×
Kód: PHIHP8661ZC1 ID: 1648038

Kulma Philips HP8661/00 - rozbaleno - 24 měsíců záruka

Rozbaleno

Plně funkční, nepoužité a neservisované zboží bez známek použití, poškození a opotřebení, u kterého máte jistotu, že je v perfektním stavu (např. nevhodný dárek). Obsahuje všechny součásti původního...

Více informací
? 549 Kč Ušetříte: 88 Kč (16 %)
461 Kč
můžete mít již 05.02.
Info

Máme i v nové variantě.

Doporučené služby

Blesková výměna 119 Kč

Popis produktu

Plně funkční, nepoužité a neservisované zboží bez známek použití, poškození a opotřebení, u kterého máte jistotu, že je v perfektním stavu (např. nevhodný dárek). Obsahuje všechny součásti původního balení. Může být v originálním otevřeném, ale ne viditelně poškozeném obalu, nebo v náhradním obalu. Záruka 24 měsíců.

kulmofén horkovzdušný • příkon 800 W • teplotní ochrana ThermoProtect • 1,8m otočný kabel • 3 nástavce: 38mm termokartáč, hubice, 22mm termokartáč na krátké vlasy • 3 teploty a 3 rychlosti • vysoušení chladným vzduchem • háček pro uskladnění 

Philips HP8661/00, černá


Vycházejte každé ráno ze dveří svého domova dokonale upravená. Základem přitom není pěkné a čisté oblečení, ale také účes, který o vás na první pohled mnoho vypovídá. Pořiďte si kulmofén od společnosti Philips a ukažte svým přátelům a kolegům, jak moc vám sluší zářivě lesklé, ale především zdravé vlasy.


Krásná úprava


Vaše vlasy budou celý den vypadat skvěle. O jejich pevné zafixování ve vámi zvoleném účesu se postará silný příkon 800 W, jehož využijete při vysoušení v kombinaci jednou ze tří rychlostí a teplot. Vyberte si z nabídky příslušenství ten nástavec, který právě potřebujete. 38mm termokartáč vlasy uhladí a dodá jim lesk a úzká koncovka pomůže dotvarovat výsledný účes do detailů, aniž by již hotové vlasy jakkoliv poškodila. Do třetice v balení naleznete také menší, 22mm termokartáč určený pro úpravu krátkých vlasů.


Snadné použití


Užívejte si volnost pohybu, kterou vám kulmofén nabízí. S kabelem o délce 1,8 metru si nemusíte zoufat, pokud se zásuvka nenachází hned vedle vašeho zrcadla. Kabel se navíc protáčí, takže používání přístroje při vlnění vlasů je snadné, rychlé a nebrnká vám na nervy.


Rozzařte své okolí. Vaše vlasy se využitím kulmofénu Philips budou lesknout jako hvězdy na obloze.

  


800W výkon


Vysoký výkon 800 W vám zaručí, že se i nepoddajné vlasy podřídí a vy si snadno a rychle vytvoříte toužený účes, jenž vám vydrží po celý den.


   


38mm termokartáč


S širokým termokartáčem získáte zářivě lesklé vlasy, ať už si kštici foukáte a vyhlazujete, nebo si tvoříte nádherné vlny na večírek.


 


  


 Úzká koncovka


Vytvarujte si účes do sebemenších detailů. Využijte jeden z nástavců v příslušenství, úzkou koncovku, a koncentrujte proud vzduchu pouze na jedinou oblast, aby se vám zbytek účesu nerozbil.


  


3 teploty a 3 rychlosti


Podle toho, jakého účesu chcete dosáhnout, si zvolte jednu ze tří rychlostí a jednu ze tří teplot. Ve vašich rukou budete mít plnou kontrolu nad výsledkem.


 


  


ThermoProtect chrání vlasy


Podle typu svých vlasů si vyberte nižší nebo vyšší teplotu. Technologie ThermoProtect poté během provozu přístroje bude kontrolovat, zda teplota zůstává stabilní, aby nedošlo k poničení vašich vlasů.


  


 Chladný vzduch


Pokud máte velmi jemné nebo poškozené vlasy, horký vzduch jim může ještě více uškodit. Zvolte proto možnost vysoušení chladným vzduchem, který vás navíc v horkém létě příjemně osvěží.


  


 Protáčecí kabel


Nezdržujte se neustálým rozmotáváním kabelu. Kulmofén disponuje otočným kabelem, jehož snadno můžete protáčet o 360°, takže nedojde k jeho zamotání.


  


 Vysoká flexibilita


S délkou kabelu 1,8 metru nemusíte stát přímo u zásuvky. Přístroj vám nabízí vysokou flexibilitu a volnost pohybu, kterou při tvoření vln jistě oceníte.


  


 Snadné uskladnění


V době nepoužívání kulmofén bezpečně zavěste na stěnu pomocí pogumovaného očka na rukojeti.

Dokumentace k tomuto produktu
HP8661_00_DFU_CES_14052300m0_N Stáhnout / (3.29 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Typ kulmy horkovzdušná
Ionizátor Ne
Počet teplot 3
Příkon 800 W
Studený vzduch Ano
Počet nástavců 3
Délka přívodního kabelu 1.8 m
Značky Philips
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 22.5 cm
Výška výrobku 4.9 cm
Hloubka výrobku 16.1 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 20.8 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hloubka výrobku 28.5 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg

Uživatelské recenze - Kulma Philips HP8661/00 - rozbaleno - 24 měsíců záruka

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Typ kulmy horkovzdušná
Ionizátor
Ne
Počet teplot 3
Příkon
800 W
Studený vzduch
Ano
Počet nástavců 3
Délka přívodního kabelu
1.8 m
Značky Philips
Šířka výrobku 22.5 cm
Výška výrobku 4.9 cm
Hloubka výrobku 16.1 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Šířka výrobku 20.8 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hloubka výrobku 28.5 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Dokumentace k tomuto produktu
HP8661_00_DFU_CES_14052300m0_N Stáhnout / (3.29 MB)