Poslouchejte mistrovství světa v dokonalé DAB+ kvalitě! Spouští se Radiožurnál Sport

01.06.2021
Mistrovství světa v hokeji, mistrovství Evropy ve fotbale, olympijské hry – čeká nás množství prémiových sportovních zážitků. Abyste si je vychutnali v prémiové kvalitě třeba i na cestách, spouští Český rozhlas Radiožurnál Sport v DAB+.

První speciální sportovní stanice v Česku bude zaměřena na přímé sportovní přenosy, vstupy ze stadionů, magazíny o profesionálním i amatérském sportu, rozhovory, reportáže, ... A to není všechno! V roli moderátorů se každé pondělí představí olympijský vítěz z Nagana Martin Procházka, v talkshow „Na place“ se zase můžete těšit na rozhovory z fotbalového prostředí. Každý čtvrtek bude své hosty zpovídat dvojnásobný mistr světa Vavřinec Hradilek a pokud dáváte přednost zimnímu prostředí, potěší vás vždy v pátek přítomnost olympijské medailistky Kateřiny Neumannové.

Nalaďte se na vlnu digitálního rozhlasového vysílání DAB+. Užijete si tak mimo jiné čistý zvuk bez šumu, přijímač s displejem nebo výborný mobilní příjem. Je to snadné, stačí si vybrat z naší nabídky DAB+ rádií.

Více informací o době DABové najdete zde.

 

Další aktuality