basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Inspirujte se v MODERNÍ DOMÁCNOSTI

Nové číslo časopisu Moderní domácnost je opět tady, tentokrát se zaměřením na pořádnou přípravu na léto. Víte jak připravit nejlepší smoothie na světě? Máme pro vás podrobný recept a množství tipů na nejlepší mixéry na správné smoothie a ovocné nápoje. A co byste říkali na pořádnou letní grilovačku, s těmito výkonnými grily to půjde snadno a rychle. Poznáte nové trendy v oblasti kuchyní a moderních kuchyňských spotřebičů a v neposlední řadě se dozvíte jak mít prádlo vždycky jako ze škatulky.

Samozřejmě stále aktuální je jarní číslo časopisu, které se detailně věnuje televizím, dozvíte se v něm jak si vybrat tu nejlepší obrazovku pro vaše divácké potřeby. Zorientujete se ve zkratkách jako je Full HD, UHD, 4K, dozvíte se spoustu technologických novinek a v neposlední řadě jak správně novou televizi zapojit abyste z ní měli co nejlepší zážitek. Časopis Moderní domácnost je k dispozici ZDARMA ve všech našich prodejnách, pokud se na Vás už nedostalo, nebo zrovna nemáte naši prodejnu při ruce, můžete si v něm zalistovat i přímo zde online. Přejeme spoustu inspirujících zážitků.

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______