×
Kód: LIEGN4135 ID: 1610710

Mraznička Liebherr Comfort GN 4135 bílá

beznámrazová šuplíková mraznička • objem 270 l • energetická třída D • výška 155 cm • 10 let záruka na kompresor • technologie NoFrost – netvoří se žádná námraza • funkce SuperFrost – efektivní a...

29 990 Kč
můžete mít již 21.03.

Může se hodit

Popis produktu

beznámrazová šuplíková mraznička • objem 270 l • energetická třída D • výška 155 cm • 10 let záruka na kompresor • technologie NoFrost – netvoří se žádná námraza • funkce SuperFrost – efektivní a rychlé zmrazení nových potravin • úložné boxy VarioSpace – prostorné a snadno vyjímatelné • boxy FrostSafe – při otevírání se neztrácí mráz • 6 zásuvek • hlučnost 38 dB • V × Š × H: 155 × 70 × 75 cm

Liebherr GN 4135, bílá


Šuplíková mraznička Liebherr GN 4135 disponuje celkovým objemem 270 l a roční spotřebou energie 196,69 kWh. Nabízí více vnitřní kapacity pro skladování potravin BluPerformance, hospodárnost a tichý provoz s hlučností pouhých 38 dB. Pro dlouhodobé zachování čerstvosti potravin využívá mraznička technologii NoFrost, díky které uložené potraviny i úložný prostor mrazničky zůstávají bez námrazy. Z uložených produktů je navíc odnímáno teplo pomocí cirkulace ledového vzduchu a vzdušná vlhkost je odváděna mimo úložný prostor mrazničky. Mraznička svým uživatelům nabízí intuitivní ovládání pomocí dotykového displeje s vysokým rozlišením v horní části. Spotřebiče označené logem SmartDevice lze propojit zařízením SmartDevice Box do sítě, čímž umožní přístroji přístup k dalším službám. Vy tak můžete mrazničku ovládat dálkově z počítače nebo vašeho mobilního telefonu.


Výjimečný design


Mraznička Liebherr se pyšní jedinečným designem v kombinaci se stabilní a vysoce odolnou konstrukcíMadlo mrazničky nabízí integrovaný mechanismus otvírání, který umožňuje lehké a komfortní otevírání dveří přístroje bez pozvolného znehodnocování těsnění. Zabudované LED osvětlení je energeticky úsporné, výkonné a zajišťuje dlouhou životnost. LED diody vždy osvětlují obsah zásuvek pouze při otevřených dveřích mrazničky.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Volně stojící šuplíková mraznička s výškou 155 cm
  • Celkový objem 270 l
  • Technologie NoFrost a funkce SuperFrost
  • Mrazící výkon 16 kg/24 hod
  • Doba skladování při poruše 9 hod
  • 6 zásuvek, LED osvětlení, dotykový displej
  • Hlučnost 38 dB

 


Designový spotřebič s ohromujícím výkonem!

  


Prodloužená záruka


Značka Liebherr poskytuje na kompresor u svých spotřebičů prodlouženou záruku 10 let a prodlouženou běžnou záruku na spotřebič 5 let. Pro tuto službu je nutné se zaregistrovat na stránkách výrobce do 365 dní od zakoupení spotřebiče.


 


 


 

 


 


Jedinečný design


Výrobce vybavil mrazničku elegantními liniemi a funkčním designem. Model GN 4135 se tak může pyšnit HardLine designem dveří, které jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli a obsahují odolný materiál SmartSteel. Stabilní konstrukci spotřebiče doplňují ocelové bočnice a tyčové madlo.


  


   


Dostatečný prostor


Nezáleží na tom, jak velkou máte rodinu nebo jak často vaříte. Mraznička Liebherr nabízí dostatečný prostor na uskladnění potravin i pro ty největší jedlíky. Vnitřní prostor má 6 oddělených zásuvek se systémem VarioSpace a vysoce odolné skleněné odkládací plochySystém FrostSafe s dokola uzavřenými šuplíky s průhledným čelem zajišťuje maximální přehled. Bonusem v příslušenství je praktická miska na ledové kostky.


 


  


 


Výkonná mraznička


Šuplíková mraznička patří do energetické třídy D, její roční spotřeba energie je 196,69 kWh a mrazící výkon 16 kg za 24 hodin. Ke svému provozu využívá výkonný akumulátor chladu a její skladovací doba při poruše je 9 hodin. V mrazicí části se navíc nachází přesný teploměr.


 


 


 


 

 


Technologie NoFrost


Technologie NoFrost se postará o dlouhodobé zachování čerstvosti potravin pomocí velmi rychlého zmražení až na –32°C. Profesionální spotřebič využívá cirkulaci ledového vzduchu a odvádí vzdušnou vlhkost mimo úložný prostor.


  


BluPerformance prostor


Užijte si více vnitřní kapacity pro skladování potravin, hospodárnost, tichý provoz, snadné použití a výjimečný design. Všechny tyto vlastnosti zajišťuje revoluční BluPerformance prostor.


 


  


Funkce SuperFrost


Funkce SuperFrost zajistí rychlejší odnímání tepla z úložného prostoru mrazničky, aby mohly být čerstvě vložené potraviny rychle zmrazeny a zachovaly si nutriční hodnoty. Funkci je možné nastavit prostřednictvím mobilní aplikace.


  


 


Systém VarioSpace


VarioSpace je jednoduché řešení, jak rychle přizpůsobit místo pro uložení objemných potravin. Díky němu je možné vyjmout úložné boxy a skleněné úložné police mezi nimi a vytvořit potřebný prostor pro objemné nádoby.


  


 


Indikátor provozu


Signalizační LED dioda indikátoru provozního stavu je umístěna v panelu ovládací dotykové elektroniky za dveřmi přístroje. Modré světlo signalizuje, že přístroj pracuje správně, v případě jakéhokoli jiného stavu svítí světlo červeně a spustí se zvukový signál.


  


 


Připojení SmartDevice


Liebherr spotřebiče označené logem SmartDevice lze propojit se zařízením SmartDevice Box do sítě, umožnit přístroji přístup k dalším službám a ovládat jej dálkově z počítače nebo mobilního zařízení.


 


  


Dotykový displej


Přesné nastavení teploty umožňuje dotykový displej o velikosti 2,4'' s velkým rozlišením, který je integrovaný za dveřmi a spolehlivě zobrazuje aktuálně nastavenou teplotu.


 


   


LED osvětlení


Spotřebič disponuje integrovaným LED osvětlením do spodní části interiéru mrazničky. Díky praktickému umístění dokonale osvětlují obsah zásuvek v případech jejich otevření. LED diody jsou energeticky efektivní, výkonné, mají dlouhou životností a jsou šetrné k životnímu prostředí.


 


  


 


Praktické madlo


Praktická patentovaná madla dveří s integrovanou dvoubodovou otevírací mechanikou umožňují velmi lehce a komfortně otevřít dveře přístroje bez efektu pozvolného znehodnocování těsnění. Ani vícenásobné otevírání a zavírání dveří tak není problém.


 


  


Povrchová úprava SmartSteel


Povrchová úprava SmartSteel významně snižuje viditelnost otisků prstů nerezových plochách mrazničky. Ocelový povrch je velmi snadno čistitelný a odolný proti poškrábání. Při silném znečištění stačí flanelový hadřík lehce navlhčit, nebo použít čisticí prostředek s neutrálním pH.


 


  


Těsnění dvířek


Vyměnitelné dveřní těsnění zaručuje optimální hygienu a tím napomáhá bezpečnému uchovávání potravin. Těsnění je vyrobeno v barvě spotřebiče, snadno se vkládá, čistí a vyměňuje.

Dokumentace k tomuto produktu
LIEGN4135_informační list Stáhnout / (42.62 kB)
LIEGN4135_návod Stáhnout / (976.4 kB)

Technické parametry

Konstrukce
Typ volně stojící
Konstrukce mrazničky skříňová
Umístění vestavby není vestavná
Objemové vlastnosti
Objem mrazničky 271 l
Počet oddělených prostor v mrazničce 6
Spotřeba
Energetická třída 2021 D
Spotřeba energie 0.539 kWh
Spotřeba energie za rok 196.69 kWh/rok
Odhadované náklady mrazení za 1 rok 1770 Kč
Odhadované náklady mrazení za 5 let 8851 Kč
Odhadované náklady mrazení za 10 let 17702 Kč
Klimatické vlastnosti
Mrazicí výkon 22 kg / 24 hod.
Klimatická třída SN, T
Doba skladování při poruše 9 hod.
Funkce
Beznámrazová = No Frost Ano
Supermrazení Ne
Varovný signál Ano
Doplňující vlastnosti
Rozšířená záruka značky Ano
Změna otevírání dveří Ne
Hlučnost u mrazničky 38 dB
Třída hlučnosti C
Displej Ne
Další parametry
Záruka 60 měsíců
Rozšířená záruka Liebherr prodloužená záruka 2+3 roky
Šířka mrazničky 70 cm
Výška mrazničky 155 cm
Hloubka mrazničky 75 cm
Značky Liebherr
Distribuce
Distribuce oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 70.0 cm
Výška výrobku 155.0 cm
Hloubka výrobku 75.0 cm
Hmotnost výrobku 79.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 71.5 cm
Výška výrobku 162.7 cm
Hloubka výrobku 81.9 cm
Hmotnost výrobku 83.7 kg

Uživatelské recenze - Mraznička Liebherr Comfort GN 4135 bílá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

Technické parametry

Typ volně stojící
Konstrukce mrazničky skříňová
Umístění vestavby není vestavná
Objem mrazničky
271 l
Počet oddělených prostor v mrazničce 6
Energetická třída 2021
D
Spotřeba energie
0.539 kWh
Spotřeba energie za rok
196.69 kWh/rok
Odhadované náklady mrazení za 1 rok
1770 Kč
Odhadované náklady mrazení za 5 let
8851 Kč
Odhadované náklady mrazení za 10 let
17702 Kč
Mrazicí výkon
22 kg / 24 hod.
Klimatická třída
SN, T
Doba skladování při poruše
9 hod.
Beznámrazová = No Frost
Ano
Supermrazení
Ne
Varovný signál
Ano
Rozšířená záruka značky Ano
Změna otevírání dveří
Ne
Hlučnost u mrazničky
38 dB
Třída hlučnosti
C
Displej
Ne
Záruka 60 měsíců
Rozšířená záruka
Liebherr prodloužená záruka 2+3 roky
Šířka mrazničky 70 cm
Výška mrazničky 155 cm
Hloubka mrazničky 75 cm
Značky Liebherr
Distribuce
oficiální ČR
Šířka výrobku 70.0 cm
Výška výrobku 155.0 cm
Hloubka výrobku 75.0 cm
Hmotnost výrobku 79.0 kg
Šířka výrobku 71.5 cm
Výška výrobku 162.7 cm
Hloubka výrobku 81.9 cm
Hmotnost výrobku 83.7 kg
Dokumentace k tomuto produktu
LIEGN4135_informační list Stáhnout / (42.62 kB)
LIEGN4135_návod Stáhnout / (976.4 kB)