Až 1 000 Kč zpět z nákupu nové televize

17.05.2021
Pořiďte si kartu DATART od Hello bank a využijte slevu 5 % na váš první nákup, získáte tak až 1 000 Kč z vašeho nákupu zpět! Nebudete potřebovat ani korunu, a navíc můžete flexibilně splácet, popř. částku kdykoliv předčasně splatit.

Potěší vás určitě také:

    - možnost využít bezúročné období až 55 dní,
    - 5% odměna za všechny následné nákupy v naší síti prodejen DATART, až 5 000 Kč každý rok,
    - 1% odměna za všechny nákupy, nebo výběry z bankomatů zdarma,
    - možnost využít dalších splátkových akcí bez žádosti o nový úvěr.

Vyberte si novou televizi online na www.DATART.cz a vyzvedněte si ji na prodejně už do 30 minut. Nebo nakupte přímo v jedné z našich prodejen. Na prodejně zažádejte o kartu DATART od Hello bank a získejte slevu až 1 000 Kč na váš nákup!

Karta DATART = finanční rezerva vždy po ruce.

Podmínky akce:

    - Vztahuje se na nákup televizí v kamenných prodejnách DATART a na webové objednávky s vyzvednutím zboží na prodejně.
    - Max. sleva 1 000 Kč/měsíc platí při první úhradě zboží z nového úvěru karty DATART od Hello bank!
    - Konkrétní sleva bude připsána na úvěr. účet v následujícím měsíci.
 

Platí od 17. 5. do 27. 6. 2021.

 


Reprezentativní příklad:

Revolvingový úvěr ve výši 30 000 Kč, roční pohyblivá úroková sazba 22,68 % (díky využívání bezúročného období na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů 50 Kč, měsíční splátka úvěru 2 867 Kč, celková splatná částka 34 411 Kč, RPSN 29,63 % (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned odchozí úhradou na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen stejně vysokými měsíčními platbami jistiny, příslušnou částí úroků a poplatky, počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení). Doba trvání úvěru: na neurčito. Spotřebitel je povinen sdělit poskytovateli úvěru nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti. Pokud tuto povinnost spotřebitel nesplní a poskytovatel proto nebude schopen posoudit jeho úvěruschopnost, spotřebitelský úvěr neposkytne.  

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Prodejce je vázaným zástupcem samostatného zprostředkovatele Český Triangl, a.s. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.

 

Mimo zpětný bonus využijte k nákupu nové TV i další skvělé výhody. Více zde.

Další aktuality