×

Liebherr

Liebherr má rád kvalitní, odolné věci. Ve světě se tato značka proslavila zejména těžkými stroji, vDATARTu je však zastoupena hlavně chladícími spotřebiči vyšší třídy. Na výběr je zchladniček kombinovaných smrazákem nahoře i dole, vinoték a vitrín i mrazáků pro všemožné použití podniky můžou sáhnout po pultových boxech, do domácnosti se mohou hodit spotřebiče vestavné.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 02.02.
32 990 Kč
U dodavatele očekáváme 16.02.
26 490 Kč
můžete mít již 02.02.
10 990 Kč
můžete mít již 02.02.
45 490 Kč
můžete mít již 02.02.
8 990 Kč
Očekáváme do 27.02.
25 990 Kč
můžete mít již 02.02.
94 990 Kč
můžete mít již 02.02.
26 490 Kč
můžete mít již 02.02.
21 990 Kč
můžete mít již 02.02.
74 990 Kč

Od jeřábů k chladničkám

Zrození společnosti Liebherr sahá do roku 1949, kdy vytvořila úplně první věžový jeřáb. První dekádu se z malé firmy stal osvědčený výrobce stavebních strojů a jiných technologicky sofistikovaných produktů. Ke konci 50. let se velmi těžko sháněly ozubená kolečka pro převodovky, a aby mohla firma vyrábět jeřáby i dál, začala si tvořit vlastní ozubená kolečka

V roce 1954 Hans Liebherr postřehl velký potenciál na trhu se spotřebiči. V té době měla totiž chladničku jen každá desátá německá domácnost. Liebherr postavil vlastní továrny v jižním Německu, kde vyrobil svou úplně první chladničku. Další rok už byla produkce chladniček v plném proudu.

Firma však nezůstala pouze u chladniček, dál vyráběla také stroje. V roce 1960 dokonce vznikla společnost Liebherr-Aero-Technik a začala s výrobou vlastních součástek pro letadla. Dnes pro letadla vyrábí podvozky, elektroniku, ozubená kolečka, aktuátory a tak dál.

Inovace nás posouvají vpřed

Liebherr si zakládá na inovacích a kreativních nápadech. Tak se jim daří zdolat i ty nejnáročnější technologické výzvy, přičemž si drží stejnou kvalitu. Posun vpřed je pro ně důležitý, aby uspokojili požadavky zákazníků a dali jim přesně to, co potřebují. Proto vkládají hodně energie a finančních prostředků do vývoje.
 
V nabídce značky Liebherr najdete asi to nejdůležitější, co vaše domácnost potřebuje. I vaším srdem kuchyně se mohou stát vestavné jednodveřové a malé chladničky Liebherr. Mají extrémně praktické vlastnosti a funkce. Jídlo si uložíte do prostorných oddílů na ovoce a zeleninu, které jsou obzvlášť praktické na skladování větších potravin. Police mají nastavitelnou výšku a povrch, který je odolný proti škrábancům, navíc se snadno umývají.
 
Na delší uskladnění potravin vám poslouží vestavné mrazničky Liebherr, jež jsou v nejvyšších třídách energetické úspornosti. Vaše potraviny opět čeká prostorný design, přičemž v něm budete mít dokonalý přehled díky přehledným přihrádkám. Odmrazování pro vás bude samozřejmě minulostí, protože mrazničky Liebherr mají technologii NoFrost.

Milovníci vína si jej mohou uložit do volně stojících vinoték, majitelé podniků se zase potěší kvalitními vestavnými vitrínami Liebherr, které zapadnou do jejich designu. Nechybí ani ostatní příslušenství k chlazení.