basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MĚJTE DATART STÁLE S SEBOU MĚJTE DATART STÁLE S SEBOU
iPhone Android

Datart vám nabízí unikátní nástroj pro usnadnění orientace v aktuální nabídce spotřební elektroniky na domácím trhu.
S aplikací můžete okamžitě a snadno porovnávat ceny elektroniky kdekoliv s cenami v prodejnách Datart.

Katalog výrobků

Katalog výrobků

Okamžitě dostupné informace o všech produktech a službách v naší aktuální nabídce, s možností procházení jednotlivých kategorií či fulltextového vyhledávání. Detailní popisy produktů a jejich předností, technické specifikace, přehled příslušenství.

Prodejny

Prodejny

Přehled všech prodejen Datartu v České republice včetně fotografií, informací o vzdálenosti od aktuální polohy uživatele, GPS souřadnic, kontaktních a dopravních údajů, otevírací doby a možností zobrazení na mapě.

 

 

Recenze ke zboží

Recenze ke zboží

V mobilní aplikaci jsme rozšířili katalog produktů a technických specifikacích o vaše recenze. Ty se vám mohou hodit když budete třeba na prodejně DATART, při zvažování nákupu zboží. Stačí si ho najít v mobilní aplikaci a přečíst si názory dalších zákazníků a nakoupit kvalitněji.

Pro iOS bude dostupné
v průběhu ledna

Sledování aukcí

Sledování aukcí

S aukcemi ve svém chytrém telefonu již o žádnou aukci zbytečně nepřijdete. Veškeré informace o aukcích budou neustále s vámi. Budete moci přihazovat a kupovat i když budete někde na cestách.

Pro iOS bude dostupné
v průběhu ledna

Dostupnost zboží

Dostupnost zboží

Permanentně aktualizované informace o dostupnosti zboží na jednotlivých prodejnách. S naší aplikací se tak nejenom dozvíte, jaká je naše cena vybraného výrobku, ale také kde je vám nejbližší prodejna Datart s daným zbožím na skladě.

Porovnejte ceny

Porovnejte ceny

Snadno a rychle budete moci kdekoli a kdykoli porovnat ceny výrobků spotřební elektroniky s aktuálními cenami v Datartu. Součástí aplikace je i čtečka čárových kódů, maximálně zefektivňující získávání informací o jednotlivých produktech.

MobileCare

MobileCare

Braňte svá data! Váš osobní přístroj toho o vás může zloději povědět víc, než by vám bylo milé. Využijte jednoduchou službu MobilCare a buďte v pohodě.

Pojištění

Pojištění

Využijte možnosti získat cestovní pojištění na 3 dny zdarma. Stačí pár kliknutí a jednoduchá aplikace vás provede sjednáním cestovního pojištění.

MusicJet

MusicJet

Užívejte si neomezený poslech hudby z nejširší nabídky všech významných vydavatelů. Službu MusicJet můžete využívat ve 3 různých verzích, v té nejjednodušší zcela zdarma!

Kontakt na infolinku

Kontakt na infolinku

Jsme tu pro vás! Infolinka DATART vám poskytne jakékoliv informace o našich prodejnách i o aktuálním sortimentu, jeho cenách a dostupnosti. Stačí jeden dotyk.

Čtečka čárových kódů

Čtečka čárových kódů

Stačí vyfotit QR kód a víte vše! Integrovaná čtečka čárových kódů vám umožní získat kdekoliv všechny dostupné informace o výrobku a jeho ceně v prodejnách Datart.

Newsletter

Newsletter

Nic důležitého vám neuteče. V sekci Newsletter se vám uchovají všechny důležité informace z Datartu, jako jsou akční nabídky, slevy a zajímavosti. Zůstaňte v obraze!

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______