×
Kód: PHI8719514385283 ID: 1664871

Nástěnné svítidlo Philips June, 1xE27, senzor pohybu (8719514385283) šedé

Dodejte své zahradě moderní styl. Toto nástěnné svítidlo Philips myGarden vybavené senzorem pohybu upoutá pozornost svým elegantním tvarem. Vydává teplé bílé úsporné světlo a pokaždé vás příjemně...

1 689 Kč
můžete mít již 28.01.

Doporučujeme přikoupit

Blesková výměna 249 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 338 Kč

Popis produktu

Dodejte své zahradě moderní styl. Toto nástěnné svítidlo Philips myGarden vybavené senzorem pohybu upoutá pozornost svým elegantním tvarem. Vydává teplé bílé úsporné světlo a pokaždé vás příjemně přivítá, když se vracíte domů. Šetřící energii Oproti ostatním běžným žárovkám tato Philips žárovka šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí. Jednoduchá instalace senzoru Jednoduchý postup instalace usnadňuje výběr okamžiku, kdy a na jak dlouho zapne automatický senzor svítidlo(a). Žárovka Philips je vždy přibalena Součástí balení jsou vysoce kvalitní energeticky úsporné žárovky Philips EcoLamp, které umožní dosáhnout nejlepšího světelného efektu. Odolné proti vlivům počasí Toto venkovní svítidlo Philips je speciálně navrženo pro vlhké venkovní prostředí a prošlo náročnými testy, které zajistily jeho voděodolnost. Stupeň ochrany IP popisují dva údaje: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Svítidlo je zkonstruováno s ochranou IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek, který je nejběžnější a nejvhodnější pro všeobecné venkovní použití. Dekorativní venkovní osvětlení Venkovní osvětlení dokáže zkrášlit podobu vaší zahrady nebo venkovních prostor – osvětlit poutavé prvky, stylově nasvítit cestičky nebo vytvořit ideální prostředí pro nezapomenutelné večery s přáteli a rodinou. To je také důvod, proč společnost Philips přišla s nádherně dekorativními venkovními svítidly, řadou myGarden. Vyznačuje se elegancí a funkčností, díky nimž můžete naplno využít venkovní prostor a vtisknout mu vlastní styl. Zvolte si moderní styl Toto svítidlo bylo navrženo v Evropě a vyznačuje se jedinečným, charakteristickým designem, který přispěje k vytvoření venkovního prostředí s moderním vzhledem. Zvolte si venkovní nástěnná svítidla Využijte své venkovní prostory naplno prostřednictvím tohoto nástěnného svítidla, které se dokonale hodí pro montáž na vchodové dveře nebo na zdi terasy. Silné světlo Toto venkovní svítidlo poskytuje silné, hřejivé bílé světlo. Jasný osvětlený prostor, který rozsvítí vaši zahradu nebo terasu. Vysoce kvalitní hliník a vynikající syntetické materiály Toto svítidlo Philips je vyrobeno speciálně pro venkovní prostory. Je odolné a navrženo pro dlouhou životnost, takže bude vaši zahradu osvětlovat noc co noc. Je vyrobeno z vysoce kvalitního tlakově litého hliníku a vynikajících syntetických materiálů.

Dodejte své zahradě moderní styl. Toto nástěnné svítidlo Philips myGarden vybavené senzorem pohybu upoutá pozornost svým elegantním tvarem. Vydává teplé bílé úsporné světlo a pokaždé vás příjemně přivítá, když se vracíte domů.

Šetřící energii
Oproti ostatním běžným žárovkám tato Philips žárovka šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

Jednoduchá instalace senzoru
Jednoduchý postup instalace usnadňuje výběr okamžiku, kdy a na jak dlouho zapne automatický senzor svítidlo(a).

Žárovka Philips je vždy přibalena
Součástí balení jsou vysoce kvalitní energeticky úsporné žárovky Philips EcoLamp, které umožní dosáhnout nejlepšího světelného efektu.

Odolné proti vlivům počasí
Toto venkovní svítidlo Philips je speciálně navrženo pro vlhké venkovní prostředí a prošlo náročnými testy, které zajistily jeho voděodolnost. Stupeň ochrany IP popisují dva údaje: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Svítidlo je zkonstruováno s ochranou IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek, který je nejběžnější a nejvhodnější pro všeobecné venkovní použití.

Dekorativní venkovní osvětlení
Venkovní osvětlení dokáže zkrášlit podobu vaší zahrady nebo venkovních prostor – osvětlit poutavé prvky, stylově nasvítit cestičky nebo vytvořit ideální prostředí pro nezapomenutelné večery s přáteli a rodinou. To je také důvod, proč společnost Philips přišla s nádherně dekorativními venkovními svítidly, řadou myGarden. Vyznačuje se elegancí a funkčností, díky nimž můžete naplno využít venkovní prostor a vtisknout mu vlastní styl.

Zvolte si moderní styl
Toto svítidlo bylo navrženo v Evropě a vyznačuje se jedinečným, charakteristickým designem, který přispěje k vytvoření venkovního prostředí s moderním vzhledem.

Zvolte si venkovní nástěnná svítidla
Využijte své venkovní prostory naplno prostřednictvím tohoto nástěnného svítidla, které se dokonale hodí pro montáž na vchodové dveře nebo na zdi terasy.

Silné světlo
Toto venkovní svítidlo poskytuje silné, hřejivé bílé světlo. Jasný osvětlený prostor, který rozsvítí vaši zahradu nebo terasu.

Vysoce kvalitní hliník a vynikající syntetické materiály
Toto svítidlo Philips je vyrobeno speciálně pro venkovní prostory. Je odolné a navrženo pro dlouhou životnost, takže bude vaši zahradu osvětlovat noc co noc. Je vyrobeno z vysoce kvalitního tlakově litého hliníku a vynikajících syntetických materiálů.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 8719514385283
Typ venkovní
IP ochrana IP44
Vhodné do venkovní prostory
Varianta nástěnné
Materiál hliník
Barva šedá
Vlastnosti pohybový senzor
Zdroj světla žárovka E27
Počet žárovek/patic 1
Typ napájení do sítě
Hloubka 13.5 cm
Průměr 19.5 cm
Kompatibilní s Philips Hue Ne
Značky Philips
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21.0 cm
Výška výrobku 16.3 cm
Hloubka výrobku 21.0 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 21.0 cm
Výška výrobku 16.3 cm
Hloubka výrobku 21.0 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg

Uživatelské recenze - Nástěnné svítidlo Philips June, 1xE27, senzor pohybu (8719514385283) šedé

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 8719514385283
Typ venkovní
IP ochrana
IP44
Vhodné do venkovní prostory
Varianta nástěnné
Materiál hliník
Barva šedá
Vlastnosti pohybový senzor
Zdroj světla žárovka E27
Počet žárovek/patic 1
Typ napájení do sítě
Hloubka 13.5 cm
Průměr 19.5 cm
Kompatibilní s Philips Hue
Ne
Značky Philips
Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ne
Šířka výrobku 21.0 cm
Výška výrobku 16.3 cm
Hloubka výrobku 21.0 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Šířka výrobku 21.0 cm
Výška výrobku 16.3 cm
Hloubka výrobku 21.0 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg