×
Kód: PHI8718696131664 ID: 1664838

Nástěnné svítidlo Philips Herb, LED, senzor pohybu (8718696131664) nerez

Venkovní nástěnné svítidlo LED Philips Herb z nerezové oceli zahaluje své světlo do tenké železné stuhy. Zkrácená silueta vyzařuje vzory rozptýleného teplého bílého světla do všech stran na vaší...

2 119 Kč
můžete mít již 29.01.

Doporučujeme přikoupit

Blesková výměna 349 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 424 Kč

Popis produktu

Venkovní nástěnné svítidlo LED Philips Herb z nerezové oceli zahaluje své světlo do tenké železné stuhy. Zkrácená silueta vyzařuje vzory rozptýleného teplého bílého světla do všech stran na vaší stěně. Dodáváno se senzorem pohybu pro vaši osobní bezpečnost. Vysoce kvalitní světlo LED Technologie LED integrovaná v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova. Teplé bílé světlo Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Tato žárovka Philips nabízí hřejivé bílé světlo vytvářející útulnou atmosféru. Šetřící energii Oproti ostatním běžným žárovkám tato úsporná žárovka Philips šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí. IP44 – odolné proti vlivům počasí Toto venkovní svítidlo Philips je navrženo speciálně pro vlhká venkovní prostředí. Bylo podrobeno přísným testům, které ověřily jeho voděodolnost. Stupeň krytí IP se popisuje dvěma údaji: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Toto venkovní svítidlo je zkonstruováno se stupněm krytí IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek nejčastěji a ideálně používaný ve venkovním prostředí. Dlouhá životnost až 25 let Zdroj světla, na který se můžete spolehnout. Dioda LED použitá v tomto svítidle Philips vydrží až 10 000 hodin (což se rovná 10 letům, vycházíme-li z průměrného používání tři hodiny denně, při nejméně 13 000 spínacích cyklech). Je opravdu příjemné pomyslet na to, že se nebudete muset starat o údržbu ani o výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti. Včetně senzoru pohybu pro pohodlí a bezpečí Se světlem získáte i senzor pohybu, který vám rozsvítí světlo na uvítanou při cestě domů nebo upozorní, když jde někdo k vám. Jakmile senzor zjistí pohyb, světlo se automaticky zapne.

Venkovní nástěnné svítidlo LED Philips Herb z nerezové oceli zahaluje své světlo do tenké železné stuhy. Zkrácená silueta vyzařuje vzory rozptýleného teplého bílého světla do všech stran na vaší stěně. Dodáváno se senzorem pohybu pro vaši osobní bezpečnost.

Vysoce kvalitní světlo LED
Technologie LED integrovaná v tomto svítidle Philips představuje unikátní řešení, vyvinuté společností Philips. Zapíná se okamžitě a současně umožňuje optimální světelný výkon, který nechá vyniknout jasné barvy vašeho domova.

Teplé bílé světlo
Teplota barvy světla se může různit a udává se v jednotkách Kelvin (K). Žárovky s nízkou hodnotou teploty světla v Kelvinech poskytují hřejivé, přívětivější světlo, zatímco žárovky s vyšší hodnotou přinášejí chladné světlo, které působí energičtěji. Tato žárovka Philips nabízí hřejivé bílé světlo vytvářející útulnou atmosféru.

Šetřící energii
Oproti ostatním běžným žárovkám tato úsporná žárovka Philips šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

IP44 – odolné proti vlivům počasí
Toto venkovní svítidlo Philips je navrženo speciálně pro vlhká venkovní prostředí. Bylo podrobeno přísným testům, které ověřily jeho voděodolnost. Stupeň krytí IP se popisuje dvěma údaji: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Toto venkovní svítidlo je zkonstruováno se stupněm krytí IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek nejčastěji a ideálně používaný ve venkovním prostředí.

Dlouhá životnost až 25 let
Zdroj světla, na který se můžete spolehnout. Dioda LED použitá v tomto svítidle Philips vydrží až 10 000 hodin (což se rovná 10 letům, vycházíme-li z průměrného používání tři hodiny denně, při nejméně 13 000 spínacích cyklech). Je opravdu příjemné pomyslet na to, že se nebudete muset starat o údržbu ani o výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti.

Včetně senzoru pohybu pro pohodlí a bezpečí
Se světlem získáte i senzor pohybu, který vám rozsvítí světlo na uvítanou při cestě domů nebo upozorní, když jde někdo k vám. Jakmile senzor zjistí pohyb, světlo se automaticky zapne.
Dokumentace k tomuto produktu
manual Stáhnout / (744.91 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 8718696131664
Typ venkovní
IP ochrana IP44
Vhodné do venkovní prostory
Varianta nástěnné
Materiál kov
Barva nerez
Vlastnosti pohybový senzor
Výkon v lumenech 600 lumenů
Zdroj světla LED integrované
Barva/teplota světla teplá bílá
Barevná teplota 2700 K
Typ napájení do sítě
Energetická třída 2021 F
Tvar obdélníkový
Šířka 23 cm
Výška 16.2 cm
Hloubka 10.5 cm
Kompatibilní s Philips Hue Ne
Značky Philips
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.1 cm
Výška výrobku 24.6 cm
Hloubka výrobku 11.1 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 17.9 cm
Výška výrobku 11.5 cm
Hloubka výrobku 24.3 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg

Uživatelské recenze - Nástěnné svítidlo Philips Herb, LED, senzor pohybu (8718696131664) nerez

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 8718696131664
Typ venkovní
IP ochrana
IP44
Vhodné do venkovní prostory
Varianta nástěnné
Materiál kov
Barva nerez
Vlastnosti pohybový senzor
Výkon v lumenech
600 lumenů
Zdroj světla LED integrované
Barva/teplota světla
teplá bílá
Barevná teplota
2700 K
Typ napájení do sítě
Energetická třída 2021
F
Tvar obdélníkový
Šířka 23 cm
Výška 16.2 cm
Hloubka 10.5 cm
Kompatibilní s Philips Hue
Ne
Značky Philips
Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ne
Šířka výrobku 17.1 cm
Výška výrobku 24.6 cm
Hloubka výrobku 11.1 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Šířka výrobku 17.9 cm
Výška výrobku 11.5 cm
Hloubka výrobku 24.3 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Dokumentace k tomuto produktu
manual Stáhnout / (744.91 kB)