×
Kód: SELS64626 ID: 1623249

Klávesnice SteelSeries Apex Pro US (S64626) černá

5 (1)

herní klávesnice • RGB podsvícení kláves s dynamickými efekty • mechanické spínače OmniPoint • mediální a programovatelné makro klávesy • US rozložení kláves • Anti-ghosting s funkcí N-Key Rollover •...

5 899 Kč
můžete mít již 31.01.

Popis produktu

herní klávesnice • RGB podsvícení kláves s dynamickými efekty • mechanické spínače OmniPoint • mediální a programovatelné makro klávesy • US rozložení kláves • Anti-ghosting s funkcí N-Key Rollover • kolečko regulace hlasitosti • výškové polohování • odnímatelná opěrka pro zápěstí • kompatibilní s Windows, Mac OS X, Xbox, PlayStation

SteelSeries Apex Pro US, černáSteelSeries Apex Pro US


Pokud hledáte způsob, jak dosáhnout výhody nad svou konkurencí, nebo jen spolehlivého a technologicky vyspělého parťáka na všechna herní dobrodružství, pak by vám neměla uniknout inovativní mechanická klávesnice SteelSeries Apex Pro. Díky inovativnímu designu spínačů OmniPoint je až 8× rychlejší a 2× odolnější než standardní mechanické klávesnice, a dokonce vám umožní přizpůsobit výšku zdvihu od 0,4 do 3,6 mm, abyste měli dokonalou kontrolu nad tím, kdy systém zaznamená stisk klávesy.


Vašim dlaním i zbytku paží pak poskytne vítanou úlevu podložka zápěstí a v okamžicích, kdy budete mít klávesnici položenou na desce stolu pod úhlem, a tedy podložku nebudete potřebovat, ji snadno odstraníte za pomocí integrovaných magnetů. Vždy si tak svůj herní prostor budete moci přizpůsobit přesně dle vašich požadavků a komfortně se připravit na nadcházející bitvy.


Informace na dosah zraku i ruky


O všech důležitých věcech informuje a snadné přepínání profilů pak umožní vestavěný chytrý displej typu OLED. Milovníci podsvícení pak jistě uvítají dynamické podsvícení jednotlivých kláves. Možnosti přizpůsobení jsou pak v podstatě neomezené – od změn barvy podsvícení až po nastavení barevných přechodů a rozličných efektů.


Samozřejmostí je pak 100% Anti-Ghosting, 104klávesový N-Key Roll Over a možnost vytváření, uložení a následná správa uživatelských profilů pomocí bezplatného software SteelSeries Engine, jenž navíc klávesnici snadno synchronizuje s ostatními zařízeními stejné značky.

 


SteelSeries Apex Pro USKlíčové vlastnosti:


  • Herní drátová klávesnice ve 100% velikosti
  • Inovativní spínače s přizpůsobitelným zdvihem 0,4–3,6 mm
  • Mediální a programovatelné makro klávesy pro snadné ovládání oblíbených her i aplikací
  • Pohodlné použití díky oddělitelné magnetické podložce zápěstí
  • Luxusní RGB podsvícení individuálních kláves přináší dokonalý zážitek ze hry
  • Přehledný OLED displej
  • 100% anti-ghosting pro každé zaznamenání stisku kláves bez vynechávání

 


Prémiová inovativní mechanická klávesnice pro hráče. Až 8× rychlejší než standardní mechanická klávesnice, přinášející rychlou odezvu, přehledný OLED displej, možnost přizpůsobení výšky zdvihu a RGB podsvícení individuálních kláves.

 


Mamutí skok v technologii mechanických klávesnic


Prémiová klávesnice SteelSeries Apex Pro je největším skokem v mechanických klávesnicích od vynálezu mechanických spínačů před 35 lety. Každá z kláves se dá přizpůsobit na požadovanou míru citlivosti – ať už jde o herní nasazení, pracovní rutinu, či cokoliv dalšího. Klávesnice je oproti standardním klávesnicím až osmkrát rychlejší, pětkrát přesnější a dvakrát odolnější.


SteelSeries Apex Pro US
 


Přizpůsobitelné klávesy přinášejí rekordně rychlé reakce


Vysoká citlivost revolučních spínačů OmniPoint vám umožní precizní a rychlé ovládání ve všech herních žánrech a poskytne vám náskok nad vaší konkurencí díky neuvěřitelně nízké odezvě a dokonalé registraci každého vašeho stisku. Výšku zdvihu si lze navíc nastavit dle potřeb, takže budete moci mít vždy perfektní kontrolu nad silou, jíž budete muset klávesu stisknout, aby byla ve hře zaregistrována. To se navíc bude hodit i v přesnějším psaní, kdy bude snížena možnost náhodného stisku a následné registrace klávesy systémem.


SteelSeries Apex Pro US
 


Chytrý OLED displej přehledně zobrazí důležité informace


Všechny důležité informace přehledně a na dosah vám zprostředkuje chytrý OLED displej, integrovaný přímo do klávesnice. Měňte uživatelské profily, upravte nastavení a získávejte informace přímo přes displej, abyste nemuseli přepínat okna a mohli si důležité novinky nechat zobrazovat přímo v pravém rohu klávesnice. Displej funguje s vybranými aplikacemi, a zatímco v rámci služby Discord zobrazí zprávy a současného mluvčího, v CS: GO zase zobrazí KDA, finanční konto a mnohem více.


SteelSeries Apex Pro US
 


Prémiová magnetická opěrka zápěstí


Bolesti předejde ergonomická opěrka zápěstí, vyrobená z odolného a měkkého materiálu pro pohodlí a přirozené držení vašeho těla i během dlouhých herních seancí. Silné magnety ji udržují na místě a rovněž umožní rychle oddělit v případech, kdy ji zrovna nebudete potřebovat.


SteelSeries Apex Pro US
 


Multimediální tlačítka pro snadnou změnu playlistu během hraní


Posuvné kolečko s možností kliknutí vám umožní snadnou změnu hlasitosti zvuku a jednotlivých nastavení – jasu obrazovky, převinutí zpět, zapauzování videa nebo skladby a spoustu dalšího – to vše na dosah ruky a bez nutnosti přepínat z herního okna do operačního systému a zpět.


SteelSeries Apex Pro US
 


Dynamické podsvícení každé klávesy zvlášť


Miliony barevných možností a rozličné efekty během psaní z vás učiní návrháře svého unikátního herního příslušenství. Synchronizujte klávesnici s dalšími zařízeními SteelSeries a vytvořte si setup, který vám ostatní hráči budou závidět. A díky tříbodovému systému vedení kabelu si můžete vybrat, kudy kabel povedete, aby se vám nikde nezamotával a vaše herní prostředí vypadalo vždy skvěle.


SteelSeries Apex Pro US
 


Obsah balení:


  • Klávesnice SteelSeries Apex Pro US
  • Magnetická opěrka zápěstí
  • Informační produktová karta

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce S64626
Typ klávesnice herní
Název spinačů SteelSeries OmniPoint Switch
Typ spínačů mechanické
Typ kláves vysokoprofilové (klasické)
Anti-ghosting Ano
Značky SteelSeries
Podrobnosti
Provedení drátové
Rozhraní USB 2.0
Layout klávesnice anglický layout
Podsvícení klávesnice Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 4.0 cm
Výška výrobku 43.7 cm
Hloubka výrobku 13.9 cm
Hmotnost výrobku 1.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 20.1 cm
Výška výrobku 47.9 cm
Hloubka výrobku 6.5 cm
Hmotnost výrobku 1.8 kg

Uživatelské recenze - Klávesnice SteelSeries Apex Pro US (S64626) černá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

5
(100%)

Hodnotilo 1 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Branislav
24.10.2021 - 07:06
100 %

funguje výborne

Celková spokojenost
Další hodnocení

Příslušenství

Zobrazit více příslušenství
Zobrazit méně příslušenství
Branislav
24.10.2021 - 07:06
100 %

funguje výborne

Celková spokojenost

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce S64626
Typ klávesnice
herní
Název spinačů SteelSeries OmniPoint Switch
Typ spínačů mechanické
Typ kláves vysokoprofilové (klasické)
Anti-ghosting Ano
Značky SteelSeries
Provedení drátové
Rozhraní
USB 2.0
Layout klávesnice
anglický layout
Podsvícení klávesnice
Ano
Šířka výrobku 4.0 cm
Výška výrobku 43.7 cm
Hloubka výrobku 13.9 cm
Hmotnost výrobku 1.0 kg
Šířka výrobku 20.1 cm
Výška výrobku 47.9 cm
Hloubka výrobku 6.5 cm
Hmotnost výrobku 1.8 kg