filtr v balení
Ne
Rozšířená záruka
-
Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ano
Šířka výrobku 89.8 cm
Výška výrobku 105.0 cm
Hloubka výrobku 37.0 cm
Hmotnost výrobku 33.0 kg
Šířka výrobku 94.0 cm
Výška výrobku 44.0 cm
Hloubka výrobku 60.0 cm
Hmotnost výrobku 40.5 kg
Dokumentace k tomuto produktu
WHIWHVS90FLTCK_NÁVOD Stáhnout / (754.51 kB)
WHIWHVS90FLTCK_INF.LIST Stáhnout / (58.68 kB)
WHIWHVS90FLTCK_produkt.list Stáhnout / (700.34 kB)

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 5 547 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 4 208 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 2 104 Kč