×

DATART Slevové kódy a kupóny

Slevové kódy se nedají koupit samostatně. Poskytujeme je jako bonus, nebo jsou součástí různých akcí.
Přehled aktuálních akcí a slev

JAK UPLATNIT SLEVOVÝ KÓD?

Vyberte si produkt z naší nabídky a v prvním kroku nákupního košíku v dolní anebo horní části stránky klikněte na

Mám slevový kód

Napište kód do otevřeného okna a sleva se vám hned odečte. Dokončete objednávku a těšte se na svůj produkt.

Jednoduše a bez starostí!

Návod

PODMÍNKY UPLATNĚNÍ SLEVOVÝCH KÓDŮ A KUPÓNŮ

  • Slevový kód nebo kupón může uplatnit každá fyzická osoba, jestliže dané právní jednání odpovídá její rozumové a volní vyspělosti, která obdrží slevový kód na nákup a následně provede nákup prostřednictvím určeného nákupní kanálu a při nákupu unikání slevový kód uplatní.
  • Slevový kód nebo kupón je možné uplatnit výhradně na objednávky, u nichž celková hodnota zakoupeného zboží překračuje určenou hodnotu vč. DPH a PHE, přičemž do této hodnoty není započtena cena dopravy a jiných služeb.
  • Nelze s nimi hradit náklady na dopravu, dárkové karty ani jiné služby.
  • Nelze je vzájemně sčítat ani kombinovat se slevovými kódy z jiných akcí (pokud u konkrétní akce není stanoveno jinak).
  • Jsou unikátní a jednorázové (pokud u konkrétní akce není stanoveno jinak).
  • Výše slevy, hodnota slevového kupónu, platnost akce a další podmínky jsou uvedeny u konkrétní akce.
  • Pokud u nás nakupujete skrze VIP účet, můžete slevový kód uplatnit pouze v případě, kdy se jedná o speciální kód pro VIP (v podmínkách je napsáno, že platí pro VIP). Více o VIP programu zde.

CO SE STANE, KDYŽ STORNUJETE OBJEDNÁVKU?

V případě, že objednávku (nebo její část) stornujete, nebo ji budeme nuceni stornovat z naší strany (např. kvůli nedostupnosti zboží), slevový kód zůstane neaktivní. S žádostí o vystavení náhradního slevového kódu se prosím obraťte na e-mail infolinka@datart.cz, abychom situaci mohli prověřit. U plošných slevových akcí (výprodej, extra slevy na konkrétní produkty, kategorie nebo značky apod.) je obnovení slevových kódů možné pouze v termínu akce.