×

LG zná tajemství déle čerstvých potravin

16.06.2021

I po několika dnech skladování si můžete vychutnat čerstvé potraviny. Ptáte se, jak je to možné? Zásluhu na tom mají technologie NatureFRESH, které jsou součástí chladniček LG. V následujících řádcích vám je krátce představíme. 

NatureFRESH

Hýčkejte svoje smysly s NatureFRESH

Jen si to představte… otevřete LG ledničku a tam na vás i po několika dnech skladování čeká křupavý meloun, krásně zelený salát či voňavé pomeranče. Technologie NatureFRESH se totiž postarají o to, aby potraviny po dobu skladování neztratily nic ze své chuti ani čerstvosti.

NatureFRESH

Door Cooling+

Nemusíte každé ráno běhat do obchodu pro čerstvé potraviny. Místo toho si raději pořiďte chladničku LGtechnologií Door Cooling+ a máte vystaráno. Oproti běžnému systému chlazení obnovuje Door Cooling+™ teplotu v chladničce až o 32 % rychleji*. Vděčí za to průduchům v přední části ledničky a proudu chladného vzduchu. Chlazení je proto v každé části chladničky rychlejší a rovnoměrnější.

Linear Cooling

Tajemství déle čerstvých potravin spočívá mimo jiné v přesné kontrole teploty. Jenže ta se v chladničce LG neustále mění. Co s tím? Technologie Linear Cooling si ví rady. Sníží kolísání teploty na ±0,5 °C a tím přispěje k udržení čerstvosti uskladněných potravin**.

NatureFRESH

Zásuvka Fresh Balancer

Déle čerstvé ovoce a zelenina? Jasně! Stačí je skladovat v zásuvce Fresh Balancer, kterou najdete u vybraných modelů chladniček LG. Za pomoci jednoduchého nastavení v ní zvolíte optimální vlhkost právě pro ovoce, nebo zeleninu.

Zásuvka Fresh Converter

Na okoralé maso či rybu není zrovna hezký pohled. I proto je součástí vybraných ledniček LG zásuvka Fresh Converter. Jak už jste se možná dovtípili, je určená pro skladování masa, ryb, nebo zeleniny a umožňuje jednoduché nastavení optimální vlhkosti podle povahy suroviny, kterou se do ní právě chystáte vložit.

NatureFRESH

Bez Multi Air Flow by to nešlo

Má totiž na starosti rozšířenou cirkulaci chladného vzduchu. V praxi to znamená, že každá police a zásuvka v ledničce LG má svůj přívod chladného vzduchu. Ten tak cirkuluje, takže chladí rychleji a rovnoměrněji.

Dejte sbohem námraze

Ruční odmrazování chladničky nebaví nikoho z nás a zabere příliš mnoho času. Proto budete mít radost z toho, že jsou chladničky LG vybaveny beznámrazovou technologií LG Total No Frost. Ta zabrání tvorbě námrazy a postará se o rovnoměrné a rychlé chlazení. Vás potěší nejen spousta ušetřeného času, který byste jinak museli věnovat odmrazování spotřebiče, ale také pohled na dokonale čistý interiér chladničky a déle čerstvé potraviny.  

Chci chladničku LG

 

*Na základě testu společnosti UL porovnávajícím čas potřebný na pokles teploty z 24,8 °C na 8 °C mezi modelem chladničky bez funkce Door Cooling+™ (GBB60NSZHE) a model s funkcí Door Cooling+™ (GBB71SWDMN).

**Na základě testu společnosti UL s použitím interní testovací metody společnosti LG na měření průměrného kolísání teplot v prostoru pro potraviny mezi chladničkami: kombinovaná chladnička s mrazničkou dole GBB72NSDFN (± 0,5 °C), 4dvéřová (French Door) chladnička GF-L570PL (± 0,5 °C), 2dvéřová (Side by Side) chladnička J811NS35 (±0,5 °C), kombinovaná chladnička s mrazničkou nahoře B607S (±0,5 °C) a kombinovaná chladnička s mrazničkou nahoře B606S (±1,0 °C). Po dobu testu nebyly v chladničce potraviny a byla nastavena normální teplota (max. 8 °C). Při reálném používání chladničky se může výsledek lišit.

Další aktuality

10 nejlépe hodnocených Siemens produktů roku 2022

10 nejlépe hodnocených Siemens produktů roku 2022

Značka Siemens zaručuje prémiovou kvalitu a neotřelý design svých spotřebičů. Všechny nabízejí spoustu užitečných funkcí a inovativních technologií, které zefektivní váš čas ušetří práci i energie. Př...... Celý článek
10 rad, jak vybrat průmyslový vysavač

10 rad, jak vybrat průmyslový vysavač

Čeká vás rekonstrukce domu nebo se jen chystáte k velkému úklidu vaší dílny či garáže? Tak či onak, kvalitní průmyslový vysavač by ve vaší výbavě neměl chybět. Poradí si s nánosy prachu, stavebního od...... Celý článek
Recenze: Sony SRS-XG300 – univerzální reproduktor pro každodenní použití

Recenze: Sony SRS-XG300 – univerzální reproduktor pro každodenní použití

Sony SRS-XG300 je součástí nejnovější řady bezdrátových reproduktorů Sony X-Series. Může se pochlubit zvýšenou odolností, skvělou výdrží baterie a spoustou funkcí. Jak hraje a co dalšího tento reprodu...... Celý článek
Samsung Quick Share pro rychlejší a snadnější sdílení

Samsung Quick Share pro rychlejší a snadnější sdílení

Majitelé zařízení Samsung Galaxy pozor. Možná vám během používání zařízení unikla jedna skvělá funkce, která vám ulehčí život. Jedná se o funkci Quick Share pro pokročilé sdílení souborů (nejen) na bl...... Celý článek
Oslavte Silvestr s 9 nejvtipnějšími recenzemi našich zákazníků

Oslavte Silvestr s 9 nejvtipnějšími recenzemi našich zákazníků

Jelikož se pomalu blíží konec roku a začátek nového, začínáme oslavovat i my v DATARTu. Čas v práci jsme si zpříjemnili čtením vtipných zákaznických recenzí, které nás upřímně pobavily. Tak se pohodln...... Celý článek