×
Kód: PHI8718696176757 ID: 1664837

Nástěnné svítidlo Philips Calgary, 1xE27 (8718696176757) nerez

Válcové nástěnné svítidlo Calgary v provedení z leštěné nerezové oceli dodá stěnám moderní vzhled. Jemně osvětlí vchod rozptýleným a hřejivým světlem. Dekorativní venkovní osvětlení Venkovní...

1 059 Kč
můžete mít již 28.01.

Doporučujeme přikoupit

Blesková výměna 249 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 300 Kč

Popis produktu

Válcové nástěnné svítidlo Calgary v provedení z leštěné nerezové oceli dodá stěnám moderní vzhled. Jemně osvětlí vchod rozptýleným a hřejivým světlem. Dekorativní venkovní osvětlení Venkovní osvětlení dokáže zkrášlit podobu vaší zahrady nebo venkovních prostor – osvětlit poutavé prvky, stylově nasvítit cestičky nebo vytvořit ideální prostředí pro nezapomenutelné večery s přáteli a rodinou. To je také důvod, proč společnost Philips přišla s nádherně dekorativními venkovními svítidly, řadou myGarden. Vyznačuje se elegancí a funkčností, díky nimž můžete naplno využít venkovní prostor a vtisknout mu vlastní styl. Zvolte si tradiční styl Toto svítidlo bylo navrženo v Evropě a vyznačuje se jedinečným, charakteristickým designem, který přispěje k vytvoření venkovního prostředí s tradičním vzhledem. Zvolte si venkovní nástěnná svítidla Využijte své venkovní prostory naplno prostřednictvím tohoto nástěnného svítidla, které se dokonale hodí pro montáž na vchodové dveře nebo na zdi terasy. Navrženo pro venkovní použití – odolné proti vodě podle IP44 Toto venkovní svítidlo Philips je navrženo speciálně pro vlhká venkovní prostředí. Bylo podrobeno přísným testům, které ověřily jeho voděodolnost. Stupeň krytí IP se popisuje dvěma údaji: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Toto venkovní svítidlo je zkonstruováno se stupněm krytí IP44. Je tedy chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek nejčastěji používaný ve venkovním prostředí, kam se ideálně hodí.

Válcové nástěnné svítidlo Calgary v provedení z leštěné nerezové oceli dodá stěnám moderní vzhled. Jemně osvětlí vchod rozptýleným a hřejivým světlem.

Dekorativní venkovní osvětlení
Venkovní osvětlení dokáže zkrášlit podobu vaší zahrady nebo venkovních prostor – osvětlit poutavé prvky, stylově nasvítit cestičky nebo vytvořit ideální prostředí pro nezapomenutelné večery s přáteli a rodinou. To je také důvod, proč společnost Philips přišla s nádherně dekorativními venkovními svítidly, řadou myGarden. Vyznačuje se elegancí a funkčností, díky nimž můžete naplno využít venkovní prostor a vtisknout mu vlastní styl.

Zvolte si tradiční styl
Toto svítidlo bylo navrženo v Evropě a vyznačuje se jedinečným, charakteristickým designem, který přispěje k vytvoření venkovního prostředí s tradičním vzhledem.

Zvolte si venkovní nástěnná svítidla
Využijte své venkovní prostory naplno prostřednictvím tohoto nástěnného svítidla, které se dokonale hodí pro montáž na vchodové dveře nebo na zdi terasy.

Navrženo pro venkovní použití – odolné proti vodě podle IP44
Toto venkovní svítidlo Philips je navrženo speciálně pro vlhká venkovní prostředí. Bylo podrobeno přísným testům, které ověřily jeho voděodolnost. Stupeň krytí IP se popisuje dvěma údaji: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Toto venkovní svítidlo je zkonstruováno se stupněm krytí IP44. Je tedy chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek nejčastěji používaný ve venkovním prostředí, kam se ideálně hodí.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 8718696176757
Typ venkovní
IP ochrana IP44
Vhodné do venkovní prostory
Varianta nástěnné
Materiál kov
Barva nerez
Zdroj světla žárovka E27
Počet žárovek/patic 1
Typ napájení do sítě
Šířka 14 cm
Výška 15.5 cm
Hloubka 10 cm
Kompatibilní s Philips Hue Ne
Značky Philips
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.5 cm
Výška výrobku 16.5 cm
Hloubka výrobku 11.0 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 17.6 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hloubka výrobku 15.2 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg

Uživatelské recenze - Nástěnné svítidlo Philips Calgary, 1xE27 (8718696176757) nerez

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 8718696176757
Typ venkovní
IP ochrana
IP44
Vhodné do venkovní prostory
Varianta nástěnné
Materiál kov
Barva nerez
Zdroj světla žárovka E27
Počet žárovek/patic 1
Typ napájení do sítě
Šířka 14 cm
Výška 15.5 cm
Hloubka 10 cm
Kompatibilní s Philips Hue
Ne
Značky Philips
Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ne
Šířka výrobku 14.5 cm
Výška výrobku 16.5 cm
Hloubka výrobku 11.0 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Šířka výrobku 17.6 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hloubka výrobku 15.2 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg