Nová prodejna DATART ve Žďáru nad Sázavou!

25.11.2021

Ve čtvrtek 25. 11. v 9:00 otevíráme novou prodejnu DATART ve Žďáru nad Sázavou v nákupním centru S1 Center v ulici Brněnská. Nová prodejna přispěje k posílení značky v regionu, takže to k nám budete mít zase o kousek blíž.

Otevírací doba: PO–NE 9:00–20:00
Adresa: Brněnská 2349/50, Žďár nad Sázavou
Webová adresa prodejnyZDE

Nová prodejna byla vytvořena dle inovativního designu DATART, a tak se můžete těšit na nákupy v moderním prostředí! Na prodejní ploše téměř 300 m2 na vás čeká široká nabídka produktů jako třeba kompletní sortiment příslušenství, nositelné elektroniky, sluchátek či audio a video techniky. Naši elektrospecialisté vám rádi poradí s výběrem těch nejlepších vánočních dárků. Pokud něco nenajdete přímo na prodejně, jednoduše si zboží objednejte online na DATART.cz a vyzvedněte na nové prodejně. Další výhodou je, že nově můžete využít výhody VIP účtu nejen v e-shopu, ale i na prodejně.

Abyste na výběr toho nejlepšího elektra dobře viděli, vybavili jsme prodejnu úsporným LED osvětlením. Slouží také jako sběrné místo pro použité baterie. Máte doma staré či rozbité elektrospotřebiče? Dovezte je k nám na prodejnu a my se postaráme o jejich ekologickou likvidaci.

K dispozici jsou vám také naše skvělé služby:

                                                                              

Pokud si nepřejete dostávat zprávy s upozorněním na aktuální akce, napište nám na e-mailovou adresu gdpr@datart.cz.

Další aktuality