Zaregistrujte se do programu DATART PRO podnikání a nakupujte výhodněji

07.06.2021
Podnikáte a využíváte ke své práci často různé elektroprodukty? S programem DATART PRO podnikání už nemusíte srovnávat. U nás nakoupíte vždy za ty nejvýhodnější ceny, a to bez podmínek. Zapojte se i vy! Registrace do programu je zcela zdarma.

Jaké vás čekají výhody?

Zapojit se do programu DATART PRO podnikání se určitě vyplatí. Registrace je zdarma a získáte skvělý přehled o svých nákupech. Po přihlášení v zákaznické sekci najdete veškeré faktury na jednom místě. Kromě toho, že si svou objednávku vyzvednete s RYCHLARTem už do 30 minut od objednání zcela zdarma, váš čekají exkluzivní slevy na všechny kategorie elektra. A že je z čeho vybírat!

Tyto slevy nejsou časově omezené a využívat je můžete nejen pro své podnikání, ale také pro soukromé nákupy třeba své rodiny. Stačí se přihlásit pod svým VIP účtem, ceny se vám automaticky přepočítají. (Pokud se jedná o soukromý nákup, u dané objednávky neuvádějte své IČO.)

Uplatnit exkluzivní slevy můžete na e-shopu DATART.cz i v jakékoli kamenné prodejně DATART.

To zní skvěle! Co potřebuji k registraci?

Chceme podpořit všechny podnikatele v jakémkoli oboru, proto vám k registraci do programu DATART PRO podnikání bude stačit jen vaše IČO. To spolu s osobními údaji doplníte do elektronického formuláře a odešlete. My vše prověříme a poté vám co nejdříve zašleme registrační VIP kód. Pak už si pouze vytvoříte účet s heslem a můžete vesele nakupovat za exkluzivní ceny! Je to opravdu jednoduché.

 

Zajímá vás více informací? Vše důležité včetně odpovědí na nejčastější otázky naleznete přímo zde.

Další aktuality