Upgradujte na nový iPhone, rozhodně se to vyplatí

3. 7. 2020 - Martina Minaříková - Produkty
Výměnou staršího modelu iPhonu za novější se váš život v mnohém zlepší. Získáte rychlejší telefon s lepším foťákem, delší výdrží baterie či jasnějším displejem. Na jaké konkrétní výhody se s příchodem nového iPhonu do vaší rodiny můžete těšit, vám poodhalíme v následujícím článku.

iPhone 11

Abychom vám výběr co nejvíce ulehčili, rovnou jsme vybrali nástupce vašeho starého iPhonu. Tak mrkněte, jaký model máte teď?

Mám doma iPhone 6 – upgraduji na:

Cenově přijatelný model, se kterým budete mít stále nejnovější iOS. Vyfotíte s ním ostřejší fotky a prohlédnete si je na jasném 4,7palcovém Retina HD displeji. Užijte si naplno dvakrát rychlejší čip A10 nebo hovory vysoké kvality díky podpoře technologie VoLTE. A nebojte se ani deště, jelikož váš nový iPhone 7 je odolný vůči vodě a prachu.

Víc, než čekáte. Za míň, než myslíte. Mějte i nadále nejaktuálnější iOS. Vydejte se vstříc novým možnostem natáčení videa s optickou stabilizací nebo fotografování s ostřejším a detailnějším fotoaparátem s portrétním režimem a Smart HDR. Více než dvakrát rychlejší čip A13 Bionic vás podrží za každé situace, a to třeba i v dešti, protože váš nový iPhone SE je odolný vůči vodě a prachu. Oku lahodící je také jasný 4,7palcový Retina HD displej s technologií True Tone. Tenhle iPhone je zkrátka malý a přitom formát.

iPhone SE.

Mám doma iPhone 7 – upgraduji na:

Téhle skvělé kombinaci za dostupnou cenu zkrátka neodoláte. Soustava dvou fotoaparátů vám zajistí nádherné obrázky i za velmi špatných světelných podmínek. Těšit se můžete i na portréty jako ze studia. Počítejte s videi vysoké kvality a kinematografickou stabilizací obrazu. Nový iPhone vás doprovodí do přírody nebo na koncert, díky vůbec nejpevnějšímu sklu a voděodolnosti do dvojnásobné hloubky se zkrátka nezalekne ničeho.

Na baterii je spoleh, její až o pět hodin delší výdrž opravdu přijde vhod. Face ID je jednodušší a bezpečnější než Touch ID, iPhone vám okamžitě odemkne. Třešinkou na dortu je výběr ze šesti barev – váš nový iPhone 11 tak může být fialový, žlutý, zelený, černý, bílý nebo v provedení PRODUCT(RED).

iPhone XROkouzlí vás Liquid Retina displejem, kterým je nejpokročilejším LCD displejem na trhu. Jeho velikost je jako stvořená pro sledování videí nebo prezentací. Všechny životní okamžiky zachytíte soustavou tří fotoaparátů. Práci vám maximálně urychlí a usnadní vůbec nejrychlejší čip A13 Bionic. Až o pět hodin delší výdrž baterie vás podrží za každých okolností a když už jí přeci jenom dojde dech, s použitím rychlonabíjení ji za 30 minut dobijete až do 50 %. I tento model je k dostání v šesti nádherných barvách.

 

 

Mám doma iPhone 8 – upgraduji na:

Podtrhne vaši osobnost. Z jeho šesti barevných provedení si vybere opravdu každý. Každého také potěší soustava dvou fotoaparátů. Díky ní si do sytosti užijete až čtyřikrát větší scénu, skvělé snímky i za velice špatných světelných podmínek, portréty jako ze studia, videa vysoké kvality či kinematografickou stabilizaci obrazu. Nový iPhone vás doprovodí do přírody nebo na koncert, díky vůbec nejpevnějšímu sklu a voděodolnosti do dvojnásobné hloubky se zkrátka nezalekne ničeho. Na baterii je spoleh, její až o pět hodin delší výdrž opravdu přijde vhod. Face ID je jednodušší a bezpečnější než Touch ID, iPhone vám okamžitě odemkne.

Chcete víc? My jsme pro a navrhujeme koupit iPhone 11 Pro – nejnovější a nejpokročilejší iPhone. Na Super Retina XDR displej je radost pohledět, je totiž nejjasnějším displejem ze všech iPhonů. Hned třikrát lepší fotoaparát nabízí ultraširokoúhlý objektiv, širokoúhlý objektiv a teleobjektiv. Parádní snímky ve dne i v noci jsou samozřejmostí. Samozřejmostí je také delší výdrž baterie, a to až o pět hodin. A až se přece jen vybije? S použitím rychlého nabíjení ji za 30 minut nabijete až na 50 %. Nic naplat, váš nový iPhone bude zkrátka trojnásobné Pro – fotoaparát, displej a výkon.  

iPhone 11 Pro

Mám doma iPhone 8 Plus – upgraduji na:

Za velice přijatelnou cenu dostanete nejpokročilejší technologii. Oceníte větší displej v menším zařízení, který je přesto jako dělaný na sledování a úpravy videa. Soustava dvou fotoaparátů dělá divy, vlastně spíš nádherné obrázky i za velice špatných světelných podmínek. Vychutnejte si až čtyřikrát větší scénu, portréty jako ze studia nebo videa vysoké kvality s kinematografickou stabilizací obrazu.

Nový iPhone vás doprovodí do přírody nebo na koncert, díky vůbec nejpevnějšímu sklu a voděodolnosti do dvojnásobné hloubky se zkrátka nezalekne ničeho. Na baterii je spoleh, její až o pět hodin delší výdrž opravdu přijde vhod. Face ID je jednodušší a bezpečnější než Touch ID, iPhone vám okamžitě odemkne. A jeho šest nádherných barevných provedení? To je designová lahůdka.

Jděte na maximum. Super Retina XDR displej je ještě větší než u iPhonu 11 a zároveň je nejjasnějším displejem ze všech iPhonů. Vůbec nejrychlejší čip v iPhonu A13 Bionic slibuje parádní výkon, stejně jako soustava tří fotoaparátů. Těšte se na čtyřikrát větší scénu, nádherné snímky i za velice špatných světelných podmínek, portréty jako ze studia, videa vysoké kvality nebo kinematografickou stabilizaci obrazu. I baterka je lepší a slibuje až o pět hodin delší výdrž. Za použití rychlého nabíjení ji pak za 30 minut nabijete až na 50 %. Vsaďte na nejnovější a nejpokročilejší iPhone, za nejvyšší kvalitu se vyplatí si připlatit.

iPhone 11 Pro Max

Mám doma iPhone X, upgraduji na:

iPhone 11 ProChtějte maximum. Chtějte nejnovější a nejpokročilejší iPhone s největším displejem, který je nejjasnější ze všech iPhonů. Sledujte na něm videa i prezentace, které poběží rychlostí blesku, protože váš nový iPhone je vybavený vůbec nejrychlejším čipem A13 Bionic. Chtějte soustavu tří fotoaparátů s čtyřikrát větší scénou, schopností vyfotit cokoli i za velice špatných světelných podmínek a s portrétním režimem.

Točte videa vysoké kvality s kinematografickou stabilizací obrazu. Chtějte až o pět hodin delší výdrž baterie, kterou s pomocí rychlonabíjení za 30 minut nabijete až do 50 %. Chtějte prostě trojnásobné Pro – fotoaparát, displej a výkon.

Nejnovější a nejpokročilejší iPhone už se na vás těší. Vychutnejte si naplno soustavu tří fotoaparátů, Super Retina XDR displej, který je stejně velký jako u vašeho stávajícího iPhonu X, či nejrychlejší čip A13 Bionic. Hned třikrát lepší fotoaparát nabízí ultraširokoúhlý objektiv, širokoúhlý objektiv a teleobjektiv. Parádní snímky ve dne i v noci jsou samozřejmostí. Samozřejmostí je také delší výdrž baterie, a to až o pět hodin. A až se přece jen vybije? S použitím rychlého nabíjení ji za 30 minut nabijete až na 50 %. Nic naplat, váš nový iPhone bude zkrátka trojnásobné Pro – fotoaparát, displej a výkon. 

Mám doma iPhone SE, upgraduji na:

Víc, než čekáte. Za míň, než myslíte. Mějte i nadále nejaktuálnější iOS. Vydejte se vstříc novým možnostem natáčení videa s optickou stabilizací nebo fotografování s ostřejším a detailnějším fotoaparátem s portrétním režimem a Smart HDR. Více než dvakrát rychlejší čip A13 Bionic vás podrží za každé situace, a to třeba i v dešti, protože váš nový iPhone SE je odolný vůči vodě a prachu. Oku lahodící je také jasný 4,7palcový Retina HD displej s technologií True Tone. Tenhle iPhone je zkrátka malý a přitom formát.

Za dostupnou cenu se vám do rukou dostane nejpokročilejší technologie. Ze šesti nádherných barevných provedení se vybírá jedna radost, tak si zvolte barvu, která nejlépe vystihne vaši osobnost. Soustava dvou fotoaparátů dělá divy, vlastně spíš nádherné obrázky i za velice špatných podmínek. Vychutnejte si až čtyřikrát větší scénu, portréty jako ze studia nebo videa vysoké kvality s kinematografickou stabilizací obrazu.

Nový iPhone vás doprovodí do přírody nebo na koncert, díky vůbec nejpevnějšímu sklu a voděodolnosti do dvojnásobné hloubky se zkrátka nezalekne ničeho. Na baterii je spoleh, její až o pět hodin delší výdrž opravdu přijde vhod. Face ID je jednodušší a bezpečnější než Touch ID, iPhone vám okamžitě odemkne.

iPhone

Chci nový iPhone

Autor článku

Martina Minaříková

Od té doby, co jsem se naučila psát, vlastně nic jiného nedělám. Nejdřív jsem psala slohovky ve škole, pak seminárky na vysoké a teď mám vlastně velké štěstí, že se psaní tak trochu stalo mojí prací. Píšu o všem, o čem se dá, ale momentálně mě nejvíc baví různé elektro hračky.

Všechny články od tohoto autora

Vyhledat v článcích

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů