×

Bosch představuje svůj showroom na Zličíně

28.05.2022

DATART na Zličíně patří k největším prodejcům bílé techniky v síti našich prodejen. To byl jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli uvolnit část prodejny pro nový showroom značky Bosch. Ta se řadí mezi přední výrobce nejen bílé techniky, ale i různých menších pomocníků pro domácnost, které si nyní můžete prohlédnout na jednom místě.

Bosch_showroom-1

Prostor vyladěný do nejmenšího detailu

Bosch_showroom-2Součástí DATART prodejny Zličín je od listopadu 2021 i showroom s rozšířeným sortimentem značky Bosch.

Prodejnu najdete na okraji Prahy, v retail parku HomePark Zličín při výjezdu na dálnici D5 směrem na Plzeň.

Vzdušný showroom plný moderních spotřebičů vás nenechá v klidu a naleznete zde vše pro pečení, vaření, mytí, chlazení nebo úklid.

Využijte chill-out zónu, která nabízí dostatek prostoru a času, abyste si vše mohli v klidu vychutnat a promyslet, který ze spotřebičů by vám doma udělal největší radost.

Pro rady a pomoc při výběru je připraven odborně proškolený personál, který vám doporučí ty nejvhodnější produkty.

Najdete zde desítky spotřebičů, od chladniček, přes pračky, myčky, varné desky až po drobné kuchyňské spotřebiče: nejmodernější kuchyňské roboty, šlehače, varné konvice, ale i vysavače do domácnosti.

Některé ze spotřebičů patří mezi tzv. inteligentní a disponují technologií Home Connect. Můžete je tak kontrolovat i ovládat na dálku nejen pomocí telefonu nebo tabletu, ale i chytrých hodinek nebo hlasových asistentů. Jak to všechno funguje a jak využít komunikaci mezi spotřebiči si budete moci vyzkoušet už brzy přímo v showroomu Bosch na Zličíně.

Bosch_showroom-3

Praní, mytí, chlazení

Mezi velkými spotřebiči Bosch najdete například působivý model beznámrazové chladničky Bosh KGN392LBCF s dveřmi z černého skla. Přes 2 metry vysoký spotřebič nabízí chlazení v úsporné energetické třídě C a zásuvky VitaFresh poskytnou perfektní útočiště pro čerstvé potraviny, které v nich vydrží déle.

Nový model pračky Bosch WGG244M0CS ze Serie 6 se vyrábí v Německu, má přehledný panel v českém jazyce, poradí si se skvrnami a dokonale vypere oblečení i pro osoby s velmi citlivou pokožkou nebo alergií.

Vestavná myčka SMV6ZCX00E s integrovaným panelem má inteligentní technologii Home Connect, připojení k Wi-Fi a můžete ji ovládat a kontrolovat i na dálku. Myčka s inovativní technologií PerfectDry dokonale vysuší nádobí díky přírodnímu minerálu Zeolith

Bosch_showroom-4

Malé domácí spotřebiče s velkým výkonem

Mezi malými domácími spotřebiči objevíte tyčové mixéry, ruční šlehače a ucelené portfolio kuchyňských robotů. Jsou zde představeny základní modely robotů i modely s integrovanou váhou a časovačem, včetně kuchyňského robotu Bosch MUM5XW10, který získal ocenění v podobě známky dTestu.

Pro bezchybný a rychlý úklid zde najdete to nejlepší z vysavačů Bosch. Například tyčový bezdrátový vysavač Unlimited, který se vyrábí v Německu. Dále tyčový vysavač Flexxo Bosch s integrovaným příslušenstvím, bezsáčkový vysavač, který můžete ovládat přímo na rukojeti a také víceúčelový vysavač Bosch na mokré a suché vysávání.

Bosch_showroom-5

Bosch patří mezi nejoblíbenější značky spotřebičů na světě. Vezměte celou rodinu a zavítejte na Zličín do showroomu Bosch a ihned zjistíte, proč spotřebiče Bosch dokážou dnes a denně nadchnout stále více spotřebitelů.

Showroom Bosch Zličín – otevírací doba:

Pondělí–neděle:              9:00 - 21:00

Bosch

Už více než 85 let nabízí značka Bosch výrobky propracované do nejmenšího detailu. V portfoliu naleznete domácí spotřebiče, jako pračky, myčky, kuchyňské roboty i kávovary. Výrobky Bosch mají také silné zastoupení v zahradních pomocnících jako jsou sekačky na trávu, či drtiče větví. Všechny produkty mají jedno společné – kvalitu propracovanou do nejmenšího detailu. Zjistěte, jak žít chytře. Žijte #LikeABosch.

Bosch-schowroom-buttonek

Další aktuality

Užijte si slunečné dny s červencovými DATART novinkami

Užijte si slunečné dny s červencovými DATART novinkami

Vysvědčení rozdané a dovolená naplánovaná? Mnozí z nás už se těší na pár dní oddychu a nové zážitky. Ani s DATART novinkami nuda nehrozí. O jaké zajímavé produkty se naše nabídka tentokrát rozroste? ...... Celý článek
Karpální tunel: Prevence, příznaky a léčba syndromu

Karpální tunel: Prevence, příznaky a léčba syndromu

Karpální tunel nebo přesněji také syndrom karpálního tunelu je aktuálně nejčastějším onemocněním horní končetiny. Projevuje se brněním prstů a bolestí zápěstí a pokud není včas zahájena léčba, je nutn...... Celý článek
Recenze: Sony WH-1000XM5 – nová vlajková sluchátka s nejlepším ANC na trhu?

Recenze: Sony WH-1000XM5 – nová vlajková sluchátka s nejlepším ANC na trhu?

Několik posledních let si na poli sluchátek získávají čím dál větší pozornost produkty od společnosti Sony. Doteď na pomyslném trůnu kralovala vlajková sluchátka WH-1000XM4, která se po dvou letech ko...... Celý článek
Disney+ a HBO Max: Další streamovací služby dobývají Českou republiku

Disney+ a HBO Max: Další streamovací služby dobývají Českou republiku

Během pouhých tří let se v České republice objevily hned tři celosvětově rozšířené streamovací služby – online videotéky. Pojďte se s námi podívat na nejnovější přírůstky v podobě HBO Max a Disney+. ...... Celý článek
Vydejte se za dobrodružstvím bez starostí s aplikacemi pro cestovatele

Vydejte se za dobrodružstvím bez starostí s aplikacemi pro cestovatele

Pomalu ale jistě přichází léto a s ním konečně další pořádná dávka výletů či zasloužená dovolená. Pro všechny nadšené cestovatele jsme proto připravili pár tipů, jak si tu svou užít v pohodě a chytře....... Celý článek