×

Marvo

Jste vášniví fanoušci počítačových nebo mobilních her? Hledáte pořádné vybavení, které vás podrží v každé situaci a navíc bude i skvěle vypadat? Rádi si programujete vlastní podsvícení a funkce tlačítek myši? Pak vsaďte na značku Marvo, jejíž popularita mezi hráči na celém světě neustále roste. Tým Marvo se může pochválit silným oddělením vývoje a využíváním pokročilých technologií. Misí značky je být kreativní, bleskově reagovat na vývoj trhu a nové požadavky hráčů. Výsledkem jsou prvotřídní, moderní, designové a funkční produkty – klávesnice, myši, sluchátka, reproduktory, podložky pod myš, herní křesla atp., které vyhoví potřebám všech hráčů.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

u vás již 03.10.
599 Kč
u vás již 03.10.
599 Kč
u vás již 03.10.
3 990 Kč
u vás již 03.10.
4 899 Kč
u vás již 03.10.
553 Kč
u vás již 03.10.
399 Kč
u vás již 03.10.
690 Kč
u vás již 03.10.
179 Kč
u vás již 03.10.
430 Kč
u vás již 03.10.
629 Kč

Herní výbava pro profesionální hráče za nejlepší cenu – přesně tak zní slogan, který nejlépe vystihuje značku herního příslušenství Marvo.

Ať už vyhledáváte akční střílečky, sportovní nebo dobrodružné hry, na vašem stole určitě nesmí chybět set klávesnice s myší Marvo. Drátové myši vám nabídnou rozlišení až 12 000 DPI, několik programovatelných tlačítek i RGB podsvícení s paletou 16,8 milionů barev. Navíc mají neokoukaný a originální design. Pod myš pak můžete umístit podložku, aby spolupráce s ní byla ještě efektivnější. Za pozornost stojí rovněž herní klávesnice Marvo. Díky ovládání s funkcí Anti-ghosting a mimořádné odolnosti s vámi udrží i svižné tempo akčních her.

A protože také na zvuku záleží, najdete v sortimentu této značky herní sluchátka, mikrofony, a dokonce počítačové reproduktory, které dodají zážitkům dostatečnou kvalitu. Pohodlné sezení i po několika hodinách hraní vám zajistí herní židle Marvo s ergonomickým designem.


Produkty značky Marvo mají všichni fanoušci gamingu možnost pravidelně vidět a vyzkoušet si na přední události gaming světa ČR – na Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách nebo na mezinárodních výstavách jako CES, CBEIL, IFA.