Vydejte se do světa kávy s kávovary Siemens

7. 5. 2021 - Tamara Kozmíková - Produkty
Vůně dobré kávy je něco, bez čeho si spousta z nás nedokáže představit ráno. Voňavý šálek povzbuzení vás přenese do světa provoněného chvilkami klidu a pohody. A přesně tyto chvilky s kávou budou patřit mezi nejlepší okamžiky dne.

Kavovary - 1

Za každým výborným šálkem kávy stojí kvalitně vypěstované, sklizené a namleté kávové zrno. Kávovník je krásný, stálozelený tropický keř plodící tzv. kávové třešně, které obsahují kávová zrna.

Jejich chuť je ovlivněna nadmořskou výškou, půdou, ve které se pěstuje, množstvím dešťů a slunečních paprsků. A tohle všechno stojí za jemností každé kávy. Na světě je více než 60 různých druhů kávových zrn. Víte, jaké jsou dvě nejoblíbenější a jaký je v nich rozdíl?

Kavovary - 25

Arabica

 

Robusta

Káva s výraznou chutí a silnou vůni byla objevena v Etiopii. Má nižší obsah kofeinu a v chuti najdete tóny bobulového ovoce a cukru. Je jemná a sladká. Pěstuje se ve vysoké nadmořské výšce, a proto má tak výjimečnou chuť. Tato elegantní dáma je nejoblíbenější káva na světě.

 

Tahle káva se pěstuje v teplém podnebí a daří se jí v nižších nadmořských výškách. Největším producentem je Vietnam. Káva Robusta má vyšší obsah kofeinu a nižší obsah cukru. Zrna mají čokoládovou chuť, jsou dřevité a více hořké. Je velmi oblíbená u náročných milovníků kávy.

  

Kavovar - 23   

Pokud se chcete dozvědět více zajímavostí o kávě, náš článek z vás udělá kávového specialistu. 


Kávovary Siemens přináší do vašeho domova to nejlepší. Představujeme 4 řady EQ kávovarů, které vás ohromí svou elegancí, funkcí a v první řadě lahodnou kávou. Základem u všech kávovarů je kvalitní keramický mlýnek a automatická funkce čištění. Vybere si opravdu každý. Zaleží jen na vašem životním stylu. Můžete vybrat základní model kávovaru, kávovar s integrovanou nádobou na mléko nebo nejvyšší model se dvěma oddělenými mlýnky a připojením na aplikaci Home Connect.

Kávovary EQ.300

Kavovary - 8Vychutnejte voňavý šálek dobré kávy v pohodlí domova. Plně automatický kávovar EQ.300 připraví jakoukoli kávovou specialitou pouhým stisknutím jednoho tlačítka.

Kavovary - 28Máte rádi mléčné nápoje? Dokonalou mléčnou pěnu vykouzlíte díky inovativní funkci milkPerfect. Do šálku nalijte mléko, šálek postavte pod výpust a pěnič mléka nastavte až na dno hrnku. Vytvoříte úžasné latté macchiato nebo cappuccino s neuvěřitelnou mléčnou pěnou. Jednoduchá příprava a bezkonkurenční chuť.
 
Při každém zapnutí a vypnutí spustí kávovar automatický čisticí program, který zajistí hygienickou čistotu a káva bude mít vždy bezchybnou chuť.

Kávovary EQ.500

Kavovary - 23

Novinka mezi kávovary Siemens je řada EQ.500. Společnost Siemens se zabývá přípravou kávových specialit už dlouho a kávovar EQ.500 je nejnovějším výsledkem jejich know-how. Plně automatický kávovar vás příjemně překvapí jednoduchým a intuitivním ovládáním na velkém barevném displeji coffeeSelect, který je přehlednější než jeho předchůdce.

Kavovary - 11Díky funkci oneTouch DoubleCup připravíte až dva šálky lahodných nápojů najednou. Espresso, krémové cappuccino, latte macchiato, nebo caffè latte? Kávovar připraví přesně ten nápoj, na který máte právě chuť. EQ.500 nabízí dvě řešení mléčného systému. Dle zvoleného modelu můžete vybrat integrovanou nádobu na mléko nebo využijete kapučinátor a napěníte mléko přímo v šálku.

Maximální aroma dostanete z každé kávy. Kávovar se svými inteligentními funkcemi sleduje a upravuje parametry pro dosažení ideální stabilní teploty spaření. Čištění kávovaru je velmi snadné. Automatická funkce autoMilk Clean zajistí díky čištění parou hygienu po každé přípravě nápoje.

Kávovary EQ.6 plus

Kavovary - 12Pro ty, pro které je káva životní styl. Elegantní a čistý vzhled kávovaru EQ.6 plus z kartáčované nerezové oceli nejvyšší kvality ozdobí vaši kuchyň.

Kavovary - 14

Na velkém přehledném displeji najdete kromě základních funkcí a druhů kávy i lákavý výběr mezinárodních kávových specialit, jako například americano, café crema nebo flat white.

Svůj oblíbený nápoj si snadno uložíte a jeho příprava bude ještě jednodušší.

Odolný a kvalitní keramický mlýnek pro dokonalé mletí zrn má velmi dlouhou životnost a spolu s dalšími funkcemi vytvoří s každou kávou nezapomenutelný zážitek. Automatické čištění párou po každém nápoji ušetří vaši práci a prodlouží životnost kávovaru.

Kávovary EQ.9 plus

Kavovary - 24

Pozvěte si domů svého osobního baristu, který slyší na jméno Siemens EQ.9 plus. Vychutnejte si skvělou kávu naplno. Kávovary z řady EQ.9 plus myslí na všechno. Soustřeďte se jen na vůni čerstvě pomletých zrn a o zbytek se postará kávovar.

Kavovar - 16Každý krok přípravy přizpůsobte vaši osobní chuti. V kávovaru jsou dva samostatné zásobníky na kávu a dva mlýnky. Unikátní systém sensoFlow udržuje spařovací teplotu přesně tak, jak má být. Kávovar s funkcí baristaMode nastavuje intenzitu kávu a teplotu spařovaní dle vašich požadavků. Kávovar připraví nápoje pro vás i vašeho hosta stiskem jediného tlačítka. Zapamatuje si až 10 různých profilů pro ještě větší pohodlí.

Hvězdu ve světě kávovarů si zamilujete. Její vzhled a široké možnosti vás dostanou. Každý šálek kávy si vychutnáte do poslední kapky a užijete si nezapomenutelnou chuť. Pokud zvolíte kávovar s funkcí Home Connect, můžete ho navíc ovládat na dálku ze svého mobilního zařízení. Příprava špičkové kávy vás bude bavit.

Tak který kávovar si vyberete vy?

Kavovary - 17

Využijte naši nabídku na získání cashbacku až 2 500 Kč při koupi vybraných kávovarů Siemens. Více info zde.

Souběžně probíhá i cashback na vybrané modely kuchyňských vestavných trub a varných desek. Zjistěte více.

Kavovary - buttonek

Autor článku

Vyhledat v článcích

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů