Vysávejte #LikeABosch

22. 4. 2021 - Tamara Kozmíková - Produkty
Představte si úklid, který je hotový rychle a bez námahy. Ano, opravdu to jde. Pojďte vyzkoušet tyčový vysavač Bosch Unlimited Serie l 6. Je lehký jako pírko, a přesto velmi účinný a všestranný. Nepořádek nemá šanci!

Vysavejte - 1

Nová řada vysavačů Bosch Unlimited Serie l 6 vás zavede do světa bez kompromisů. Vysavač nemá kabely, je lehký a vysaje nečistoty od podlahy až po strop.

Pozvěte si na úklid nejkompaktnější bezdrátový víceúčelový tyčový vysavač Bosch Unlimited Serie l 6.

Mimořádně dlouhá výdrž

Vysavejte - 10Vysavače Unlimited Serie l 6  nemají dlouhé kabely, které se vám neustále motají pod nohy, ale vyměnitelné nabíjecí baterie Power for ALL. U vybraných modelů najdete hned 2 kusy, které můžete měnit a doba provozu je tak ještě delší.

Po vysávání jednoduše připojte baterii do nabíječky a za 4 hodiny bude znovu připravena na velký úklid. Výdrž závisí na zvoleném režimu:

  • 30 min. v normálním režimu s neelektrickým příslušenstvím
  • 25 min. v normálním režimu s elektrickou podlahovou tryskou
  • 8 min. v turbo režimu s elektrickou podlahovou tryskou.

 

Sada 18voltových baterií Power for ALL je kompatibilní se zelenou řadou spotřebičů Bosch Home & Garden, do které patří mnoho elektrických nástrojů a zahradních zařízení.

Uklizeno jako v klícce

Čistotu vašeho domova pomůže udržet bezkartáčový motor s novou technologií. Díky ní je motor velmi efektivní, spolehlivý a bez emisí. Speciálně vyvinutý kartáč Bosch AllFloor důkladně vyčistí všechny typy podlah. A nejen to! Díky jeho nízké váze (2,3 kg) jednoduše vysajete strop, pod postelí i čalouněnou sedačku.

Vysavejte - 8

Všechny vysáté nečistoty padají do speciální nádoby na prach, kterou po vysátí jednoduše vysypete do koše. Můžete pustit z hlavy nekonečné dokupování sáčků do vysavače. Kazetový filtr má vzduchovou membránu Pure Air a hygienický filtr zajistí vyfouknutí čistého vzduchu do místnosti. Není potřeba žádné umývání.

Vysavače jsou nabízeny s různými typy příslušenství, díky kterým bude čisto nejen na podlaze, ale i na čalouněném nábytku nebo v interiéru vašeho automobilu.

Čistý život s mazlíčky

Značka Bosch myslí i na vaše milované společníky ve vašich domácnostech. Domácí mazlíčci mají jistě svá místečka, ale chlupy jsou často po celém bytě. Tyčový vysavač s kartáčem ProAnimal si poradí s nečistotami a rychle posbírá srst vašich chlupáčů. 

Vysavejte - 7

Kvalita Made in Germany

Určitě chcete mít doma kvalitní výrobek, který pracuje spolehlivě a bude mít dlouhou životnost. Vysavače Bosch jsou vyvíjeny a vyráběny v Německu, v továrně s více než 80 lety zkušeností s výrobou vysavačů, které získaly řadu ocenění v zákaznických testech.

Vysavače Bosch Unlimited Serie l 6  ve vývojové fázi prochází stovkami testovacích hodin a je zde kladen velký důraz na vysoké standardy kvality. Tím je zajištěna dlouhodobá spokojenost zákazníků.

Kupte jeden z vybraných modelů vysavačů Bosch Unlimited Unlimited Serie l 6 a získejte praktického pomocníka: Bosch - aku šroubovák s příklepem. Více informací se dočtete zde.  

Vysavejte - 8

Autor článku

Vyhledat v článcích

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů