Už jste slyšeli o LG ThinQ?

31.05.2021
LG ThinQ, která dříve nesla název LG Smart ThinQ, promění vaši domácnost v chytrou. Je součástí mnoha produktů LG a umožní vám kompletní propojení domácnosti. Navíc spotřebiče můžete ovládat odkudkoli. Pojďte se s LG ThinQ seznámit více.

LG ThinQ_chladnicky

Chytře propojená domácnost

Dopřejte si extra pohodlí. Připojte se k vaší pračce, ledničce nebo sušičce odkudkoli a ovládejte ji na dálku díky online připojení. Snadné ovládání zajistí mobilní aplikace LG ThinQ – stačí si ji stáhnout do svého chytrého telefonu. Aplikace je vybavena chytrými funkcemi, které mohou na maximum využít jak majitelé telefonů s operačním systémem Android, tak vlastníci iPhonů.

LG ThinQ

Chytré chladničky LG

Dejte své ledničce vědět, že domů právě vezete velký nákup, který budete potřebovat uskladnit. Díky LG ThinQ a Wi-Fi připojení to není žádný problém. U vybraných modelů chladniček LG tak můžete rovnou z obchodu nastavit teplotu či chlazení. Pokud budete potřebovat potraviny ihned zchladit, zvolte funkci expresního mrazení. Nechybí ani možnost inteligentní diagnostiky Smart Diagnosis™.

LG ThinQ

Nebudete muset hlídat ani spotřební náplně. Aplikace LG ThinQ vás upozorní na to, že už je třeba je doplnit, případně že je nutné produkt vyčistit.

Chytré pračky a sušičky LG

Více funkcí, více pohodlí. Využijte naplno všechny možnosti, které vám aplikace LG ThinQ nabízí. U vybraných modelů praček LG můžete s pomocí LG ThinQ rozšířit jejich programovou nabídku o nové prací cykly, monitorovat spotřebu energie nebo využít průvodce funkcí Čištění bubnu. Samozřejmostí je možnost ovládání pračky na dálku a funkce Smart Diagnosis – inteligentní diagnostika pro řešení případných problémů.

LG ThinQ

Jestli vám v koupelně stojí kromě pračky také sušička LG, určitě vám udělá radost Chytré párování. Oba spotřebiče totiž lze přes Wi-Fi připojení spárovat a usnadnit si tak výběr sušicího programu. Sušička přes Wi-Fi přijme informaci od pračky a automaticky nastaví odpovídající sušicí cyklus podle posledního pracího cyklu. Chyby při volbě sušicího programu se tak sníží na minimum. Vám bude stačit zmáčknout tlačítko Start na sušičce. Zbývá jen dodat, že funkce Chytrého párování je dostupná u vybraných modelů praček a sušiček LG.

Chytré myčky LG

Ani ve výbavě vybraných myček LG nechybí LG ThinQ. Objevte nový svět připojení, pohodlí a přizpůsobení se vašemu životnímu stylu. Stahujte nové mycí programy, mezi kterými nechybí třeba program Noční mytí nebo program pro mytí skla. Možnost vlastního nastavení vám umožní programy upravit podle svého. Kromě toho vás LG ThinQ upozorní na potřebu spuštění programu Čištění myčky po 30 mycích cyklech. Případné problémy zase rychle vyřeší inteligentní diagnostika Smart Diagnosis.

LG ThinQ_mycky

Chytré televize LG

LG ThinQ AI TV přesně zná váš vkus. Ví, co se vám líbí a zařídí, aby vám neuniklo nic z toho, co rádi sledujete. Zbrusu nová domácí obrazovka vám nabídce větší pohodlí a snazší ovládání za pomoci hlasu*.

Zapomeňte na hledání dálkového ovladače. Pokud chcete využít hlasových příkazů, stačí u vybraných modelů říct „Hi, LG“. Navíc se LG ThinQ AI chlubí technologií Deep learning, což v praxi znamená, že čím více ji používáte, tím lépe bude fungovat*.

LG ThinQ AI TV

Patříte-li mezi zapálené sportovní fandy, jistě vám udělají radost Sportovní upozornění. I když se zrovna díváte na něco jiného, informují vás o skóre a výsledcích. Oznámení dostanete před začátkem, v průběhu a po skončení zápasů.

Máte chuť se na něco dívat, ale nenapadá vás konkrétní film či seriál? LG ThinQ AI TV vám ráda poradí. Na domácí obrazovce získáte tipy na filmy, televizní pořady nebo kanály, které by se vám na základě primárních vzorců sledování mohly zalíbit.

LG ThinQ AI TV

Nekonečné možnosti volby

LG ThinQ AI TV vám nabízí víc akcí a víc možností. Vsaďte na Google Asistent, integrovaný asistent Amazon Alexa, Apple AirPlay 2 nebo HomeKit*.

Google Asistent

Získejte pomoc během sledování. Rychle najděte a přehrajte své oblíbené pořady, dostaňte odpovědi na své otázky a jednoduše ovládejte všechny chytré spotřebiče, které doma máte*.

Google Asistent

Integrovaný asistent Amazon Alexa

Komunikujte s Alexou rovnou přes LG TV. A je jedno, jestli chcete ovládat chytré spotřebiče, poslechnout si hudbu nebo zjistit, jak bude zítra. Na každý pád získáte přístup k více než 10 000 dovedností a dalším funkcím. Alexa vám usnadní život na maximum, protože v jednom hlasovém příkazu propojuje několik akcí – od aktualizace dopravních informací přes zprávy o počasí až po budíky*.

Amazon Alexa

AirPlay 2

Přímo na LG ThinQ AI TV můžete streamovat, sdílet a zrcadlit oblíbený obsah z iPhonu, iPadu nebo Macu. Pouštějte si pořady z aplikace Apple TV a dalších video aplikací, případně si na LG TV kdykoli prohlédněte pořízené fotografie.

HomeKit

Využijte aplikaci Home nebo Siri v Apple zařízeních a jednoduše a bezpečně ovládejte svou LG ThinQ AI TV. Můžete ji vypnout, zapnout, přepínat vstupy nebo dokonce upravovat hlasitost.

Home Kit

Domácnost na povel

Mějte všechna propojená zařízení na jednom místě. Přímo z LG ThinQ AI TV můžete monitorovat a ovládat své chytré domácí spotřebiče za pomoci jednoduché a intuitivní funkce Home Dashboard.  

Život je dobrý, když můžete díky LG ThinQ naplno využívat výhod chytré domácnosti.

To mě zajímá

*Dostupnost a funkčnost služby se může lišit podle regionu, země a podporovaného jazyka.

Další aktuality