×
Kód: BABC260EZC1 ID: 1661387

Kulma BaByliss C260E - rozbaleno - 24 měsíců záruka

Rozbaleno

Plně funkční, nepoužité a neservisované zboží bez známek použití, poškození a opotřebení, u kterého máte jistotu, že je v perfektním stavu (např. nevhodný dárek). Obsahuje všechny součásti původního...

Více informací
? 1 549 Kč Ušetříte: 217 Kč (14 %)
1 332 Kč
Není skladem?
Info

Máme v nové variantě

Nový

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 1rok 300 Kč
Blesková výměna 249 Kč

Popis produktu

Plně funkční, nepoužité a neservisované zboží bez známek použití, poškození a opotřebení, u kterého máte jistotu, že je v perfektním stavu (např. nevhodný dárek). Obsahuje všechny součásti původního balení. Může být v originálním otevřeném, ale ne viditelně poškozeném obalu, nebo v náhradním obalu. Záruka 24 měsíců.

trojkulma na vlasy • loknovací • maximální teplota 200 °C • 3 teplotní stupně • titanokeramický povrch • dvojité válce • velké vlnové desky • chladná špička • kabel s otočnou koncovkou

Babyliss trojkulma C260E, černá


Francouzská značka BABYLISS je synonymem profesionálních produktů péče o vlasy pro ženy i muže. Jsou nezbytnými pomocníky v těch nejluxusnějších kadeřnických salónech po celém světe. Nyní mohou svými nadstandardními schopnostmi oslňovat i ve vaší domácnosti. Nechte se hýčkat a kochejte se perfektně nadýchaným účesem. Pohodlnou manipulaci s kulmou zajišťuje kabel s otočnou koncovkou a ergonomicky vytvarovaná rukojeť.


Titanokeramický povrch


Válečky a desky disponují titanokeramickým povrchem. Díky tomu budou vaše vlasy mnohem hladší a jemnější. Navíc budou i během působení tepla z trojkulmy výrazně chráněné. Maximální teplota, které můžete dosáhnout, je 200 °C. Teplotu lze následně regulovat ve třech krocích v souvislosti s tím, jaký typ vlasů upravujete. Pro jemné a barvené vlasy využijete nejnižší teplotu 160 °C, pro normální vlasy je vhodná teplota 180 °C. Na tvrdé a kučeravé vlasy můžete využít maximální teplotu 200 °C.


Jednoduchost


Trojulma má profesionální dvojité válce o průměru 15 mm, díky kterým docílíte přirozených velkých vln dvojitého stylingu. Pokud chcete vlasy jen rychle upravit, nejvhodnější volbou jsou dlouhé a velké vlnové desky o velikosti 57×100 mm. Trojkulma má chladnou špičku, máte tedy možnost si kulmu přidržet i z druhé strany, než je rukojeť. Vlasy se vám budou lépe a pohodlněji namotávat. Trojkulmu můžete kdykoliv odložit na teplovzdornou podložku bez strachu, že vám poškodí nábytek.

Dokumentace k tomuto produktu
40026977-im Stáhnout / (985.29 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Typ kulmy klasická
Ionizátor Ne
Počet teplot 3
Studený vzduch Ne
Počet nástavců 0
Cestovní pouzdro Ne
Napařování Ne
Značky BaByliss
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 37.6 cm
Výška výrobku 7.5 cm
Hloubka výrobku 14.8 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg

Uživatelské recenze - Kulma BaByliss C260E - rozbaleno - 24 měsíců záruka

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Typ kulmy klasická
Ionizátor
Ne
Počet teplot 3
Studený vzduch
Ne
Počet nástavců 0
Cestovní pouzdro Ne
Napařování Ne
Značky BaByliss
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Šířka výrobku 37.6 cm
Výška výrobku 7.5 cm
Hloubka výrobku 14.8 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Dokumentace k tomuto produktu
40026977-im Stáhnout / (985.29 kB)