basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Předobjednávky na nový Samsung Galaxy Z Flip


 

Odškrtáváte si v kalendáři dny a přijde vám to nekonečné? Nebojte, vaše čekání je u konce. Nový Samsung Galaxy Z Flip si už můžete předobjednat! A co si pro vás připravil?

Nevídanou věc, Samsung Galaxy Z Flip je totiž skládací, ano čtete dobře. Při složení je malý, akorát tak do kapsy, zatímco při rozložení vás ohromí 6,7“ FHD+ Dynamic AMOLED displej. Telefon vám bude držet v jakémkoli úhlu, což využijete třeba při fotografování. Těšit se můžete na hlavní 12Mpx objektiv, ultraširokoúhlý 12Mpx objektiv a přední 10Mpx fotoaparát. Selfíčko si dokonce pořídíte, i když je telefon zavřený. Kromě toho v zavřeném stavu nepřijdete o žádné důležité informace, základní notifikace se totiž zobrazí na vnějším displeji. O celodenní výdrž se postará baterie s kapacitou 3 300 mAh a když energie přece jenom dojde, využijte bezdrátové nabíjení, bezdrátové sdílení energie či 15W rychlé nabíjení.


V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů