Plně automatické kávovary Siemens – jedinečný požitek z kávy

18. 10. 2018 - Produkty
Pro vysoká očekávání, pro jedinečný požitek z kávy. Pro to byly vyvinuty plně automatické kávovary Siemens. Vizuálně i technicky dokonalé přístroje, s nimiž bude příprava kávy oblíbeným rituálem, stejně jako vychutnání si každého doušku. Fascinující design, jedinečný systém spařování, komfortní ovládání. Vše pro kávu splňující vaše nejvyšší nároky.

Technologie sensoFlow. Aby byl každý šálek dokonalý

Tajemství perfektně připravené kávy najdete pod kapotou kávovaru Siemens z řady EQ. O vyvážené, plně rozvinuté aroma, pečuje špičková technologie sensoFlow. Ta udržuje ideální teplotu po celý proces spařování kávy tak, aby její výsledná chuť byla vždy perfektní. Nevýrazné aroma či nahořklá chuť jsou minulostí. S novými kávovary Siemens získáte jen správně připravenou, plně aromatickou kávu. Profesionální technologie, profesionální espresso.

Změňte svůj pohled na přípravu kávy

Vychutnejte si nejen prvotřídní kávu, ale také naprostý soulad mezi vámi a samotným přístrojem Siemens z řady EQ. Díky unikátnímu displeji coffeeSelect a širokému uživatelskému rozhraní, se vám otvírají brány do světa kávových specialit. Espresso, capuccino nebo latte macchiato vyberete stisknutím jediného tlačítka. Intuitivní ovládání a přímý přístup ke všem funkcím pouhým dotykem. To je ovládání, které změní váš pohled na přípravu kávy.

Soukromý barista, který zná vaše chutě

Váš kávovar Siemens vás dobře zná. Ať už máte jakkoliv vytříbené chutě, vaše káva bude vždy připravena naprosto stejně díky tlačítku Oblíbené. Kávovar Siemens EQ.6 plus si zapamatuje až čtyři kávové nápoje, a to včetně vámi zvolené intenzity kávy, její velikosti, teploty a množství mléka. Váš šálek kávy, vaše pravidla.

autoMilk Clean: Abyste se mohli věnovat jen své kávě

Příprava šálku opravdu vynikající kávy vyžaduje svůj čas, který její milovníci rádi vynaloží. Ne však, pokud jde o čištění kávovaru. Siemens proto přidal svým kávovarům EQ.6 plus technologii autoMilk Clean, která automaticky vyčistí mléčný systém po každé přípravě nápoje. Maximální hygiena je tak zajištěna, a to bez práce.

Plně automatické kávovary Siemens EQ. Pro vaše vysoké nároky, pro vaši perfektní kávu. Jedním stiskem.

Koupit automatický kávovar Siemens EQ

Vyhledat v článcích

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů