×

Recenze: GoGEN DÉČKO MIKROFON – zábava pro malé i velké

29.11.2022

Značka GoGEN před nedávnem představila novou kolekci elektroniky pro děti, která vznikla ve spolupráci s televizní stanicí ČT :D. Nás z této řady zaujal především mikrofon. Slibuje, že kromě funkce karaoke a veselého designu nabízí i něco extra. Co konkrétně? Dočtete se v naší recenzi.

gogen_decko_mikrofon_recenze_uvod

Technické parametry:
Verze Bluetooth: 5.0
Zabudovaná baterie: 3,7V Li-Ion/ 1200 mAh
Doba přehrávání: 15 hodin (50% hlasitost)
Podporované: Micro SD karty, USB flash disky, formát MP3
Hudební výkon: 5 W
Rozměry: 80 × 80 × 272 mm


O čem se dočtete:

Provedení mikrofonu

Způsoby propojení

Ovládání mikrofonu

Efekt Kouzelný hlas

Závěrečné zhodnocení

Povedený design mikrofonu GoGEN Déčko

Už jen ze samotného designu mikrofonu GoGEN Déčko budou děti nadšené. Je totiž opravdu povedený. Veselé barvy doplňují postavičky z dětské televizní stanice ČT :D. V balení pak kromě samotného mikrofonu GoGEN naleznete i USB-C kabel pro nabíjení. Nabíjecí adaptér součástí balení není.

gogen_decko_mikrofon_01


Mikrofon GoGEN můžete nabít pomocí běžného adaptéru 5 V / 1 A nebo prostřednictvím PC či notebooku. Během nabíjení bude kontrolka LED na mikrofonu svítit červeně. Jakmile bude baterie plná, kontrolka LED zhasne. Počítejte zhruba se 3 hodinami dobíjení. GoGEN Déčko mikrofon pak vydrží až 15 hodin zpěvu a hraní

Mikrofon GoGEN Déčko udrží v ručkách bez problému i ti nejmenší. Jeho hmotnost je pouhých 370 g.

Několik způsobů propojení mikrofonu GoGEN Déčko

Způsobů, jak propojit mikrofon GoGEN s externím zařízením je hned několik. Nabízí se USB vstup, kdy můžete připojit USB flash disk. Je zde i vstup pro microSD kartu. Mikrofon Déčko si pak poradí s přehráním formátu MP3. Jen se po připojení USB flash disku nebo SD karty nelekněte. Mikrofon začne obsah přehrávat automaticky.

gogen_decko_mikrofon_recenze_02


Úplně nejlehčí a zřejmě v dnešní době i nepraktičtější je propojit mikrofon GoGEN Déčko pomocí Bluetooth. Ve svém telefonu či tabletu jej naleznete pod názvem MIKROFON PRGA. Telefon s mikrofonem spárujete a párty může začít. A díky tomu, že GoGEN DÉČKO mikrofon funguje bezdrátově, tak mohou děti ke zpěvu přidat i taneční kreace!

Mikrofon GoGEN lze využít i jako samostatný reproduktor. Jeho zvukový výkon se dostane na 5 W. Můžete z něj tak pouštět i nejrůznější pohádky či říkanky.

Mikrofon GoGEN Déčko při provozu barevně svítí. Krom zpívání tak budou děti bavit i světelné efekty! Osvětlení mikrofonu můžete samozřejmě ale kdykoli také vypnout.

Pokud ale nebudete chtít poslouchat hudební obsah nahlas, můžete využít sluchátkový výstup. Zapojte sluchátka s 3,5mm konektorem a zvuk nebude rušit nikoho okolo.

gogen_decko_mikrofon_03

Zvládnout ovládat GoGEN Déčko mikrofon i ti nejmenší?

Ovládání mikrofonu GoGEN Déčko zvládnou i ti nejmenší. Je totiž velmi snadné a intuitivní. Pro zapnutí stačí stisknout POWER ON. Pokud budete využívat Bluetooth, bude se mikrofon GoGEN párovat s mobilním telefonem od dalšího spuštění automaticky. Najdete zde i tlačítka pro pozastavení přehrávání a pro posun skladebTlačítky ECHO+/- si upravíte ozvěnu a MIC VOL +/- zase hlasitost. 

gogen_decko_mikrofon_recenze_04

Jak funguje funkce karaoke? Jednoduše. Spustíte jakoukoli písničku a začnete zpívat.

Zábavný efekt kouzelný hlas

S efektem Kouzelný hlas začne ta opravdová zábava, která bude bavit všechny členy domácnosti. Návod mikrofonu GoGEN Déčko uvádí, že Kouzelný hlas nabízí 3 hlasové modifikace. Ve skutečnosti najdete ale hned 4, a to dva hlubší a dva vyšší hlasy. Pro aktivaci efektu musíte dlouze podržet POWER ON. Mezi jednotlivými efekty pak postačí přepínat krátce stejným tlačítkem. Chcete si hlasové efekty poslechnout? Pusťte si naši ukázku!

Závěr

Mikrofonu GoGEN DÉČKO opravdu nemáme co vytknout. Za nás ideální dárek zejména pro nadcházející sváteční sezonu. Věřte, že na oslavách půjde z ruky do ruky. A to nejen těm nejmenším. Spoustu zábavy si s ním užijí i ti velcí.

Klady (+):  Zápory (-):
+ veselý dětský design - nižší zvukový výkon
+ hlasový efekt Kouzelný hlas  
+ snadné ovládání  
+ světelné efekty  
+ možnost využít jen jako reproduktor  
+ dlouhá výdrž až 15 hodin  

 

gogen_decko_mikrofon_recenze_button

Další aktuality

10 nejlépe hodnocených Siemens produktů roku 2022

10 nejlépe hodnocených Siemens produktů roku 2022

Značka Siemens zaručuje prémiovou kvalitu a neotřelý design svých spotřebičů. Všechny nabízejí spoustu užitečných funkcí a inovativních technologií, které zefektivní váš čas ušetří práci i energie. Př...... Celý článek
10 rad, jak vybrat průmyslový vysavač

10 rad, jak vybrat průmyslový vysavač

Čeká vás rekonstrukce domu nebo se jen chystáte k velkému úklidu vaší dílny či garáže? Tak či onak, kvalitní průmyslový vysavač by ve vaší výbavě neměl chybět. Poradí si s nánosy prachu, stavebního od...... Celý článek
Recenze: Sony SRS-XG300 – univerzální reproduktor pro každodenní použití

Recenze: Sony SRS-XG300 – univerzální reproduktor pro každodenní použití

Sony SRS-XG300 je součástí nejnovější řady bezdrátových reproduktorů Sony X-Series. Může se pochlubit zvýšenou odolností, skvělou výdrží baterie a spoustou funkcí. Jak hraje a co dalšího tento reprodu...... Celý článek
Samsung Quick Share pro rychlejší a snadnější sdílení

Samsung Quick Share pro rychlejší a snadnější sdílení

Majitelé zařízení Samsung Galaxy pozor. Možná vám během používání zařízení unikla jedna skvělá funkce, která vám ulehčí život. Jedná se o funkci Quick Share pro pokročilé sdílení souborů (nejen) na bl...... Celý článek
Oslavte Silvestr s 9 nejvtipnějšími recenzemi našich zákazníků

Oslavte Silvestr s 9 nejvtipnějšími recenzemi našich zákazníků

Jelikož se pomalu blíží konec roku a začátek nového, začínáme oslavovat i my v DATARTu. Čas v práci jsme si zpříjemnili čtením vtipných zákaznických recenzí, které nás upřímně pobavily. Tak se pohodln...... Celý článek