×
Kód: PHI8718696157046 ID: 1664745

Nástěnné svítidlo Philips Hedgehog, 1xE27 (8718696157046) šedé

Nástěnná svítilna Philips Hedgehog z tlakově litého hliníku dodá stěně výraz a styl. Vyzařuje světlo nahoru i dolů a vytváří na stěně úchvatné světelné obrazce. Teď už si můžete jen užívat svou...

949 Kč
můžete mít již 29.01.

Doporučujeme přikoupit

Blesková výměna 119 Kč

Popis produktu

Nástěnná svítilna Philips Hedgehog z tlakově litého hliníku dodá stěně výraz a styl. Vyzařuje světlo nahoru i dolů a vytváří na stěně úchvatné světelné obrazce. Teď už si můžete jen užívat svou zahradu. Odolné proti vlivům počasí Toto venkovní svítidlo Philips je speciálně navrženo pro vlhké venkovní prostředí a prošlo náročnými testy, které zajistily jeho voděodolnost. Stupeň ochrany IP popisují dva údaje: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Svítidlo je zkonstruováno s ochranou IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek, který je nejběžnější a nejvhodnější pro všeobecné venkovní použití. Snadná instalace Instalace svítidla může být někdy obtížná, ale u tohoto venkovního svítidla Philips si můžete být jisti, že právě tento postup byl maximálně zjednodušen a usnadněn. Výrobek se dodává s klíčem určeným pro použití při instalaci. Vysoce kvalitní hliník a vynikající syntetické materiály Toto svítidlo Philips je vyrobeno speciálně pro venkovní prostory. Je odolné a navrženo pro dlouhou životnost, takže bude vaši zahradu osvětlovat noc co noc. Je vyrobeno z vysoce kvalitního tlakově litého hliníku a vynikajících syntetických materiálů. Vytvořte stylovou a přívětivou atmosféru Toto venkovní nástěnné svítidlo je navrženo tak, aby splňovalo nejmodernější trendy a styly, takže bezproblémově zapadne do vašeho venkovního prostředí a vytvoří atmosféru, jakou jste vždy chtěli.

Nástěnná svítilna Philips Hedgehog z tlakově litého hliníku dodá stěně výraz a styl. Vyzařuje světlo nahoru i dolů a vytváří na stěně úchvatné světelné obrazce. Teď už si můžete jen užívat svou zahradu.

Odolné proti vlivům počasí
Toto venkovní svítidlo Philips je speciálně navrženo pro vlhké venkovní prostředí a prošlo náročnými testy, které zajistily jeho voděodolnost. Stupeň ochrany IP popisují dva údaje: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Svítidlo je zkonstruováno s ochranou IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek, který je nejběžnější a nejvhodnější pro všeobecné venkovní použití.

Snadná instalace
Instalace svítidla může být někdy obtížná, ale u tohoto venkovního svítidla Philips si můžete být jisti, že právě tento postup byl maximálně zjednodušen a usnadněn. Výrobek se dodává s klíčem určeným pro použití při instalaci.

Vysoce kvalitní hliník a vynikající syntetické materiály
Toto svítidlo Philips je vyrobeno speciálně pro venkovní prostory. Je odolné a navrženo pro dlouhou životnost, takže bude vaši zahradu osvětlovat noc co noc. Je vyrobeno z vysoce kvalitního tlakově litého hliníku a vynikajících syntetických materiálů.

Vytvořte stylovou a přívětivou atmosféru
Toto venkovní nástěnné svítidlo je navrženo tak, aby splňovalo nejmodernější trendy a styly, takže bezproblémově zapadne do vašeho venkovního prostředí a vytvoří atmosféru, jakou jste vždy chtěli.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 8718696157046
Typ venkovní
IP ochrana IP44
Vhodné do venkovní prostory
Varianta nástěnné
Materiál hliník
Barva šedá
Zdroj světla žárovka E27
Počet žárovek/patic 1
Typ napájení do sítě
Tvar obdélníkový
Šířka 18.2 cm
Výška 16 cm
Hloubka 9.1 cm
Kompatibilní s Philips Hue Ne
Značky Philips
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 16.6 cm
Výška výrobku 21.1 cm
Hloubka výrobku 9.5 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 17.2 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hloubka výrobku 21.6 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg

Uživatelské recenze - Nástěnné svítidlo Philips Hedgehog, 1xE27 (8718696157046) šedé

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 8718696157046
Typ venkovní
IP ochrana
IP44
Vhodné do venkovní prostory
Varianta nástěnné
Materiál hliník
Barva šedá
Zdroj světla žárovka E27
Počet žárovek/patic 1
Typ napájení do sítě
Tvar obdélníkový
Šířka 18.2 cm
Výška 16 cm
Hloubka 9.1 cm
Kompatibilní s Philips Hue
Ne
Značky Philips
Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ne
Šířka výrobku 16.6 cm
Výška výrobku 21.1 cm
Hloubka výrobku 9.5 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Šířka výrobku 17.2 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hloubka výrobku 21.6 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg