×

Bosch představuje svůj showroom na Zličíně

28.05.2022

DATART na Zličíně patří k největším prodejcům bílé techniky v síti našich prodejen. To byl jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli uvolnit část prodejny pro nový showroom značky Bosch. Ta se řadí mezi přední výrobce nejen bílé techniky, ale i různých menších pomocníků pro domácnost, které si nyní můžete prohlédnout na jednom místě.

Bosch_showroom-1

Prostor vyladěný do nejmenšího detailu

Bosch_showroom-2Součástí DATART prodejny Zličín je od listopadu 2021 i showroom s rozšířeným sortimentem značky Bosch.

Prodejnu najdete na okraji Prahy, v retail parku HomePark Zličín při výjezdu na dálnici D5 směrem na Plzeň.

Vzdušný showroom plný moderních spotřebičů vás nenechá v klidu a naleznete zde vše pro pečení, vaření, mytí, chlazení nebo úklid.

Využijte chill-out zónu, která nabízí dostatek prostoru a času, abyste si vše mohli v klidu vychutnat a promyslet, který ze spotřebičů by vám doma udělal největší radost.

Pro rady a pomoc při výběru je připraven odborně proškolený personál, který vám doporučí ty nejvhodnější produkty.

Najdete zde desítky spotřebičů, od chladniček, přes pračky, myčky, varné desky až po drobné kuchyňské spotřebiče: nejmodernější kuchyňské roboty, šlehače, varné konvice, ale i vysavače do domácnosti.

Některé ze spotřebičů patří mezi tzv. inteligentní a disponují technologií Home Connect. Můžete je tak kontrolovat i ovládat na dálku nejen pomocí telefonu nebo tabletu, ale i chytrých hodinek nebo hlasových asistentů. Jak to všechno funguje a jak využít komunikaci mezi spotřebiči si budete moci vyzkoušet už brzy přímo v showroomu Bosch na Zličíně.

Bosch_showroom-3

Praní, mytí, chlazení

Mezi velkými spotřebiči Bosch najdete například působivý model beznámrazové chladničky Bosh KGN392LBCF s dveřmi z černého skla. Přes 2 metry vysoký spotřebič nabízí chlazení v úsporné energetické třídě C a zásuvky VitaFresh poskytnou perfektní útočiště pro čerstvé potraviny, které v nich vydrží déle.

Nový model pračky Bosch WGG244M0CS ze Serie 6 se vyrábí v Německu, má přehledný panel v českém jazyce, poradí si se skvrnami a dokonale vypere oblečení i pro osoby s velmi citlivou pokožkou nebo alergií.

Vestavná myčka SMV6ZCX00E s integrovaným panelem má inteligentní technologii Home Connect, připojení k Wi-Fi a můžete ji ovládat a kontrolovat i na dálku. Myčka s inovativní technologií PerfectDry dokonale vysuší nádobí díky přírodnímu minerálu Zeolith

Bosch_showroom-4

Malé domácí spotřebiče s velkým výkonem

Mezi malými domácími spotřebiči objevíte tyčové mixéry, ruční šlehače a ucelené portfolio kuchyňských robotů. Jsou zde představeny základní modely robotů i modely s integrovanou váhou a časovačem, včetně kuchyňského robotu Bosch MUM5XW10, který získal ocenění v podobě známky dTestu.

Pro bezchybný a rychlý úklid zde najdete to nejlepší z vysavačů Bosch. Například tyčový bezdrátový vysavač Unlimited, který se vyrábí v Německu. Dále tyčový vysavač Flexxo Bosch s integrovaným příslušenstvím, bezsáčkový vysavač, který můžete ovládat přímo na rukojeti a také víceúčelový vysavač Bosch na mokré a suché vysávání.

Bosch_showroom-5

Bosch patří mezi nejoblíbenější značky spotřebičů na světě. Vezměte celou rodinu a zavítejte na Zličín do showroomu Bosch a ihned zjistíte, proč spotřebiče Bosch dokážou dnes a denně nadchnout stále více spotřebitelů.

Showroom Bosch Zličín – otevírací doba:

Pondělí–neděle:              9:00 - 21:00

Bosch

Už více než 85 let nabízí značka Bosch výrobky propracované do nejmenšího detailu. V portfoliu naleznete domácí spotřebiče, jako pračky, myčky, kuchyňské roboty i kávovary. Výrobky Bosch mají také silné zastoupení v zahradních pomocnících jako jsou sekačky na trávu, či drtiče větví. Všechny produkty mají jedno společné – kvalitu propracovanou do nejmenšího detailu. Zjistěte, jak žít chytře. Žijte #LikeABosch.

Bosch-schowroom-buttonek

Další aktuality

10 nejlépe hodnocených Siemens produktů roku 2022

10 nejlépe hodnocených Siemens produktů roku 2022

Značka Siemens zaručuje prémiovou kvalitu a neotřelý design svých spotřebičů. Všechny nabízejí spoustu užitečných funkcí a inovativních technologií, které zefektivní váš čas ušetří práci i energie. Př...... Celý článek
Jak vybrat rychlovarnou konvici?

Jak vybrat rychlovarnou konvici?

Začínáte den voňavým šálkem kávy, nebo dáte přednost povzbuzujícímu čaji? Pokud jste aspoň na jednu možnost odpověděli ano, určitě se ve vaší domácnosti vyskytuje rychlovarná konvice. Přípravou horkéh...... Celý článek
Recenze: Sony SRS-XG300 – univerzální reproduktor pro každodenní použití

Recenze: Sony SRS-XG300 – univerzální reproduktor pro každodenní použití

Sony SRS-XG300 je součástí nejnovější řady bezdrátových reproduktorů Sony X-Series. Může se pochlubit zvýšenou odolností, skvělou výdrží baterie a spoustou funkcí. Jak hraje a co dalšího tento reprodu...... Celý článek
Samsung Quick Share pro rychlejší a snadnější sdílení

Samsung Quick Share pro rychlejší a snadnější sdílení

Majitelé zařízení Samsung Galaxy pozor. Možná vám během používání zařízení unikla jedna skvělá funkce, která vám ulehčí život. Jedná se o funkci Quick Share pro pokročilé sdílení souborů (nejen) na bl...... Celý článek
Oslavte Silvestr s 9 nejvtipnějšími recenzemi našich zákazníků

Oslavte Silvestr s 9 nejvtipnějšími recenzemi našich zákazníků

Jelikož se pomalu blíží konec roku a začátek nového, začínáme oslavovat i my v DATARTu. Čas v práci jsme si zpříjemnili čtením vtipných zákaznických recenzí, které nás upřímně pobavily. Tak se pohodln...... Celý článek