Vybrané lednice a TV Hisense na splátky bez navýšení

14.06.2021
Léto se blíží mílovými kroky a vy už přemýšlíte, kam se ukrýt před žhavými teplotami? Pak jste na správné adrese! Vybrané chladničky Hisense vám poskytnou pravé osvěžení a navíc s nimi ušetříte i náklady za energie. A když si k vychlazenému pití budete chtít pustit film, určitě oceníte také novou TV.

Už máte vybráno, ale chybí vám hotovost? Nevadí! S pomocí Hello bank! můžete nakupovat ihned, stačí využít aktuální akci – vybrané lednice a televize značky Hisense nyní koupíte na splátky na 10 měsíců bez navýšení.

Proč využít akční splátky od Hello bank!?

1. Vybranou lednici nebo televizi Hisense nakoupíte bez hotovosti.
2. Splácíte v 10 splátkách a na úrocích nezaplatíte ani korunu navíc.
3. Platí na celý sortiment od 2 000 Kč.

Splátkový příklad:

Cena zboží 10 000 Kč s přímou platbou 0 Kč. Výše úvěru 10 000 Kč, počet měsíčních splátek 10, výše měsíční splátky 1 000 Kč, za úvěr celkem zaplatíte 10 000 Kč, roční pevná úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, úvěr bez pojištění schopnosti splácet.
 

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Prodejce je vázaným zástupcem samostatného zprostředkovatele Český Triangl, a.s. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Spotřebitel je povinen sdělit bance úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

 

Akce platí v období od 14. do 20. 6. 2021.

Další aktuality