×
Kód: SAMDW60A8060IBET ID: 1656147

Myčka nádobí Samsung DW60A8060IB/ET

vestavná myčka nádobí • kapacita 14 sad nádobí • 7 programů (auto, eko, předpírka, extra silence, intenzivní, křehké, express, samočištění) • funkce poloviční náplně • odložený start • dotykové...

21 990 Kč
Není skladem?

Může se hodit

Finish 4 kg
Finish 4 kg
139 Kč
Jolly 2008/v
Jolly 2008/v
129 Kč

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 6 377 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 4 838 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 2 419 Kč
Instalace vestavné myčky 1 899 Kč

Popis produktu

vestavná myčka nádobí • kapacita 14 sad nádobí • 7 programů (auto, eko, předpírka, extra silence, intenzivní, křehké, express, samočištění) • funkce poloviční náplně • odložený start • dotykové ovládání • plynulý vysouvací systém • automatické přizpůsobení zásuvek Auto Adjust • vyměnitelná kovová zásuvka na příbory • indikátor provozu na podlaze • aplikace SmartThings pro ovládání na dálku • systém posuvných dveří Kitchen Fit • hygienické oplachování Hygiene Care pro odstranění bakterií • funkce Self Clean pro čištění bez chemikálií • extra tichý program • rychlé mytí s funkcí Speed Booster • automatické otevření dvířek • funkce Aqua Stop proti úniku vody • V × Š × H: 81,5 × 59,8 × 55 cm

Samsung DW60A8060IB/ET


Udržujte si v kuchyni čistotu a pořádek. Talíře, hrnce, příbory i skleničky stačí vložit do myčky, abyste nemuseli ztrácet čas ani plýtvat energií. Vestavná myčka nádobí Samsung DW60A8060IB/ET se stane neocenitelným společníkem každého kuchaře. Nabízí mimořádnou kapacitu 14 sad nádobí, takže dovnitř bez problémů vložíte i velké hrnce nebo pánve. Pomocí dotykového ovládání si vyberte požadovaný program pro efektivní a účinné mytí i sušení. Myčka dokáže z nádobí odstranit i nežádoucí bakterie pomocí hygienického oplachování Hygiene Care. Po skončení mytí se dvířka automaticky otevřou, aby se nádobí usušilo ještě rychleji pomocí čerstvého vzduchu.


 


Klíčové vlastnosti:


  • Bohatá kapacita pro 14 sad nádobí
  • Jednoduché nastavení pomocí dotykového displeje
  • Zbaví nádobí bakterií pomocí hygienického oplachování
  • Po skončení mytí se dvířka automaticky otevřou
  • Aqua Stop pro bezpečné používání bez rizika vyplavení
  • Wi-Fi pro jednoduché ovládání na dálku přes aplikaci

Vestavná myčka se o špinavé nádobí postará za vás!

 


Chytré a energeticky úsporné mytí nádobí


Nechte své nádobí zazářit s inteligentní moderní myčkou od společnosti Samsung. Disponuje vysokou energetickou efektivitou a snadnou personalizací s možností libovolného nastavení flexibilních vnitřních přihrádek. Perfektní integrace s ekosystémem SmartThings vám posléze umožní myčku zapnout či vypnout, sledovat její stav a ještě mnohem více pouze za pomocí vašeho chytrého mobilního telefonu. A aby toho nebylo málo, milovníci hygieny jistě zajásají nad funkcí Hygiene Care, schopnou odstranit až 99,999 % nežádoucích bakterií a dalších mikroorganismů.

 


Sníží spotřebu elektrické energie


Moderní spotřebiče se snaží neplýtvat energií a myčka DW60A8060IB není výjimkou. Splňuje přísné normy nového evropského standardu energetických štítků z roku 2021 s energetickou třídou B. Spotřebovává tak mnohem méně elektrické energie, aniž by se to však jakýmkoliv způsobem projevilo na jejím čisticím výkonu a celkové funkčnosti.

 


Plynulý kolejnicový systém


Také se neradi perete s vysouváním jednotlivých zásuvek, které je často trhané a vyžaduje velkou sílu? S důmyslně sestaveným systémem kolejnic s kulatými ložisky už nebudete muset. Jejich působením vzniká mnohem menší tření, takže vysouvání a zasouvání košů či zásuvek je mnohem plynulejší. Ložiska navíc snižují otřesy, což zamezí náhodnému vypadávání a rozbíjení nádobí v průběhu jejich vykládání z myčky. 

 


Vnitřní prostor ve vaší režii


Myčka společnosti Samsung rychle učiní konec obavám, že se vám do myčky nádobí prostě neposkládá. S funkcí automatického přizpůsobení Auto Adjust pomocí jediného dotyku posunete horní zásuvku nahoru nebo dolů a tím vytvoříte větší prostor ve spodním patře. Tam budete moci snadno uložit nádobí jakýchkoliv rozměrů – od vysokých hrnců až po široké servírovací podnosy či velké talíře. A na velké porce špinavého nádobí třeba po rodinné akci budete připraveni. 

 


Rychlá kontrola stavu myčky jediným pohledem


O probíhajícím programu myčky vás rychle informuje funkce Floor Info Light, jež promítá kruh modré barvy přímo na podlahu pod vaším spotřebičem. V okamžiku, kdy světélko zhasne, pak budete vědět, že nádobí je umyté a připravené k uklizení. Vy tak nebudete muset pracně zjišťovat, jestli myčka pracuje či ne, což vám ušetří čas a zlepší organizaci vašich domácích prací.

 


Snadné ovládání – kdykoliv, kdekoliv


Chytrá myčka od společnosti Samsung naplno využívá rozsáhlý ekosystém mobilní aplikace SmartThings, jež přinese maximálně snadné ovládání pomocí vašeho mobilního telefonu nebo tabletu. Ať už se tedy budete nacházet kdekoliv, snadno budete moci zkontrolovat stav probíhajících programů, zařízení zapnout nebo vypnout a dokonce získávat doporučení na vhodné cykly v závislosti na vašem způsobu užití, nebo dostávat klíčové informace v rámci systémové diagnostiky. Skvělá je i možnost stažení jednoho ze 4 specializovaných programů, který se přizpůsobí typu vloženého nádobí a efektivně jej vyčistí. 

 


Na hygienu vašeho nádobí si potrpí


Dáváte si záležet na dokonalé hygieně ve vaší domácnosti, což pochopitelně platí i pro používané nádobí? V tom případě budete nadšeni funkcí Hygiene Care, která u vybraných programů prodlouží závěrečné oplachování nádobí a zvýší teplotu vody na 70 stupňů, což spolehlivě zlikviduje až 99,999 % bakterií a škodlivých mikroorganismů. Už se tak nestane, že byste museli umývat příbor, právě vyndaný z myčky ve snaze jej dále dezinfikovat.

 


Maximální čistota, která myslí na planetu Zemi


Zajistěte, aby byl vnitřek myčky vždy dokonale hygienicky čistý i bez použití nákladných a často agresivních chemických prostředků. Jednoduše spusťte ekologickou funkci Self Clean, která odstraní nečistoty i bakterie způsobující zápach pomocí obyčejné vody, takže do odpadu nebudou unikat látky, nešetrné k životnímu prostředí. A v okamžicích, kdy bude myčka potřebovat vyčistit, vás sama automaticky upozorní.

 


Tak tichá, že o ní nebudete vědět


Užijte si pohodu a odpočinek ve vaší domácnosti, které nebudou přehlušovány hučící myčkou, jež se právě stará o čistotu a lesk vašeho nádobí. Disponuje totiž výkonným invertorovým motorem a speciálním programem Extra Silence, jenž mírně sníží rychlost umývání, ale zároveň přinese o 2 decibely tišší chod ve srovnání s programem ECO. Výsledkem bude maximálně tichý spotřebič, který se rychle sladí s vaším domovem.

 


Zvýší efektivitu v každé situaci


Urychlete proces mytí bez ohledu na vybraný cyklus s pokročilou funkcí Speed Booster. Ta automaticky zajistí dokonale čisté a suché nádobí v co nejkratším časovém úseku, což se bude hodit především v okamžicích, kdy budete potřebovat mít po ruce čisté talíře nebo skleničky na velkou rodinnou akci nebo domácí party s vašimi blízkými a přáteli.

 


Samootevírací dveřní systém urychlí sušení


Zářivě čisté nádobí budete moci na vyhrazené místo rychleji uklidit díky systému automatického otevírání dveří Auto Open, který po skončení programu oplachování a sušení otevře dveře na 10 centimetrů, aby umožnil únik nahromaděné páry. Všechny kuchyňské potřeby včetně malých či plastových tak oschnou mnohem rychleji a odpadne nutnost jejich ručního otírání.

 


Pokročilá ochrana před únikem vody


Bojíte se, že ve vaší nepřítomnosti dojde k nepříjemnému úniku vody, který zničí podlahu v okolí spotřebiče a rovněž může vést k vyššímu riziku úrazu elektrickým proudem? S chytrou myčkou Samsung už nemusíte. Praktická funkce Aqua Stop vytrvale sleduje stav zařízení a v okamžiku, kdy zaznamená byť jedinou uniklou kapku, okamžitě vypne přívod vody a elektrické energie a zastaví probíhající činnost myčky, aby nedošlo k vytopení nebo dokonce fatálním nehodám. 


 

Dokumentace k tomuto produktu
SAMDW60A8060IBET_návod Stáhnout / (6.39 MB)
SAMDW60A8060IBET_informační list Stáhnout / (1.33 MB)

Technické parametry

Konstrukce
Typ vestavba
Konstrukce vestavné myčky plně integrovaná
Typ konstrukce Vestavný integrovaný
Počet sad nádobí
Kapacita myčky 14 souprav
Spotřeba
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů 64 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus 8.5 l
Energetická třída 2021 B
Mytí/sušení
Index čisticí schopnosti 1.125
Index sušicí schopnosti 1.065
Doba trvání EKO programu 3:50 hod.
Počet ostřikovacích ramen 3
Programy/funkce
Funkce myčky indikace leštidla, indikace soli, ochrana proti úniku vody
Počet programů 8
Příborová zásuvka Ano
AquaStop Ano
ComfortLift Ne
Zeolith Ne
Smart funkce Ano
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ano
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka -
Hlučnost při mytí 43 dB
Třída hlučnosti B
Rozšířená záruka značky Ne
Displej Ne
Šířka myčky 60 cm
Výška myčky 81.5 cm
Hloubka myčky 55 cm
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ne
Automatické otevírání dveří Ano
Promítání času na podlahu Ne
Paprsek na podlahu Ano
Přívodní a odpadní hadice v balení Ano
Značky Samsung
Distribuce
Distribuce oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 81.5 cm
Hloubka výrobku 55.0 cm
Hmotnost výrobku 46.5 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 65.5 cm
Výška výrobku 87.5 cm
Hloubka výrobku 64.5 cm
Hmotnost výrobku 53.0 kg

Uživatelské recenze - Myčka nádobí Samsung DW60A8060IB/ET

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

Jolly 5008 - 3,0 m
Jolly 5008 - 3,0 m
159 Kč
Jolly 2008/n
Jolly 2008/n
69 Kč
FeelEco 1 kg
FeelEco 1 kg
79 Kč
Jolly 5001 - 1,5 m
Jolly 5001 - 1,5 m
119 Kč
Jolly 5011
Jolly 5011
99 Kč
Finish 1,5 kg
Finish 1,5 kg
69 Kč
Jolly 5002 - 2,0 m
Jolly 5002 - 2,0 m
139 Kč
Jolly citron 1 ks
Jolly citron 1 ks
59 Kč
Jolly 5005 - 4,0 m
Jolly 5005 - 4,0 m
179 Kč
Jolly 5003 - 2,5 m
Jolly 5003 - 2,5 m
149 Kč
Jolly 5004 - 3,5 m
Jolly 5004 - 3,5 m
169 Kč
Zobrazit více příslušenství
Zobrazit méně příslušenství

Technické parametry

Typ vestavba
Konstrukce vestavné myčky
plně integrovaná
Typ konstrukce Vestavný integrovaný
Kapacita myčky
14 souprav
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů
64 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus
8.5 l
Energetická třída 2021
B
Index čisticí schopnosti 1.125
Index sušicí schopnosti 1.065
Doba trvání EKO programu 3:50 hod.
Počet ostřikovacích ramen 3
Funkce myčky indikace leštidla, indikace soli, ochrana proti úniku vody
Počet programů 8
Příborová zásuvka
Ano
AquaStop
Ano
ComfortLift
Ne
Zeolith
Ne
Smart funkce
Ano
Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ano
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka
-
Hlučnost při mytí
43 dB
Třída hlučnosti B
Rozšířená záruka značky Ne
Displej
Ne
Šířka myčky 60 cm
Výška myčky 81.5 cm
Hloubka myčky 55 cm
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD
Ne
Automatické otevírání dveří
Ano
Promítání času na podlahu
Ne
Paprsek na podlahu
Ano
Přívodní a odpadní hadice v balení Ano
Značky Samsung
Distribuce
oficiální ČR
Šířka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 81.5 cm
Hloubka výrobku 55.0 cm
Hmotnost výrobku 46.5 kg
Šířka výrobku 65.5 cm
Výška výrobku 87.5 cm
Hloubka výrobku 64.5 cm
Hmotnost výrobku 53.0 kg
Dokumentace k tomuto produktu
SAMDW60A8060IBET_návod Stáhnout / (6.39 MB)
SAMDW60A8060IBET_informační list Stáhnout / (1.33 MB)