×

Krups

Pokud si při vyslovení slova Krups vzpomenete na lahodné espresso připravené v automatickém, pákovém nebo kapslovém kávovaru, máte dobrou paměť. Tato značka je totiž úzce specializovaná na vše, co s kávou souvisí. Kromě samotných kávovarů Krups vyrábí také napěňovače mléka, mlýnky ruční i elektrické, filtry a samozřejmě i potřeby na jejich čištění. Výhodou kávovarů Krups je jejich obrovský výběr. Najdete mezi nimi kapslové kávovary Nescafé Dolce Gusto či Nespresso, ale také profesionální espressa, která by se neztratila ani v kavárnách.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 29.01.
2 999 Kč
můžete mít již 29.01.
1 999 Kč
můžete mít již 29.01.
1 799 Kč
můžete mít již 29.01.
2 999 Kč
můžete mít již 29.01.
18 990 Kč
můžete mít již 29.01.
499 Kč
můžete mít již 29.01.
1 999 Kč
můžete mít již 29.01.
3 499 Kč
můžete mít již 29.01.
11 990 Kč
můžete mít již 29.01.
4 499 Kč

Vedoucí světová značka v prodeji espress byla založena Robertem Krupsem již roku 1846 v Německu. Od roku 1991 spadá pod společnost Groupe SEB, která patří mezi přední výrobce malých domácích spotřebičů. Design, konstrukce, preciznost – Krups výrobky vám zajistí potěšení z každého detailu.

V sortimentu Krups najdete jak automatické či pákové kávovary, tak kávovary na kapsle. Nabídku pak doplňuje další kávové příslušenství v podobě pěničů mléka, mlýnků na kávu nebo filtrů a odvápňovačů.

Automatické kávovary Krups vám připraví espresso, cappuccino, latte macchiato i caffe latte. S těmito přístroji si můžete vychutnat to pravé kávové aroma a připravovat kávu jako profesionální barista.
Pákové kávovary jsou vybavené parní tryskou, která vám zajistí dokonalou konzistenci mléčné pěny, zatímco technologie Krups Thermoblock se postará o rychlé předehřátí kávovaru.
Pro ty, jež by si rádi kávovou siestu maximálně usnadnili, jsou tu kompaktní a designové kávovary na kapsle Krups. S hermeticky uzavřenými kapslemi, do kterých jsou vybírána prvotřídní kávová zrna z celého světa, si káva zachová svou čerstvost i aroma.

Pěniče mléka vám naservírují nadýchanou mléčnou pěnu, šikovné mlýnky vám připraví čerstvě namletou kávu, která provoní celý dům. O údržbu kávovarů se pak postarají filtry a odvápňovače Krups.